קורס מזכירות רפואית

הכשרה מרתקת לעבודה רווחית

קורס מזכירות רפואית
המזכירות הרפואית היא מקצוע חשוב במיוחד, התורם רבות לתפקודה התקין של מערכת הבריאות בישראל. תפקיד זה הוא חשוב במיוחד הן לצוות הרפואי, אשר המזכירה הרפואית מקלה מאד על העומס המוטל על כתפיו, והן לחולים, המאושפזים ובני משפחותיהם, אשר הקשר שלהם עם המזכירה הרפואית הוא הדוק, שכן המזכירה הרפואית היא האחראית על קליטתם במחלקה, הדרכתם ושחרורם.

אז אם גם אתם מעוניינים בעבודה בה תוכלו לעזור, לתרום ולסייע לרבים – קורס מזכירות רפואית מיועד עבורכם. לימודים מרתקים אלו יכשירו אתכם במיטב הכלים, הידע והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בעבודה בתחום, ובוגריו נהנים ממגוון אפשרויות עבודה בכל הארץ, ובד"כ הם יכולים להשתלב בעבודה במחלקות המעניינות אותם ביותר- בין אם במחלקה הפסיכיאטרית או הכירורגית, במיון, במכונים השונים או בלשכת מנהל בית החולים. בואו לקרוא עוד על לימודי מזכירות רפואית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תחום המזכירות הרפואית הולך וצובר פופולאריות רבה בשנים האחרונות, והביקוש למזכירות רפואיות נמצא בעלייה מתמדת. הביקוש הרב לעובדים איכותיים בתחום הוביל מכללות ומוסדות לימוד רבים לפתוח תכניות הכשרה מעמיקות ומקיפות, המקנות לבוגריהם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה במקצוע מאתגר ומשמעותי זה.

אז אם גם אתם מחפשים מקצוע מאתגר הדורש אחריות רבה, אשר בו תוכלו לתרום המון לא רק לעצמכם אלא גם לחברה בכללותה, כך שתזכו לתחושת סיפוק גדולה – לימודי מזכירות רפואית יכולים להתאים לכם עד מאד.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס מזכירות רפואית מיועדים עבור כל המעוניינים להשתלב בעבודה במקצוע מרתק וחושב זה.

בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד (חלק מהמוסדות אף דורשים תעודת בגרות מלאה), בעלי ידע בעברית ואנגלית, ויכולת עבודה בסיסית עם מחשב. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את  התאמתם ללימודים ולעבודה בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי מזכירות רפואית, אולי תגלו עניין גם בקורס מזכירות משפטית, קורס מזכירות בכירות, קורס ניהול לשכה וכו'. 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מזכירות רפואיות כולל, בדרך כלל, בין 350 ל-450 שעות לימוד אקדמיות (כולל חלק ההתמחות).

רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, בנוסף לקורסים המתקיימים במהלך שעות הבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים אלו.

נושאי לימודים

קורס מזכירות רפואית כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, ומשלב בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף, לבין שלל התנסויות מעשיות – לרבות ביצוע סטאז' (התמחות) בבתי חולים ומרפאות.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא למדעי הרפואה – פיזיולוגיה, אנטומיה, פרמקולוגיה, אתיקה מקצועית ושמירת סודיות רפואית, מבנה מערכת הבריאות בישראל, סוגי מחלות, ניהול המשרד, הכרת המחשב ושימוש בתוכנות מחשב רלוונטיות, ניהול רשומות וארגון תיקים, תקשורת בין- אישית, חשבונאות, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מזכירות רפואית, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו הם למדו.

בוגרים העוברים בהצלחה את הבחינה העיונית והמעשית של משרד התמ"ת, מקבלים את התעודה מטעמו המאפשרת להם להשתלב בשלל העבודות המרתקות בתחום – במחלקות השונות בבתי החולים, במרפאות פרטיות, ועוד.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להשתלב במקצוע מרתק, מגוון ומאתגר, הכולל אחריות רבה, תורם רבות לתפקוד מחלקות שונות בבתי חולים ומרפאות, כמו גם לרווחתם של החולים, המאושפזים ובני משפחותיהם – לימודי מזכירות רפואית יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

לימודים אלו, הנמשכים בסביבות השנה, יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת להשתלב בשלל העבודות בתחום במהירות ובהצלחה. אז אם אתם מעוניינים בעבודה מאתגרת ומספקת – הירשמו לקורס מזכירות רפואית והשתלבו במקצוע מבוקש וחשוב.
איפה אפשר ללמוד קורס מזכירות רפואית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מזכירות רפואית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?