קורס מנהלי גבייה והוצל"פ

כל הפרטים על הקורס

קורס מנהלי גבייה והוצל"פ
במקרים בהם אנשים חייבים לנו כסף (או טובין) ואינם מחזירים אותו לנו, אנו יכולים לפנות להוצאה לפועל כדי שיגבו את המגיע לנו. האחראים על תהליך הגבייה הם הפקידים והמנהלים של ההוצאה לפועל, הממונים על כל התהליך, ומוודאים כי בסופו יוחזר הכסף אלינו. קורס מנהלי גבייה והוצאה לפועל מקנה ידע תיאורטי ומעשי בהליכי גביית חובות, בהתאם לחוק במדינת ישראל.

הקורס להכשרת מנהלי גבייה והוצאה לפועל שם דגש על הכלים המקצועיים והטכנולוגיים העומדים לרשותו של מנהל הגבייה ודואג גם להקנות להם ידע משפטי רלוונטי מקיף. אז אם תחום ההוצאה לפועל מעניין ומאתגר אתכם, תוכלו להירשם לקורס מנהלי גביה והוצל"פ, ולקבל הכשרה איכותית והסמכה יוקרתית בתחום. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תחומי הגביה וההוצאה לפועל הם תחומים מרתקים, המציבים את העוסקים בתחום במצבים לא פשוטים כלל וכלל, בהם עליהם לבשר בשורות איוב לחייבים ולהתמודד עם סיטואציות חברתיות קשות. על כן, נדרשים מנהלי הגביה וההוצאה לפועל לא רק לידע מעמיק בתחומים משפטיים שונים ובהליכי אכיפת החוק, אלא גם לרגישות חברתית, אמינות ואחריות רבה.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בתפקידים המרתקים בעולם ההוצל"פ, הצעד הראשון שיהיה  עליכם לעשות הוא להצטרף ללימודים בקורס הכשרת פקידי גביה והוצל"פ, אשר בסופו תזכו להסמכה היוקרתית לעסוק בתחום – תחילה כפקידים, ולאחר זמן לא ארוך, במידה שתבצעו תפקידכם נאמנה – כמנהלים. בואו לקרוא אודות הלימודים בקורס פקידי הוצל"פ ומנהלי גביה.

קהל יעד

הלימודים בקורס מנהלי גביה ופקידי הוצל"פ מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בתפקידי פקידות וניהול גביה והוצאה לפועל במגזר הציבורי או במגזר הפרטי.

הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים במחלקות כספים וגביה ולעובדים במשרדי עורכי דין.

תנאי קבלה

חלק מהקורסים להכשרת פקידי הוצל"פ ומנהלי גביה פתוחים בפני הקהל הרחב, וכל מי שמעוניין מוזמן לבוא וללמוד ללא צורך לעמוד בשום תנאי קבלה. קורסים אחרים בתחום, לעומת זאת, מקיימים ראיונות אישיים טרם הקבלה ללימודים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעבודה בו.

כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה (או בוגרי 12 שנות לימוד לכל הפחות) על מנת להתקבל ללימודים בקורס, וניסיון מעשי בעבודה מהווה, לרב, יתרון בקבלה ללימודים.

משך לימודים

קורס הכשרת מנהלי גביה ופקידי הוצאה לפועל אינם ארוכים במיוחד והם כוללים בין 90 ל- 120 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני כשלושה עד שבעה חודשים, בהתאם למתכונת בה נערכים הלימודים – מספר המפגשים השבועיים (האם הקורס כולל פגישה אחת בשבוע או שתיים) ואורכו של כל מפגש (בדרך כלל כולל כל מפגש בין ארבע לשש שעות לימוד).

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חושבים כי עקב סדר יומכם העמוס לא תוכלו למצוא את הזמן לעשות זאת, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות בתחום באות לקראת האנשים העובדים והסטודנטים ומציעים לכם קורסים הנלמדים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שתוכלו להשתלב בלימודים בזמנכם הפנוי, וללא צורך לוותר על ימי עבודה.

כן מציעים חלק מהמוסדות בתחום בחירה בין לימודים במתכונת של מפגש אחד לשבוע, לבין לימודים במתכונת של שני מפגשים שבועיים.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס מנהלי גביה והוצל"פ כוללים שלל נושאי לימוד מרתקים, המכשירים אתכם במיטב הידע והכלים הדרושים לעובד והמנהל המקצועי והאיכותי בתחום. חלק מהמכללות אף מקיימות סיורים מקצועיים מרתקים במשרדי עורכי דין, בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל.

לימודי הכשרת מנהלי גביה ופקידי הוצל"פ כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: דיני שטרות ומהותם של החיובים הניתנים לגבייה על פי דין, אמצעי התשלום הנפוצים, גביית חובות - הליכי הגבייה, סדר דין מקוצר, החוקים והתקנות בהוצל"פ, כלים העומדים לרשותם של מנהלי הגבייה למציאת החייבים, תוכנות של משרדי הוצאה לפועל, תוכנות המחשב והטכנולוגיות הרלוונטיות לעבודה בתחום, יחסי בנק – לקוח, נקיטת הליכים טרם מסירת אזהרה, עיכוב ביצוע פסק דין, איחוד תיקים, צווי מאסר, ועוד.

תעודה

בוגרי הלימודים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, לרבות מעבר מוצלח של בחינת הסיכום, יהיו זכאים לתעודת הסמכה מטעם המרכז הארצי להכשרת פקידי גביה והוצאה לפועל, ובשיתוף מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם.

חשוב לברר האם התעודה המוענקת היא מטעם המרכז הארצי להוצל"פ, שכן אחרת יקשה עליכם להשתלב בעבודה בתחום. כל המוסדות המפורסמים בעמוד זה מעניקים לכם את התעודה היוקרתית המוכרת על ידי המרכז הארצי.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס מנהלי גביה ופקידי הוצל"פ יוכלו להשתלב במגוון תפקידים מרתקים בעולם הגבייה וההוצאה לפועל ולהתחיל לעבוד במגזר הציבורי או במגזר הפרטי – בהוצאה לפועל, במשרדי עורכי דין המתמחים בנושא, בחברות גביה ובחברות פרטיות שונות. בדרך כלל משתלבים הבוגרים בתפקידי פקידות, אולם במהרה הם יכולים להתקדם לתפקידי הניהול.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים, אשר יכשירו אתכם תוך חודשים ספורים לעבודה ייחודית ומרתקת, מאתגרת ודינמית, בתחומי הגבייה וההוצאה לפועל – הלימודים בקורס מנהלי גביה ופקידי הוצאה לפועל מיועדים עבורכם.

בואו ליהנות מלימודים מרתקים, אשר יכשירו אתכם במיטב הכלים, הידע והמיומנויות הנדרשים למנהל הגבייה האיכותי – בואו ללמוד בקורס פקידי הוצל"פ ומנהלי גביה.
איפה אפשר ללמוד קורס מנהלי גבייה והוצל"פ?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מנהלי גבייה והוצל"פ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?