קורס אבטחת אישים ומשלחות

ללמוד להיות שומר ראש

קורס אבטחת אישים ומשלחות
הביקוש למאבטחי אישים מקצועיים למגזר הפרטי והעסקי בישראל נמצא בעלייה בשנים האחרונות, ובעלי הון רבים, מנהלים, יזמים ואנשי עסקים מעוניינים בשומר ראש אישי, אשר יוכל להגן עליהם, למנוע ולטפל במקרים של איומים, סחיטות, וניסיונות פגיעה וחטיפה. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מאתגרת זו, ולשמש כשומרי ראש ומאבטחי אישים, ייתכן כי לימודים בקורס מאבטחי אישים ומשלחות "תפורים" עליכם.

לימודי הכשרה מקצועית מרתקים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למאבטח המקצועי והאיכותי. הלימודים בקורס מהווים חוויה מעצימה בפני עצמם, עת תשפרו את כישורי הירי שלכם, את מיומנויות הלחימה, ועת תתמודדו עם שלל תרחישים מרתקים ומאתגרים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אבטחת אישים ומשלחות. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם תמיד חלמתם להיות שומרי ראש, להסתובב חבושים במשקפי שמש, ענודים באוזניה ולבושים בחליפה יקרה, וללוות את בעלי ההון ואת האנשים המובילים במשק בכל אשר ילכו, וכמובן – ליהנות מעבודה מרתקת ורווחית – קורס הכשרת מאבטחי אישים יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס זה יקנה לכם תוך חודשים ספורים את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בשלל העבודות בתחום וצאת לדרך מרתקת – בה האחריות לביטחונם של אישים ומשלחות תהא נתונה בידיכם.

קהל יעד

הלימודים בקורס אבטחת אישים ומשלחות מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום. כן מתאימים הלימודים לקציני ביטחון, חוקרים פרטיים ומאבטחים המעוניינים בהכשרה בתחום, אשר יכולה לתרום רבות לקידומם המקצועי ולאיכות עבודתם הנוכחית.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים לקורס אבטחת אישים ומשלחות להיות בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים נדרשת תעודת בגרות מלאה), בוגרי שירות צבאי מלא ביחידה קרבית (או במשטרה), בעלי בריאות תקינה וכושר גופני גבוה. כן נדרשים המועמדים להיות חסרי עבר פלילי, ולעיתים הם אף נדרשים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעבודה בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס שומרי ראש משתנה בהתאם להיקפו ועומקו של הקורס ובדרך כלל כוללים הלימודים בין 100 ל-300 שעות לימוד אקדמיות.

בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד נערכים הלימודים בתנאי פנימייה, ולא במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע, ועל כן מומלץ לברר טרם ההרשמה את משך ומתכונת הלימודים בקורס בו בחרתם.

נושאי לימודים

נושאי הלימוד בקורס הכשרת מאבטחי אישים ומשלחות הם רבים ומגוונים, וכוללים, לצד החלק העיוני, גם חלק מעשי נרחב, הכולל שלל התנסויות חווייתיות.

בדרך כלל כוללים לימודי אבטחת אישים את הנושאים הבאים: עקרונות האבטחה, ירי במצבים שונים, לחימה ללא נשק, מילוט וחילוץ, אבטחת אישים בתנועה, תכנון אבטחה, זיהוי חשודים, נהלי האבטחה של משטרת ישראל, סריקת מבנים וסריקת רכב, עקרונות הבידוק, עקרונות התשאול, מבוא לטרור עולמי, נהיגה מבצעית, עזרה ראשונה, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים ותרגולים חווייתיים ומעשירים.

תעודה

בוגרי קורס מאבטחי אישים ומשלחות, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם.

בחלק מהמכללות בתחום מקבלים הבוגרים תעודות המוכרות על ידיי ארגונים בינלאומיים ומקומיים רלוונטיים, ולעיתים אף מקבלים הבוגרים רישיון לנשק ארגוני מטעם משרד הפנים. מומלץ לברר את ההסמכה הניתנת בסיום הקורס, ואת הגורמים המכירים בהכשרה זו, טרם ההרשמה ללימודים.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי אקשן, ומחפשים מקצוע מאתגר ורווחי, המלווה באחריות רבה ובשלל סיכונים – קורס אבטחת אישים ומשלחות יכול להתאים לכם עד מאד. קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למאבטח אישים מקצועי ומוצלח, כך שתוכלו להשתלב בקלות יחסית בשלל העבודות המרתקות בתחום.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אבטחת אישים ומשלחות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?