קורס אילוף כלבים

מקצוע רווחי ועבודה מהנה

קורס אילוף כלבים
הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, אך כמו עם חברים קרובים וטובים – לפעמים מתגלעים בין השניים חילוקי דעת, ואין צד אחד (בד"כ האדם) מרוצה מהתנהגותו של חברו הטוב (בד"כ הכלב). כיוון שכלבים לא נוטים להגיב לביקורת בונה, וכנראה שהם לא תמיד מבינים במדויק את מה שאנחנו אומרים, נדרש איש מקצוע אשר יתווך בינינו, ויעזור לתקן ולשנות את ההתנהגויות המפריעות לנו אצל הכלב האהוב.

איש מקצוע זה הוא מאלף הכלבים, אשר הינו בעל ידע רב ומעמיק בפסיכולוגיה של הכלב, ובעל כלים ומיומנויות להכחדת התנהגויות לא-רצויות, הקניית ועיצוב התנהגויות רצויות והבנה של הנסיבות והסיבות להתנהגותו של הכלב. אז אם גם אתם רוצים להשתלב בעבודה רווחית, מרתקת ומהנה, שעוזרת לאנשים וכלבים כאחד – בואו לקרוא עוד על קורס הכשרה מקצועית ייחודי להכשרת מאלפי כלבים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם נמנים על חובבי הכלבים, יש לנו הצעה מפתה בשבילכם! בואו להפוך את אהבתכם למקצוע רווחי ולהשתלב בתחום אילוף הכלבים. כיום, ניתן להשתלב בקורסי הכשרה ייחודיים, אשר יקנו לכם בזמן קצר יחסית (חצי שנה עד שנה) את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למאלף הכלבים המקצועי והאיכותי.

אז בואו ללמוד בקורס אילוף כלבים ותיהנו מלימודים מרתקים, אשר יקנו לכם הבנה מעמיקה של נפש הכלב והתנהגותו, ומיכולת להשתלב במקצוע מהנה ומעשיר במיוחד.

קהל יעד

הלימודים בקורס מאלפי כלבים מיועדים, כמובן, לחובבי כלבים, המעוניינים להשתלב בעבודה כמאלפים. כן מתאים הקורס עבור המעוניינים בהעשרה אישית מקיפה בתחום, לצורך גידול כלביהם הפרטיים. מנהלי פנסיונים לכלבים, ווטרינרים, מטפלים באמצעות בעלי חיים ובעלי מקצוע נוספים מהתחום, יכולים אף הם להיתרם רבות מהלימודים בקורס זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי אילוף כלבים, אולי תגלו עניין גם בקורס עוזרי וטרינר, קורס רפואה משלימה לבעלי חיים וכיו"ב.

תנאי קבלה

הקבלה לקורס מאלפי כלבים מיועדת, בדרך כלל, לבני 18 ומעלה בלבד. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום אף מקיימים ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק במקצוע.

משך לימודים

בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורס אילוף כלבים בין חצי לשנה, והם כוללים בין 350 ל-450 שעות לימוד אקדמיות, ומכללות אחדות אף מציעות אפשרות ללימודי ערב בתחום, במטרה לאפשר גם לסטודנטים ואנשים עובדים ליהנות מלימודים מעשירים ומרתקים אלו. 

נושאי לימודים

קורס אילוף כלבים כולל מגוון נרחב במיוחד של נושאי לימוד מרתקים, ולצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים מוקדש חלק ניכר מהקורס גם להתנסות מעשית בתחום.

לימודי אילוף כלבים כוללים, בד"כ, את התכנים הבאים: מבוא לפסיכולוגיה של הכלב, שפת הגוף של הכלבים, הכרת הגזעים השונים ומאפייניהם, אנטומיה ופיזיולוגיה, בריאות ומחלות נפוצות, תזונה נכונה, חינוך גורים וטיפול בבעיות משמעת, עיצוב התנהגות, אתיקה מקצועית, בעיות התנהגות, שימוש בעזרי אימון, טכניקות אימון ואילוף, תהליכי למידה אצל כלבים, שיווק, סטאז' (התמחות – התנסות בעבודה מעשית), ועוד מגוון נושאים מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מאלפי כלבים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת "מאלף כלבים מוסמך"  או "מאלף כלבים מקצועי", מטעם המוסד בו הם השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי כלבים ונהנים לבלות איתם שעות על גבי שעות, מה יותר טוב מלהפוך את אהבה זו למקצוע רווחי? כמאלפי כלבים תיהנו לא רק מבילוי יומיומי עם החברים הטובים ביותר של האדם, אלא אף תעזרו לבעלי כלבים מיואשים לבנות מערכת יחסים טובה עם כלביהם – ובכך לתרום הן לרווחת הכלבים והן לרווחת הבעלים.

אז בואו ללמוד בקורס אילוף כלבים - הקורס שיקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למאלף כלבים מקצועי ואיכותי, ותוכלו להשתלב בשלל העבודות הרווחיות, המרתקות והמהנות בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס אילוף כלבים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אילוף כלבים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?