מפעילי דודי קיטור והסקה

הכשרה מקצועית איכותית במיוחד

מפעילי דודי קיטור והסקה
אם אתם מעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית שתכשיר אתכם – תוך זמן קצר (בדרך כלל לא יותר מחודשים ספורים) – לעבודה נדרשת ורבת אחריות במפעלים ובתעשייה – הלימודים בקורס מפעילי דודי קיטור והסקה יכולים להתאים לכם עד מאד. שכן, כיוון שעל פי חוקי המדינה כל מפעל ומקום עבודה שמחזיק בדוד קיטור או הסקה מחויב להעסיק מפעיל דוודים מוסמך – הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים בתחום רב הוא.

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים בתחום, כך שתוכלו לדאוג להפעלת הדוודים, בדיקתם ואחזקתם, תוך הקפדה על כל כללי הזהירות והבטיחות. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים לוהטים – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא פרטים רבים אודות הלימודים בקורס הכשרת מפעילי דוודים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מפעילי דודי הסקה וקיטור מיועדים, כמובן, לאנשים בעלי כישורים טכניים, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום זה, כמו גם לעובדים במפעלי תעשייה, המעוניינים להוסיף לארגז הכלים המקצועי שלהם כלי חשוב זה – שיכול לתרום לקידומם בעבודה.

הלימודים בקורס מתאימים במיוחד לממונים על בטיחות בעבודה.

אם אתם מתעניינים בלימודי הפעלת דוודים, אולי תגלו עניין גם בקורסים קרובים נוספים – קורס טכנאי גז, קורס בטיחות בעבודה, קורס טכנאי מכונות, קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר וכיו"ב.

תנאי קבלה

מרבית המכללות דורשות כי המועמדים ללימודים בקורס מפעילי דודי קיטור והסקה יהיו בני 18 ומעלה ובוגרי 10 שנות לימוד לפחות. חלק מהמכללות אף עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

בעוד לחלק מהקורסים בתחום ניתן להתקבל ללא כל ידע קודם או ניסיון מעשי בעבודה במפעלים ובתעשייה, הקבלה לחלק אחר מהקורסים בתחום מיועדת רק לבעלי ניסיון תעסוקתי רלוונטי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מפעילי דודי קיטור ודודי הסקה תלוי בדרגת ההכשרה ההתחלתית של התלמידים (בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחומי הדוודים, האחזקה, ניהול העבודה והאנרגיה או חסרי ניסיון בתחום), ובדרגת ההסמכה שמוקנית לבוגרים (הסמכה להפעלת דודי קיטור או הסקה בלבד, או הסמכה לתפעול דודי קיטור והסקה גם יחד).

בדרך כלל לימודי הכשרת מפעילי דוודים נמשכים בין 110 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, כשהקורסים הארוכים מסמיכים, בד"כ, חסרי ניסיון בהפעלת שני סוגי הדוודים, והקורסים הקצרים יותר מיועדים לבעלי ניסיון מעשי בתחום, או להכשרתם של עובדים חסרי ניסיון רק לאחד מסוגי הדוודים.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר (בנוסף לקורסי הבוקר "הרגילים"), כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, מבלי לוותר על ימי עבודה.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מפעילי דוודים כוללים הן חלק עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק והן שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הפעלת דודי קיטור והסקה את התכנים הבאים: יסודות בתרמו-דינמיקה, סוגי דלקים ותהליך שריפתם, סוגים שונים של דודי קיטור – המבנה שלהם, תכונותיהם ומאפייניהם, דודי מים חמים, הפעלת דודי קיטור ומערכותיהן השונות, חוקים ותקנות בתחומי דודי הקיטור וההסקה, כללי זהירות ובטיחות בעבודה עם דוודים, אחזקת הדוד, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מפעילי דודי קיטור והסקה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים לגשת למבחנים החיצוניים, הנדרשים לצורך  קבלת תעודת "מפעיל מוסמך של דודי קיטור ודודי הסקה" מטעם משרד התמ"ת.
איפה אפשר ללמוד מפעילי דודי קיטור והסקה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מפעילי דודי קיטור והסקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?