קורס ניהול פרוייקטים בבנייה

תבנו לעצמכם עתיד

קורס ניהול פרוייקטים בבנייה
אחד הגורמים החשובים ביותר בהתפתחותה של המדינה ובהתפתחות של כל עיר ויישוב הוא הבנייה האיכותית של פרויקטים מורכבים. כיוון שתחום הבנייה מתפתח במהירות, קיימת דרישה הולכת וגוברת למנהלי פרויקטים מקצועיים ואיכותיים, וכמעט כל יזם וקבלן נעזר בשירותיהם הטובים על מנת להוציא את הפרויקט אל הפועל.

מנהלי הפרויקטים אחראים על ניהול הפרויקט על כל שלביו – מהתכנון הראשוני ועד הביצועי הסופי, ועליהם לפקח על כל שלב ושלב, ועל כן עליהם להיות מצוידים הן במיטב הידע התיאורטי והן בשלל כלים מקצועיים מעשיים איכותיים. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה המרתקת והמאתגרת בתחום חשוב זה, ולהוביל פרויקטי בנייה שונים – יהיה עליכם ללמוד בקורס ניהול פרויקטים בבנייה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס מרתק זה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תעשיית הבנייה והתשתיות מהווה את אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים והחשובים ביותר של המשק המקומי והגלובלי, ועל כן יש ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בתחום.

פרויקטים בתחום הבנייה נוטים להיות מורכבים למדיי, וחשיבות ביצועם בצורה איכותית רבה היא, ועל כן נדרשים אנשי מקצוע ייחודיים אשר יהיו אחראים על השלבים השונים בתכנון וביצוע הפרויקטים בתחום, ילוו אותם משלבי התכנון הראשוניים, ויפקחו על הביצוע של הפרויקט.

אנשי מקצוע אלו הם מנהלי הפרויקט, וכיוון שחשיבות תפקידם להצלחתו של הפרויקט הינה רבה במיוחד, הם נדרשים להיות בעלי ידע רב, אחריות ומסירות, ושלל כלים ומיומנויות מעשיות, וכן עליהם להיות מעודכנים בכל ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, ההופכות את הבנייה לאיכותית וטובה יותר.

כיוון שתפקיד זה הינו בעל חשיבות מכרעת להצלחת הפרויקט, העוסקים בתחום הינם, בדרך כלל, אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון מתחומי הבנייה והתשתיות (מהנדסים, ארכיטקטים וכו'), אשר בחרו להתמחות בתחום ניהול הפרויקטים.

אם גם אתם מעוניינים להתמחות בתחום, לקבל את הידע והכלים העדכניים ביותר, ולהשתלב בשלל העבודות המרתקות והחשובות שמציע תחום זה, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להשתלב בלימודים בקורס ניהול פרויקטים בבניה. בעמוד זה תמצאו שלל פרטים אודות אפשרויות הלימודים בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול פרויקטים בבניה מיועדים לעובדים מתחומי הנדל"ן והתשתיות השונים – שמאי מקרקעין, מהנדסים, הנדסאים, ארכיטקטים וכו', המעוניינים לרכוש את כל הידע והכלים לארגון, ניהול ופיקוח על פרויקטים בתחום הבנייה, ובכך להרחיב את אפשרויות התעסוקה שלהם.

כן מיועדים הלימודים למנהלי פרויקטים בבניה חדשים ומנוסים, המעוניינים להתעדכן בחידושים וההתפתחויות האחרונות בתחום ולהעמיק ידיעותיהם בו.

תנאי קבלה

המועמדים לקורס ניהול פרויקטים בבניה נדרשים להיות בעלי הכשרה מקצועית או אקדמית רלוונטית (הנדסאי בניין – הנדסה אזרחית, מהנדסים, שמאי מקרקעין וכיו"ב), ולעיתים אף נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום. כמו כן, חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את התאמת המועמד ללימודי התחום ולעבודה בו.

משך לימודים

קורס ניהול פרויקטים בבנייה כולל, בדרך כלל, בין 150 ל- 220 שעות לימוד אקדמיות, והוא נמשך בין שלושה לתשעה חודשים, בהתאם למתכונת הלימודים- כמות המפגשים השבועית (בדרך כלל מפגש אחד או שניים בשבוע) ואורכו של כל מפגש (בדרך כלל בין 4 ל 5 שעות אקדמיות).

אם אתם רוצים להירשם לקורס מרתק זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות לימודי ערב, כך שתוכלו להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, ללא צורך לפספס ימי עבודה רבים.

שימו לב – חלק מהקורסים בתחום כוללים ימי סיור מלאים, כך שגם אם תבחרו במסלול לימודי הערב, ייתכן כי תצטרכו לוותר על ימי עבודה אחדים, בכדי ליהנות מהשתתפות בסיורים המקצועיים המרתקים.

נושאי לימוד

קורס ניהול פרויקטים בבנייה כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד הקניית שלל כלים מעשיים בתחום. בחלק ממוסדות הלימוד אף נהנים התלמידים מהשתתפות בסיורים מקצועיים מעשירים.

לימודי ניהול פרויקטים בבניה כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא לניהול פרויקטים, תפקידי מנהל הפרויקטים בבניה, שלבים בתכנון וביצוע של פרויקט יזמי ופרויקט קבלני, תכנון לוחות זמנים, ניהול תקציב, ניהול וייעול עבודת הצוות, תוכנות מחשב רלוונטיות, בטיחות בעבודה, היבטים משפטיים, היבטים שמאיים, היבטים כלכליים ופיננסיים, היתרי בנייה, תקנים ומפרטים טכניים, ניהול איכות ותיעוד, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס ניהול פרויקטים בבניה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודות ניהול פרויקטים בבניה ולהוביל את הפרויקטים השונים החל משלב התכנון, דרך שלבי הביצוע והפיקוח, ועד לסיום העבודה. הידע הרב, הכלים האיכותיים והמיומנויות המעשיות אותם רוכשים התלמידים במהלך הקורס, מקלים עליהם את ההשתלבות בשלל העבודות בתחום.

סיכום

לסיכום, אם אתם עוסקים בעבודה בתחומי הנדל"ן והתשתיות, ואם ברצונכם בלימודים אשר יוכלו לתרום להתפתחותכם המקצועית ולעזור לכם להשתלב בשלל עבודות בתחום ולהוביל פרויקטים מורכבים בעולם הבנייה – קורס ניהול פרויקטים בבנייה מיועד עבורכם.

בואו להשתלב בלימודים שיעזרו לכם להלביש את המדינה בשמלת בטון – בואו ליהנות מלימודים מרתקים בקורס לניהול פרויקטים בבנייה.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול פרוייקטים בבנייה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול פרוייקטים בבנייה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?