הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC

תכנון וייצור באמצעות מחשב

הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC
אם אתם בעלי משיכה לתחומים טכנולוגיים ותעשייתיים ואתם מחפשים לימודי הכשרה מקצועית איכותיים, אשר תוך כשנה יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות על מנת להשתלב בעבודה נדרשת ורווחית – הלימודים בקורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC יכולים להתאים לכם עד מאד.

כיום, נעשית הפעלת מכונות בתחום העיבוד השבבי בעיקר באמצעות מכונות ממוחשבת - CNC. המכונות הן שמבצעות את הפעילות הנדרשת לשם ייצור המוצר וזאת ע"י פיקוד ופיקוח של מחשב. מצב זה הביא לדרישה הולכת וגוברת לאנשי מקצוע אשר ידעו לעבוד מול המחשב ולהגדיר לו את הדרישות הטכנולוגיות הרצויות. קורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC מספק למשתתפים את כל הידע הנדרש להשתלבות קלה בתחום שוקק זה. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC מתאימים לכל המעוניינים לקבל הכשרה מקצועית איכותית אשר תכשיר אותם להשתלבות מהירה (יחסית) בעבודות השונות בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורסים תעשייתיים נוספים – קורס ריתוך אלקטרודות ו-CO2, קורס תיב"ם חריטה וכרסום, קורס מנהלי עבודה בתעשייה, קורס טכנאי מכונות וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: סיום 10 שנות לימוד ועמידה בפניי ועדת קבלה/ ריאיון קבלה, הבודקת את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. לא דרוש רקע קודם או ניסיון בתחומי העיבוד השבבי על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ן-CNC כוללים כ-520 שעות לימוד אקדמיות לערך, והקורסים בתחום נמשכים בין שנה לשנה וחצי, בהתאם למתכונת הלימודים בקורס – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש לימודים, כאשר בדרך כלל כוללים לימודי תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC שניים או שלושה מפגשים בשבוע.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי כדי להקדיש לקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות לכם בחירה בין לימודים בשעות היום ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ן-CNC משלבת בין הקנייה של ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק בתחום, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ן-CNC את התכנים הבאים: תורת המקצוע - כולל תורת הייצור, תורת החומרים, מדידות ואבטחת איכות, קריאת שרטוט, תכנות CNC עיוני - כרסום, סיב"ם-תיב"ם-כרסום solid works / solid cam, הפעלה מעשית של כרסומת ממוחשבת - CNC, הפעלת מחרטה וכרסומת קונבנציונאלית ועוד.

תעודה

בוגרי קורס תיב"ם הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ן-CNC, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם ולתעודת גמר ממשלתית מטעם משרד התמ"ת (מותנה במעבר המבחנים העיוניים והמעשיים ועמידה ביתר דרישות התמ"ת להענקת ההסמכה).

שימו לב- חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים האם המכללה בה ברצונכם ללמוד מוכרת ומאושרת על ידי התמ"ת להעניק הכשרה בתחום, שכן ללא תעודה מטעם התמ"ת תתקשו להשתלב בעבודה רלוונטית.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן בעלות מוניטין רב, מוכרות על ידי כל הגורמים הרלוונטיים, ומעניקות לבוגריהן תעודות מקצועיות מטעם התמ"ת.
איפה אפשר ללמוד הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הפעלת כרסומת ומחרטה קונבנציונאלית ו-CNC
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?