קורס חשמלאי מוסמך

להשתלב במקצוע רווחי ומרתק

קורס חשמלאי מוסמך
אם אתם בעלי כישורים טכניים מעולים וברצונכם לפתח קריירה "מחשמלת", בעלת אפיקי התקדמות רבים – הלימודים בקורס חשמלאי מוסמך יכולים להתאים לכם עד מאד. קורס הכשרה מקצועית מעמיק זה, הנמשך, בד"כ, כשנתיים לערך, יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחשמלאי המוסמך המקצועי – המוסמך לתכנון, פיקוח, התקנה ואחזקה של מתקני חשמל בעלי עוצמת זרם של 80X3 אמפר (תלת פאזי).

לימודים מרתקים אלו יכולים להוות עבורכם את נקודת הפתיחה לקריירה רווחית – שכן הביקוש לחשמלאים רב הוא, ולאחר שתצברו מעט ניסיון בעבודה בתחום תוכלו להמשיך ללימודי הכשרה מתקדמים – קורס חשמלאי ראשי או קורס חשמלאי מתח גבוה, לדוגמא, ולהפוך ל"מומחים" אמיתיים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס חשמלאי מעשי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס חשמלאי מוסמך מיועד, כמובן, לאנשים בעלי כישורים טכניים טובים, המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית – שתפתח להם פתח לקריירה רווחית ומרתקת בתחומי החשמל.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי תעודה של חשמלאי עוזר או חשמלאי מעשי, המעוניינים להתקדם מקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בלימודי הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה, קורס חשמלאי ראשי, קורס חשמלאי מתח גבוה וקורסים נוספים מעולם האלקטרוניקה והחשמל.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס חשמלאי מוסמך משתנים בהתאם לרמת הלימודים בקורס:

הקבלה לקורסים הארוכים והמקיפים היא הפשוטה ביותר, וכל בוגר של 10 שנות לימוד יכול להשתלב בלימודים. הקבלה לקורסים הבינוניים (שנמשכים כ-1080 שעות לימוד בממוצע) מיועדת לבוגרי 12 שנות לימוד, והקבלה לקורסים הקצרים בתחום מיועדת רק לבוגרי 10 שנות לימוד לפחות, אשר ברשותם תעודת חשמלאי מעשי או חשמלאי עוזר, ואשר הם בעלי ניסיון בעבודה בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס חשמלאי מוסמך נע בין 800 ל-1300 שעות לימוד אקדמיות (בהתאם לרמת ההשכלה של הנרשמים וניסיונם בתחומי החשמל) והלימודים בקורס נמשכים בין שנה לשנתיים וחצי – בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

כמו כן, חשוב לזכור, כי גם לאחר הלימודים בקורס עדיין יהיה עליכם חובת התמחות, בטרם תוכלו לקבל את רישיון העבודה בתחום.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי הכשרת חשמלאים מוסמכים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודי בוקר, לימודי ערב ומסלולי לימוד בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס חשמלאי מוסמך היא עשירה למדי, ודואגת להכשיר את הבוגרים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לחשמלאי המקצועי. הלימודים משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

בדרך כלל כוללים לימודי חשמלאי מוסמך את התכנים הבאים: מתמטיקה, פיזיקה וכימיה (יסודות), תורת החשמל, אלקטרוניקה תעשייתית, מבוא למחשבים, תכנון מתקנים, מתקני חשמל, מכונות חשמל, מערכות פיקוד ובקרה, קריאת שרטוטים טכניים, אנגלית טכנית, בטיחות, חוקים ותקנים בחשמל ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס חשמלאי מוסמך, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

שימו לב: אין תעודה מהווה רישיון לעסוק בעבודות בתחום! על מנת להוציא את רישיון העיסוק יהיה על הבוגרים לעבור בהצלחה את כל הבחינות וביתר דרישות משרד התמ"ת, ולסיים את חובת ההתמחות. בסיום חובת ההתמחות יהיו זכאים הבוגרים לתעודת חשמלאי מוסמך, מטעם משרד התמ"ת.
איפה אפשר ללמוד קורס חשמלאי מוסמך?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס חשמלאי מוסמך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?