קורס מדריכי עבודה בגובה

לגעת בשמיים

קורס מדריכי עבודה בגובה
העיר המודרנית צומחת לגובה: גורדי השחקים מדגדגים את השמיים, ואנטנות ועמודי חשמל ותאורה צצים מעל כל עץ רענן. כל הבניינים שאנו רואים, כמו גם האנטנות, עמודי התאורה, עמודי החשמל וכו', דורשים, כמובן, תחזוקה שוטפת, ניקיון ותיקונים שונים, וכדי לבצע בהם את התחזוקה והתיקונים הנדרשים, נדרשים העובדים לטפס לגבהים, עובדה הטומנת בחובה סיכונים לנפילה, העלולה להסתיים בפציעות ואף במוות.

על כן, כדי לשמור על ביטחונם ושלמותם של עובדים בגובה, חובה להקפיד על כללי בטיחות רבים, וכל עובד הנדרש לטפס ולעבוד בגובה חייב לעבור קורס קצר, המסמיך אותו במיטב הידע והכלים לעבודה בטוחה בגובה. על כן, קיים ביקוש רב למדריכי עבודה בגובה, אשר יוכלו להעביר קורסים אלו ולהכשיר עובדים בתחומים שונים לטפס לגבהים. בואו לקרוא עוד על ההכשרה המקצועית למדריכי עבודה בגובה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם בטיחות היא הצד החזק שלכם, וצברתם ניסיון בעבודה בגובה, תוכלו להשתלב בלימודים בקורס להכשרת מדריכי עבודה בגובה, ולהכשיר דורות חדשים של עובדים הנדרשים לטפס גבוה כדי לבצע את עבודתם. אז בואו לגעת בעננים – בואו ללמוד בקורס מדריכי עבודה בגובה.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס הכשרת מדריכים לעבודה בגובה מיועדים לממוני בטיחות, מנהלי עבודה, ועובדים אחרים בעלי ניסיון מתאים (בעלי ניסיון של שנתיים לפחות בעבודה בגובה).

על המועמדים ללימודים בקורס לעמוד בתנאי הקבלה הנדרשים בתקנה 48 א 2 בתקנות הבטיחות בעבודה התשס"ז 2007.

משך לימודים

משלך הלימודים בקורס הכשרת מדריכי עבודה בגובה הוא כחמישה ימים (43 שעות לימוד אקדמיות לכל הפחות), הנלמדים, בדרך כלל, ברצף.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מדריכי עבודה בגובה משלבים בין הכשרה מעשית מקיפה, הכוללת שלל תרגולים, לבין לימודים עיוניים רלוונטיים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא כללי לעבודה בגובה, סולמות, פיגומים, במות הרמה ניידות, סלי הרמה, משטחי הרמה וגגות, צמ"א, חללים מוקפים, זיהוי והערכת סיכונים, חוקים ותקנות, ציוד מגן אישי, אחריות משפטית, נהלי חירום, חילוץ, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי עבודה בגובה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, לרבות מעבר של המבחנים החיצוניים, זכאים לתעודת "מדריך עבודה בגובה מוסמך", מטעם מוסד הלימודים ובאישור משרד התמ"ת.

שימו לב – חשוב מאד לברר טרם ההרשמה ללימודים האם מוסד הלימודים בו אתם מתעניינים מוכר ומאושר על ידי אגף הפיקוח על העבודה במשרד התמ"ת (כלכלה ומסחר). מוסדות אשר הלימודים בהם אינם בפיקוח משרד התמ"ת, לא יעניקו לכם בסיום הלימודים תעודה המאפשרת להשתלב בעבודות בתחום.

כל מוסדות הלימוד המפורסמים בעמוד זה הינם איכותיים ובעלי מוניטין רב, ותכנית הלימודים בהן מוכרת על ידי כל הגורמים הרלוונטיים, והתעודה הניתנת בסיום הלימודים בהם הינה באישור התמ"ת.

סיכום

לסיכום, אם צברתם ניסיון בעבודה בגובה (טיפוס תרנים, גלישת מעטפת וכיו"ב), או אם אתם ממונים על הבטיחות במקום עבודתכם – אתם מוזמנים לקבל הכשרה יוקרתית נוספת, אשר תצטרף לארגז הכלים המקצועי שלכם, ותקנה לכם יכולת להדריך קבוצות ויחידים בעבודה בגובה.

מדריך העבודה בגובה אחראי הן על ההכשרה המעשית והן על ההכשרה העיונית של מודרכיו, ועל כן מקצועיותו חשובה במיוחד. קורס מדריכי העבודה בגובה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך העבודה בגובה האיכותי, כך שתוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום, ולהכשיר דור חדש של עובדים בגובה.

אז הצטרפו ללימודים שייקחו אתכם גבוה – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי עבודה בגובה.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי עבודה בגובה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי עבודה בגובה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?