קורס מפעילי זיקוקי דינור

ללמוד להדליק את השמיים

קורס מפעילי זיקוקי דינור
זיקוקי דינור הממלאים את השמיים בהתפוצצות צבעים עזה ושמחה מתקשרים אצל רובינו לחגיגות גדולות. החל מיום העצמאות העשירי של מדינת ישראל, עת פינקו אותנו הצרפתים במשלוח זיקוקין, מלווים אותנו הזיקוקים בכל חגיגת עצמאות, והם המסמלים את פתיחתו של היום החגיגי. מאז, הלכו ונפוצו הזיקוקין גם באירועים משמחים אחרים – ציבוריים ופרטיים כאחד.

הפעלת הזיקוקין, אף כי היא נדמית כפשוטה, היא פעולה הרת סכנות, ודורשת מומחיות רבה כדיי לבצעה במקצועיות, ולמעשה, את רובם המוחלט של סוגי הזיקוקין אסור להפעיל מבלי רישיון מטעם משרד התמ"ת. אם גם אתם מעוניינים להשיג רישיון זה, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להירשם לקורס הכשרה מקצועית למפעילי זיקוקי דינור. אז בואו לקרוא מידע נוסף על קורס הפעלת זיקוקין – ותתחילו לצבוע את השמיים!
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם תמיד חלמתם להפעיל זיקוקי דינור, לצבוע ולהאיר את השמיים בשלל צבעים משמחים, וליהנות מקריאות ההתפעלות של הקהל הצופה בהם – קורס הכשרת מפעילי זיקוקין הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

כיוון שהפעלת רוב סוגי הזיקוקין ללא רישיון לעסוק בכך אינה רק מסוכנת מאד, אלא אף מהווה עבירה על החוק, אם ברצונכם להפעיל זיקוקין יהיה עליכם להשלים קורס קצר ומרתק זה, אשר יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות להפעלה בטיחותית של זיקוקין.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מפעילי זיקוקי דינור מיועדים לכל המעוניינים באישור, ידע וכלים להפעלת הזיקוקין, שכן הפעלה של רוב סוגי הזיקוקין ללא השלמת הקורס במכללה או מוסד לימודים מוסמך וקבלת התעודה הרלוונטית,  אינה רק מסוכנת, אלא אף מהווה עבירה על החוק!

הלימודים בקורס מתאימים במיוחד לעובדי אולמות אירועים, מתכנני ומפיקי אירועים, עובדי רשויות מקומיות ועובדים נוספים, אשר מקום עבודתם מרבה להשתמש בזיקוקים.

תנאי קבלה

הקבלה ללימודים בקורס מפעילי זיקוקין פתוחה לקהל הרחב, וכל מי שהינו בן 21 ומעלה יכול להצטרף ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס הפעלת זיקוקין כוללים חלק עיוני, הנמשך, בדרך כלל, בין שלושה לחמישה ימים, וחלק מעשי, הנמשך כיום – יומיים. לאחר מכן נדרשים בוגרי הקורס להשתתף בהשתלמות בת חמישה ימים לפחות אצל מפעיל זיקוקין מורשה ולעבור את בחינת ההסמכה.

אם אתם עסוקים במהלך שעות היום, וחוששים פן יפגע הדבר ביכולותיכם ליהנות מלימודים אלו - אל חשש! מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב בתחום, כך שגם אנשים עובדי, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות. 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הפעלת זיקוקי די-נור כוללים, כאמור, חלק מעשי וחלק עיוני – תיאורטי.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הפעלת זיקוקין את הנושאים הבאים: היכרות עם סוגי הזיקוקין, אפקטים, הפעלה חשמלית, פירוטכניקה, תכנון והכנת השטח לזיקוקין, אחסנה והובלה של הזיקוקים, חוקים ותקנות רלוונטיים, בטיחות בהפעלת הזיקוקין, פתילי הדלקה והפעלה, התנסות מעשית בהפעלה, ועוד מגוון נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס מפעילי זיקוקין, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו סיימו את לימודיהם.

תעודה זו אינה מהווה אישור או רישיון לעסוק בהפעלת זיקוקין! על מנת לקבל את הרישיון להפעלת הזיקוקים נדרשים הבוגרים לבצע התמחות (סטאז') בת חמישה ימים אצל מפעיל זיקוקין מורשה, ולעבור את המבחן של משרד התמ"ת. בוגרים המסיימים את חובת ההתמחות ועוברים את המבחן בהצלחה זכאים לרישיון הפעלת הזיקוקין מטעם משרד העבודה – המוסד לבטיחות וגיהות.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מרותקים עוד משנות הילדות לצורות הנפלאות והצבעים הזוהרים הממלאים את השמיים כל חגיגת יום העצמאות, ואם תמיד חלמתם להפעיל זיקוקין במו ידיכם – קורס מפעילי זיקוקי די-נור מיועד עבורכם.

לימודים אלו לא רק יציידו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות להפעלה בטוחה של זיקוקין, אלא גם יכינו אתכם למבחן קבלת הרישיון הדרוש על מנת להשתלב בעבודה בתחום. כמפעילי זיקוקין מורשים תוכלו להשתלב בעבודה כשכירים באולמות אירועים ועסקים נוספים המשתמשים בזיקוקין באופן שוטף, ואף תוכלו לעבוד כעצמאיים בתחום, ולהפעיל זיקוקים במסיבות, הופעות ואירועים שונים.

אז בואו ללמוד בקורס מפעילי זיקוקי דינור – הלימודים שיעזרו לכם להדליק את השמיים!
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מפעילי זיקוקי דינור
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?