קורס תיב"ם חריטה וכרסום

תכנון וייצור בעזרת מחשב

קורס תיב"ם חריטה וכרסום
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת וחשובה בתעשיות השונות, ואם כבר הספקתם לצבור מעט ניסיון מעשי בעבודות בתחום – בעיבוד שבבי, בשרטוט טכני וכו' – ייתכן כי הלימודים בקורס תיב"ם (תכנון ויצור באמצעות מחשב) חריטה וכרסום יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו – יפתחו לכם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות בתעשיות השונות, והם יכולים להוות את נקודת הזינוק שלכם לקריירה מפוארת בתחום.

כיום, כאשר חלק גדול מפעולות התכנון והייצור בתעשייה נעשות באמצעות מכונות ממוחשבות שונות, קיימת דרישה גדולה לאנשי מקצוע מוסמכים, אשר יוכלו להגדיר למחשב את הפעולות הנדרשות ולפקח על פעולות הייצור הממוחשבות, ועל כן העוסקים בתחום נהנים, בד"כ, מיכולת להשתלב במהירות בעבודה בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס תיב"ם חריטה וכרסום.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס CNC תיב"ם חריטה וכרסום מיועדים בעיקר לעובדים בעלי ניסיון בתחום – מפעילי CNC, כווני CNC  וכו', אולם גם מועמדים בעלי רקע טכנולוגי מתאים וידע בקריאת שרטוטים יוכלו להרוויח מלימודים איכותיים אלו.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים בתחום: קורס עריכת מעגלים מודפסים, קורס ריתוך אלקטרודות ו-CO2, קורס תיב"ם הפעלת מחרטה וכרסומת קונבנציונלית ו-CNC ועוד.  

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות מקבלות אל שורותיהן בוגרי 11 שנות לימוד, העומדים בהצלחה בריאיון אישי, גם אם אין ברשותם ניסיון מעשי בעבודה בתחום או כל רקע בנושא, ואילו מכללות אחרות דורשות מהמועמדים להיות בעלי רקע וניסיון מעשי בעיבוד שבבי, ניסיון בתפקידי כוון או מפעיל CNC, או סיום קורס בסיסי בתחום.

בחלק מהמכללות בתחום, מועמדים בעלי רקע מתאים יכולים להתקבל ללימודים, גם אם הם השלימו 10 שנות לימוד בלבד.
 

משך לימודים

הלימודים בקורס תיב"ם חריטה וכרסום (קורס תכנתי CNC) כוללים, בדרך כלל, בסביבות ה-180 שעות לימוד אקדמיות, והם מתפרשים על פני חודשים אחדים, בהתאם למתכונת הלימודים בקורס- מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש.

קורסים המיועדים לחסרי כל רקע וניסיון בתחום נמשכים, בדרך כלל, מעט יותר, והם כוללים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות נוספות.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך לא בטוחים כי תמצאו די זמן פנוי להקדיש להם – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים ללימודים בערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס תיב"ם חריטה וכרסום דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי שילוב מרתק של שלל נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים, עם התנסויות מעשיות ותרגולים רבים.

בדרך כלל כוללים לימודי תיב"ם חריטה וכרסום את התכנים הבאים: תורת המקצוע, תיב"ם - תכנון וייצור באמצעות מחשב, תכנות CNC עיוני, שיב"ם - שרטוט באמצעות מחשב, תורת החומרים, קריאת שרטוטים, מדידות והבטחת איכות, CNC  מעשי, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס תיב"ם חריטה וכרסום, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם, כמו גם לתעודה מטעם משרד התמ"ת (מותנה בעמידה בכל תנאי התמ"ת להסמכה).

חשוב מאד לברר טרם ההרשמה ללימודים, האם המכללה בה ברצונכם ללמוד זכתה להכרת ואישור התמ"ת ומוסמכת להעניק תעודה מטעמו, שכן ללא תעודת התמ"ת תתקשו להשתלב בעבודות בתחום.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן בעלות מוניטין רב, מוכרות ומאושרות על ידי כל הגורמים הרלוונטיים.
איפה אפשר ללמוד קורס תיב"ם חריטה וכרסום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תיב"ם חריטה וכרסום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?