קורס בודקי פוליגרף

כל האמת על הלימודים

קורס בודקי פוליגרף
אם אתם להוטים לחשוף את האמת, לדעת כיצד מזהים שקרים ולהשתלב בעבודה מרתקת בתחומי החקירות והביטחון – הלימודים בקורס בודקי פוליגרף יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי הכשרה מקצועית מרתקים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשים על מנת להעביר בדיקות פוליגרף (מכונת אמת) ולנתח את תוצאות הבדיקות.

קורס בודקי פוליגרף, המיועד, בראש ובראשונה, לעובדים בעלי ניסיון מעשי רלוונטי בתחומי האבטחה, הביטחון והחקירות, יכולים לפתוח לכם שלל הזדמנויות להשתלב בעבודות מרתקות בתחום – לא רק בזרועות הביטחון ובמשרדי חקירות, אלא גם בארגונים עסקיים שונים, בהם נדרשים העובדים לעבור בדיקות פוליגרף. אז אם גם אתם מתעניינים בתחום - בואו לקרוא את כל האמת על הלימודים בקורס פוליגרף, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס בודקי פוליגרף מיועדים לכל המעוניינים לקבל הכשרה להעברתם של בדיקות פוליגרף – הכשרה אשר תוכל לעזור להם להשתלב בעבודות בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לחוקרים פרטיים, עובדי זרועות הביטחון, קב"טים ומנהלי אבטחה וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס בודקי פוליגרף כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: עבר פלילי נקי, בריאות תקינה, ידיעת אנגלית, השכלה אקדמית או ניסיון בן 7 שנים לפחות במערכת הביטחון, במודיעין או בחקירות (מכללות אחדות מסתפקות בחמש שנות ניסיון) ומעבר של ראיון אישי, הבודקת את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים להיות בני 24 ומעלה.

משך לימודים

קורס פוליגרף הוא קורס מקיף ומעמיק במיוחד – ועל כן גם הלימודים בו אינם קצרים כלל וכלל. במרבית המכללות כוללים הלימודים בין 400 ל-420 שעות לימוד מאקדמיות, והם נמשכים, בדרך כלל, בין 8 חודשים לשנה, בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודי בוקר ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הכשרת בודקי פוליגרף היא עשירה ומרתקת. התכנית משלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בביצוע בדיקות פוליגרף, כך שהכשרת הבוגרים היא מן השורה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי בדיקות פוליגרף את התכנים הבאים: מבוא לפוליגרף, ההכנות לביצוע בדיקה, תהליכי בדיקת הפוליגרף, שיטות לביצוע בדיקה, ניסוח השאלות, הכרת המכשור הקונבנציונאלי והממוחשב, מדדים פיזיולוגיים במהלך הבדיקה, פיזיולוגיה, פענוח ממצאים, עקרונות והיבטים רפואיים, בקרה השוואתית, ניסוח דו"חות, עקרונות החקירה והתשאול המדעי, צינון, מצבים פסיכולוגיים והשפעותיהם, סמכויות והיבטים משפטיים, אתיקה מקצועית ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס בודקי פוליגרף, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות מעבר מבחני הסיום והגשת העבודה המסכמת, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. מכללות רבות מעניקות לבוגריהן תעודה המוכרת על ידי חברות וארגונים בינלאומיים רלוונטיים – כגון הארגון הבינלאומי לאבטחה – I.B.S.S.A.

כן יכולים הבוגרים להצטרף לאיגוד בודקי הפוליגרף בישראל, לאחר צבירת ניסיון מספק ועמידה במבחני הקבלה של הארגון.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס בדיקות פוליגרף יוכלו להשתלב בעבודה בזרועות הביטחון – משטרה, שב"כ וכיו"ב, במשרדי חקירות, ובכל מקום בו נזקקים לשירותי חקירות ובדיקות פוליגרף – מחלקות כוח אדם ומשאבי אנוש בארגונים פרטיים וכו'. כן יכולים הבוגרים לעבוד כעצמאיים בתחום.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים לימודים בהם חשיפת האמת נמצאת במרכז – לימודים שיקנו לכם כלי מבוקש וחשוב, שיעזור לכם להשתלב (ולהתקדם) בעבודות בתחומי החקירות והביטחון – לימודי הכשרת בודקי פוליגרף מיועדים עבורכם. אז בואו לגלות את האמת – בואו ללמוד בקורס בודקי פוליגרף.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בודקי פוליגרף
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?