קורס הכשרת בוחני רישוי רכב

להשתלב בעבודה נדרשת

קורס הכשרת בוחני רישוי רכב
אם אתם מכונאי רכב בעלי ניסיון, המעוניינים להתפתח מקצועית ולהשתלב בעבודה רבת חשיבות – הלימודים בקורס בוחני רישוי רכב מיועדים עבורכם. לימודי הכשרה מקצועית אלו יכשירו אתכם למלא את תפקיד בוחן הרכב -  איש המקצוע האחראי על ביצוע בדיקות טכניות של כלי רכב במכוני הרישוי, במטרה לוודא שהרכב תקין ובטיחותי.

תפקידו של בוחן רכב הוא חשוב במיוחד, שכן על סמך בדיקותיו והכרעותיו נקבע האם הרכב יכול לעלות על הכביש – וחשיבותו של הבוחן במניעת תאונות רבה היא. על כן, קורס ההכשרה לבוחנים הוא מקיף ומעמיק – ודואג להכשיר את בוגריו בכל הידע, המיומנויות והכלים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס בוחני רישוי רכב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת בוחני רישוי רכב מיועדים לעובדים מנוסים מעולם מכונאות הרכב, המעוניינים להתקדם מקצועית ולהשתלב בעבודה במכוני הרישוי.

אם אתם מתעניינים בלימודי בוחני רישוי, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי הרכב והתחבורה – קורס הסמכה לניהול מוסך מכונאות רכב, קורס חשמלאות רכב, לימודי הנדסאי מכונאות רכב וכיו"ב.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס בוחני רישוי רכב נדרשים המועמדים לעמוד בדרישות הבאות: סיום 10 שנות לימוד לפחות, היעדר רישום פלילי, רישיון נהיגה תקף, אזרחות ישראלית, גיל 21 ומעלה, והסמכה סוג 3 במכונאות רכב (או הסמכה לניהול מוסך מכונאות רכב).
 

משך לימודים

הלימודים בקורס בוחן רישוי רכב כוללים בין 250 ל -270 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין 7 חודשים לשנה, בהתאם למתכונת הלימודים בקורס- מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בהם – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים במסלול בוקר לבין לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, מבלי לפגוע או לוותר על ימי עבודה.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס בוחני רכב היא עשירה ומקיפה, ומשלבת התנסויות מעשיות לצד לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הכשרת בוחני רישוי רכב את התכנים הבאים: חוק ומשפט, הכרת הרכב - מערכות מתקדמות ברכב, הכרת המחשב, רישום הרכב, טפסים בשימוש, מתקני בטיחות ברכב חדיש, שילוט וסימון מיוחד, נקודות עיגון וחגורת בטיחות, דרישות חובה ברכב, הסעת נוסעים, אופנועים וקטנועים, מכשור במשרד הרישוי, בדיקת עשן, ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס בוחני רישוי רכב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. לאחר מעבר מוצלח של הבחינות הממשלתיות, יהיו זכאים הבוגרים לתעודת מקצוע של משרד התמ"ת.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים ולאחר מעבר המבחנים החיצוניים וקבלת התעודה מטעם משרד התמ"ת, יכולים הבוגרים להשתלב בעבודה כבוחני רישוי במכוני הרישוי השונים ברחבי הארץ, כמו גם במוסכים המבצעים הכנה למבחני הרישוי.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרים המעוניינים להמשיך ולהתפתח מקצועית יוכלו לפנות ללימודים בקורסים קרובים, אשר יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם – קורס חשמלאות רכב, קורס שמאות רכב, קורס הסמכה לניהול מוסך, לימודי הנדסאי מכונאות רכב ועוד.
 

סיכום

לסיכום, אם כבר זכיתם לצבור קילומטראז' בעולם מכונאות הרכב, ואתם חשים כי הגיע זמנכם להתקדם לעבודה רבת אחריות בתחום – הלימודים בקורס בוחן רכב מיועדים עבורכם. לימודים אלו, הנמשכים פחות משנה, יקנו לכם הסמכה יוקרתית, שתעזור לכם להשתלב בעבודה חשובה זו, התורמת לבטיחות הרכבים והנוסעים בהם.

אז בואו ליהנות מלימודים שיסיעו אתכם קדימה – בואו ללמוד בקורס הכשרת בוחני רישוי רכב.
איפה אפשר ללמוד קורס הכשרת בוחני רישוי רכב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכשרת בוחני רישוי רכב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?