קורס נהגי אוטובוס זעיר

אוטובוס זעיר -נהגים גדולים

קורס נהגי אוטובוס זעיר
אם אתם נהנים לנהוג ולשייט בכבישי המדינה, ואם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה נדרשת כנהגים מיומנים – הלימודים בקורס נהגי אוטובוס זעיר מיועדים עבורכם! לימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו, הנמשכים חודשים ספורים בלבד, יקנו לכם יכולת להשתלב בשלל העבודות בתחום – כשכירים או כעצמאיים – ולהוביל קבוצות נוסעים ומטיילים בבטחה ברחבי כבישי הארץ.

נהג אוטובוס זעיר רשאי להסיע עד כשישה עשר נוסעים (לא כולל נהג), וכיוון שהאחריות לבטיחות הנוסעים נמצאת על כתפיו – חשוב מאד כי הוא יהיה בעל כישורי נהיגה מתקדמים ויעבור קורס הכשרה בתחום, אשר יקנה לו את מיטב הידע והכלים להם הוא זקוק. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס נהגי אוטובוס זעיר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס נהיגה באוטובוס זעיר מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים להוציא רישיון זה, שיאפשר להם לנהוג במיניבוסים ומוניות שירות – ולהסיע כשישה עשר איש בו זמנית.

הלימודים מתאימים במיוחד למדריכי טיולים ומובילי קבוצות, המעוניינים להתחיל להסיע בעצמם את הקבוצות אותן הם מובילים.

אם אתם מתעניינים בלימודי נהג אוטובוס זעיר, אולי תגלו עניין גם בלימודים בקורסים קרובים – קורס נהגי רכב ציבורי, קורס מסיעי ילדים, קורס נהגי רכב כבד – ושלל קורסים נוספים מתחומי הרכב והנהיגה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס נהגי מיניבוס כוללים את הדרישות הבאות: גיל 21 ומעלה, רישיון נהיגה בתוקף וותק של שלוש שנים לפחות בנהיגה (מכללות אחדות דורשות חמש שנות וותק בנהיגה) ועבר פלילי נקי (לרבות אי הרשעה בעבירות תנועה חמורות).

מכללות אחדות אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לאמוד את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכשרת נהגי אוטובוס ציבורי זעיר אינו ארוך כלל וכלל – ולרוב כוללים הלימודים בקורס זה בין 50ל-80 שעות לימוד והם נמשכים חודשים אחדים (בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש).

חשוב לזכור כי הלימודים בקורס הם עיוניים בעיקרם – ולאחר סיום הקורס (או במהלכו) יהיה עליכם להשלים גם את חובת שיעורי הנהיגה המעשיים.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודי בוקר ללימודי ערב וימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס נהג אוטובוס זעיר דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע והכלים הדרושים לנהג מיניבוס מקצועי ומיומן.

לעיתים קרובות כוללים לימודי נהג אוטובוס זעיר את התכנים הבאים: דיני תעבורה, הכרת הרכב, הסעת נוסעים והסעת ילדים, מערכות הבטיחות, נהיגה מונעת, כיבוי אש, עזרה ראשונה, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס נהגי אוטובוס זעיר, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. לאחר מעבר המבחנים העיוניים והמעשיים של רשות הרישוי, משרד התחבורה ומשרד התמ"ת, יהיו זכאים הבוגרים לרישיון נהיגה על אוטובוס זעיר (מיניבוס) – רישיון המקנה להם את היכולת להסיע עד כ-16 אנשים ברכב מתאים.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס נהגי מיניבוס והוצאת רישיון הנהיגה המתאים, יוכלו הבוגרים להשתלב כנהגים שכירים בחברות טיולים, הובלה והסעות, בתחנות מוניות, כנהגים של ארגונים שונים וכיו"ב. כן יוכלו הבוגרים לעבוד כעצמאיים בתחום.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרים המעוניינים להמשיך ולהתפתח מקצועית בתחום ולרכוש מיומנויות נהיגה מתקדמות, יכולים לפנות לשלל קורסים מתקדמים בתחומי הנהיגה – קורס נהיגה על רכב ציבורי (מונית, אוטובוס), קורס נהיגה על רכב כבד, קורס הובלת חומרים מסוכנים ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס נהגי אוטובוס זעיר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס נהגי אוטובוס זעיר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?