קורס בטיחות בעבודה

הכשרת ממוני בטיחות וגיהות

קורס בטיחות בעבודה
אם אתם הנדסאים, טכנאים או בעלי תואר ראשון בתחומי הטכנולוגיה וההנדסה (ודומיהם), וכבר צברתם ניסיון מעשי בעבודתכם בתעשייה ובמפעלים, וברצונכם לקבל הכשרה מקצועית יוקרתית וחשובה מאין כמוה – הכשרה שתעזור לכם למנוע תאונות במקום עבודתכם – הלימודים בקורס ממוני בטיחות בעבודה מיועדים עבורכם.

כיוון שחוקי מדינת ישראל ותקנות הבטיחות בעבודה מחייבות כל מפעל בו מועסקים מעל ל-50 עובדים למנות ממונה בטיחות, הדרישה לאנשי מקצוע בתחום היא רבה – וביכולתם להשתלב בקלות יחסית בעבודה בתחום. אולם, על מנת לזכות בהכשרה זו, יהיה עליכם לעבור קורס בן מספר חודשים להכשרת ממוני בטיחות, אשר יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ממוני בטיחות וגיהות בעבודה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ממונה בטיחות בעבודה מיועדים לעובדים בתעשייה ובמפעלים שונים, המעוניינים בהכשרה איכותית זו, שתתרום לקידומם המקצועי ותקנה להם אחריות חשובה במקום עבודתם.

כן מתאימים הלימודים לממוני בטיחות מוסמכים, המעוניינים לרענן את ידיעותיהם בתחום ולהתעדכן בחידושים האחרונים החלים בו.

אם אתם מתעניינים בלימודי ממונה בטיחות בעבודה, אולי תגלו עניין גם בקורסים בטיחותיים נוספים – קורס מדריכי עבודה בגובה, קורס טיפוס תרנים, קורס קציני בטיחות בתעבודה, קורס מנהלי עבודה ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס ממוני בטיחות וגיהות מיועדים לעובדים בעלי ניסיון – להנדסאים וטכנאים בעלי ניסיון של שלוש שנות עבודה במקצועם, או לבוגרי תואר ראשון בתחומי ההנדסה, הטכנולוגיה, מדעי הטבע וכו' – בעלי ניסיון של שנתיים לפחות בעבודתם.

מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס ממונה בטיחות וגיהות בעבודה כוללים בין 300 ל-350 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, בדרך כלל, בין ארבעה לעשרה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים וחשובים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודי בוקר ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס בטיחות בעבודה היא עשירה ומקיפה וכוללת שלל נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים. לצד הלימודים העיוניים, כוללים הלימודים גם סיורים מקצועיים מעשירים וביצוע של פרויקט גמר בליווי של חונך (בחלק מהמכללות בתחום).

בדרך כלל כוללים לימודי בטיחות בעבודה את התכנים הבאים: המערכת החוקית והמשפטית - חוקים ותקנות, המערכת הארגונית - גופים ומוסדות, ארגון וניהול בטיחות וגהות, סיכונים כלליים ומכאניים, היגיינה תעסוקתית וארגונומיה, בטיחות בשימוש בחומרים כימיים ובטיחות באש, תנאים סביבתיים, תהליכים מיוחדים, הדרכת עובדים, חקירת תאונות, הכנת תיקי בטיחות, שימושי מחשב וסדנת אינטרנט ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס ממונה בטיחות בעבודה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. מכללות רבות אף מזכות את בוגריהן בתעודה המוכרת על ידי משרד התמ"ת.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהכשרה מקצועית יוקרתית שתקנה לכם הסמכה חשובה מאין כמוה – ותתרום רבות להתקדמותכם המקצועית – הלימודים בקורס ממונה בטיחות בעבודה מיועדים עבורכם.

לימודים אלו יקנו לכם, תוך פחות משנה, את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לממונה בטיחות מקצועי ואיכותי, ויאפשרו לכם להשתלב בשלל העבודות בתחום. אז לכו על בטוח – בואו ללמוד בקורס בטיחות בעבודה.
איפה אפשר ללמוד קורס בטיחות בעבודה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בטיחות בעבודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?