קורס מתקין מערכות לרכב

לימודים שנשמעים מעולה

קורס מתקין מערכות לרכב
אם התברכתם בכישורים טכניים מעולים ואתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת ורווחית, המשלבת בין עולמות החשמל והאלקטרוניקה לעולם הרכב – הלימודים בקורס מתקיני מערכות מיגון ושמע לרכב יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי הכשרה מקצועית אלו יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לטכנאי מערכות שמע ומיגון ברכב ויפתחו בפניכם עולם שלם של אפשרויות תעסוקה – כשכירים או כעצמאיים.

כיוון שבימינו כמעט כל רכב מצויד במערכות מיגון האלקטרוניות (אזעקה, אימובילייזר וכו'), ובמערכות סטריאו משוכללות, וכיוון שמערכות אלקטרוניות מורכבות נוטות להתקלקל ולעשות בעיות מידי פעם בפעם, הדרישה לטכנאים איכותיים, שיוכלו לא רק להתקין מערכות חדשות – אלא גם לתקן מערכות קיימות – היא רבה. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס טכנאי מערכות מיגון ושמע ברכב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס טכנאי מערכות שמע ומיגון לרכב מיועדים לאנשים בעלי כישורים טכניים טובים, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום זה – בו הם יהיו אחראים להתקנה, איתור תקלות ותיקון של מערכות מיגון ואבטחה (אזעקות וכו') ומערכות סטריאו ברכבים.

הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאים מוסמכים (כטכנאי טלוויזיות או טכנאי מוצרי חשמל ביתיים, לדוגמא), כמו גם לחשמלאי רכב מנוסים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם – ולפתוח לעצמם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי התקנת מערכות שמע ומיגון לרכב, אולי תגלו עניין גם בקורסים דומים נוספים – קורס חשמלאות רכב, קורס דיאגנוסטיקה לרכב, קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים ועוד.

תנאי קבלה

לעיתים קרובות כוללים תנאי הקבלה לקורס מתקין מערכות שמע ומיגון לרכב את הדרישות הבאות: השלמת 10 שנות לימוד לפחות (מכללות אחדות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד), ומעבר של מבחן קבלה ו/או ראיון אישי, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

בעוד מרבית המכללות בתחום לא דורשות מהמועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי או רקע בתחומי החשמל והאלקטרוניקה או הרכב, מכללות אחדות מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ניסיון מעשי בתחומים אלו.

משך לימודים

הלימודים בקורס מתקיני מערכות שמע ומיגון לרכב כוללים, בדרך כלל, בין 120 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בו נמשכים בין חמישה לתשעה חודשים – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי תתקשו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות בחירה בין לימודי בשעות היום או בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס מתקיני מערכות שמע ומיגון לרכב משלבת בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין שלל התנסויות מעשיות בהתקנה, איתור תקלות ותיקון של מערכות אלו.

לימודי התקנת מערכות שמע ומיגון ברכב כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: תורת החשמל ומבוא לאלקטרוניקה; התקנת מערכות מחשבים ברכב; התקנת מערכות שמע ומגברים; אזעקה ואביזרי מיגון אלקטרוניים (אימובילייזר, איתוראן) לרכב; התקנת דיבוריות לטלפונים סלולאריים; מערכות בטיחות ברכב; אזעקות ומנגנוני הגנה; התקנת אנטנות; אנגלית טכנית; קודניות; מצלמות אחוריות; מערכות שמע ומולטימדיה; מערכות חשמליות ברכבים; עקרונות של מערכות וידאו; עקרונות הקליטה והשידור בטלוויזיה והרדיו; שרטוט חשמלי; זיווד, צימות וחיווט; ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מתקין מערכות מיגון ושמע לרכב, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר – "מתקין מערכות מיגון ושמע לרכב/ טכנאי מערכות מיגון ושמע לרכב" (שתי התעודות הן שוות ערך), מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס טכנאי מערכות מיגון ושמע לרכב יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה במוסכים, חנויות לממכר אביזרים לרכב וכיו"ב. כן יוכלו הבוגרים לעבוד כמתקיני מערכות מיגון ושמע עצמאיים.
איפה אפשר ללמוד קורס מתקין מערכות לרכב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מתקין מערכות לרכב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?