קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

הכשרה איכותית לתחום נדרש

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה
המערכת הלוגיסטית, הכוללת את תחומי הרכש והקניינות, האספקה, האחסנה, ההובלה וההפצה, היא בעלת חשיבות רבה לתפקודו התקין של כמעט כל ארגון ועסק. תרומתה להתנהלות התקינה, כמו גם מרכזיותה ליכולת ההתמודדות של הארגון בסביבה הגלובלית התחרותית, ותרומתה האפשרית לרווחיות העסק, הופכות את המערכת הלוגיסטית לגורם מכריע ובעל חשיבות רבה בהצלחתו של הארגון, ועל כן ממלאי התפקידים הניהוליים והבכירים במערך הלוגיסטי נדרשים להיות אנשי מקצוע איכותיים במיוחד.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בתפקידים מרכזיים במערך הלוגיסטי, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להשתלב בלימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס מנהלי רכש ולוגיסטיקה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ניהול רכש ולוגיסטיקה הוא תפקיד הדורש מיומנות רב תחומית, עין מקצועית, רמות ידע מקיפות ומעמיקות וארגז כלים מקצועי גדול. ניתן לדמות את ניהול הרכש היעיל, זה החוסך לעסק זמן והוצאות מיותרות, להנחת יסודות איתנים אשר מבטיחים הצלחה עסקית והתנהלות עסקית נבונה.

כיום, כאשר המסחר הפך גלובלי, ואמצעי השינוע והתובלה השתנו ישנה אופציה להגדיל את זמינות המוצרים והחומרים הדרושים לארגון. בנוסף, כיוון שהתחרות בין החברות המספקות שירותים גדלה, ישנה אפשרות לקצץ ולחסוך בעלויות ייצור ועבודה. שני גורמים אלו הינם רק חלק מהקריטריונים בהם אמור להתחשב מנהל הרכש והלוגיסטיקה בעת תפקידו.

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה הינו קורס מעמיק והיקפי המעניק לבוגריו את כל הידע, המיומנויות וארגז הכלים הדרוש לתפקוד רב משימתי מוצלח ומטרתו הינה להכשיר את הלומדים בקורס למלא תפקיד ניהולי בתחום באופן מקצועי ביותר. בואו לקרוא את כל הפרטים אודות קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול רכש ולוגיסטיקה מיועדים לעובדים מתחומי הקניינות, הרכש, המחסנאות ושאר תחומי הלוגיסטיקה, המעוניינים להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בתחום. כן מיועדים הלימודים לעוסקים בתחומי ניהול הרכש והלוגיסטיקה, המעוניינים לרענן, לעדכן ולהעמיק את היכרותם עם ההתפתחויות האחרונות בתחום.

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים לקורס ניהול לוגיסטיקה ורכש להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחומי הלוגיסטיקה השונים (קניינים, מחסנאים וכיו"ב), או, לכל הפחות, בוגרי קורסים בסיסיים בתחום (כקורס ניהול המחסן הממוחשב, לדוגמא).

כמו כן, לעיתים קרובות נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד (תעודת בגרות מלאה או תואר ראשון מהווים יתרון בקבלה ללימודים), ושליטה ביישומי האופיס השונים (וורד, אקסל וכיו"ב) מהווה אף היא תנאי קבלה נפוץ.

חלק מהמכללות בתחום אף מקיימות ראיונות אישיים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום, כתנאי קבלה נוסף ללימודים.

משך לימודים

לימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה כוללים, בד"כ, בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה חודשים לשנה, בהתאם למתכונת הלימודים (מפגש אחד או שניים בשבוע) ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס, יש לנו חדשות משמחות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות מציעות בחירה בין מסלול לימודי בוקר לבין מסלול לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים יכולים לבחור את הזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר, וליהנות מהשתלבות בקורס זה, אשר יקנה יכולת להתקדם בסולם הדרגות המקצועי.

נושאי לימוד

מנהל רכש ולוגיסטיקה נדרש לידע רב בתחומים רבים, כמו גם לשלל כלים ומיומנויות, והלימודים בקורס, הכוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, ידאגו להכשירכם בכל הדרוש לעבודתו של המנהל המקצועי והאיכותי בתחום.

בדרך כלל נהנים התלמידים  בקורס מנהלי רכש ולוגיסטיקה מלמידה של התכנים הבאים: מבוא לעולמות הלוגיסטיקה והרכש, דרישות רכש, איתור ספקים, מכרזים, היבטים משפטיים ברכש, מעקב ביצועים, ניהול תקציב, ניהול עובדים, ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי, ניהול מלאי, מערכת Priority, ניהול משא ומתן, ניהול שרשרת האספקה, כללי עבודה ברכש, ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי, ועוד מגוון נרחש של נושאי לימוד, אשר יכשירו אתכם במטיב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

תעודה

בוגרי קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "ניהול רכש ולוגיסטיקה" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה  

בפני בוגרי הקורס לניהול רכש ולוגיסטיקה נפתחות דלתות תעסוקה רבות ומגוונות והם יוכלו להשתלב במגוון תפקידי ניהול  ותפקידים בכירים ומרכזיים נוספים. בין התפקידים אותם ממלאים בוגרי הקורס ניתן למנות את תפקידי הניהול לוגיסטי, בקרת רכש, ניהול הסחורה והמלאי, ייבוא רכש, ניהול תחבורה, ניהול אספקת מלאי ועוד שלל תפקידים מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים בעלי ניסיון (אפילו ניסיון קצר!) במערך הלוגיסטי, או אם כבר למדתם באחד מהקורסים הבסיסיים בתחום, למה שלא תתקדמו ותתחילו לטפס בסולם הדרגות המקצועי ותשתלבו בתפקידים בכירים, ניהוליים ומרכזיים בתחום?

לימודים בקורס ניהול רכש ולוגיסטיקה, המוצעים לכם במכללות ומוסדות הלימוד המובילים בתחום, יכשירו אתכם בכל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים להשתלבות בתפקידים מרתקים ורווחיים בעולם הלוגיסטיקה, כך שתוכלו לתרום רבות לארגון בו אתם עובדים, וליהנות מעבודה מאתגרת ומלאת סיפוק.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?