קורס מנהלי עבודה בתעשייה

ללמוד ולנהל

קורס מנהלי עבודה בתעשייה
אם כבר הספקתם לצבור ניסיון מעשי בעבודה בתעשיות השונות – תעשיית הטקסטיל, תעשיית המתכת, תעשיית התרופות, תעשיית המזון – או כל תעשייה אחרת, וברצונכם להתקדם מקצועית ולהשתלב בתפקידים ניהוליים ובכירים יותר בתחום – הלימודים בקורס מנהלי עבודה בתעשייה מיועדים עבורכם! לימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו, הנמשכים כשנה בלבד, יכולים להזניק במהירות את הקריירה שלכם קדימה!

קורס מנהלי עבודה בתעשייה יכשיר אתכם לעבודות ניהול ויקנה לכם ידע נרחב וכלים שונים להתמודדות עם האתגרים הרבים של מנהלים בכלל ומנהלים בתעשייה בפרט. הלימודים בקורס יעזרו לכם להבין כיצד להשיג את יעדי הארגון באופן יעיל וריווחי, ואף יכינו אתכם לבחינות של משרד התמ"ת בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס מנהלי עבודה בתעשייה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מנהלי עבודה בתעשייה מיועדים, כמובן, לעובדים בתעשיות השונות (פלסטיקה, מתכת, מכונות, מזון, חשמל, טקסטיל ויתר התעשיות), המעוניינים להתקדם מקצועית ולהשתלב בתפקידים ניהוליים בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה, אולי תגלו עניין גם בקורס ממוני בטיחות בעבודה או קורס מנהלי עבודה בבנייה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס מנהלי עבודה בתעשייה כוללים את הדרישות הבאות: סיום 10 שנות לימוד לפחות (חלק מהמכללות דורשות סיום 12 שנות לימוד), ניסיון מוכח בעבודה מעשית בתעשייה של שלוש שנים לפחות (חלק מהמכללות דורשות חמש שנות ניסיון תעסוקתי) ומעבר מבחני כניסה באנגלית ומתמטיקה.

כמו כן, חלק מהמכללות בתחום מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לאמוד את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

משך לימודים

הלימודים בקורס מנהלי עבודה בתעשייה כוללים, בדרך כלל, כ-420 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים כשנה לערך.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים אלו, שיתרמו רבות להתפתחותכם המקצועית, אך אתם חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות בחירה בין לימודי בוקר ללימודי ערב ולימודי שישי בוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.  

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס מנהל עבודה בתעשייה היא עשירה ומרתקת, ובעזרת שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ושלל תרגולים והתנסויות מעשיות (לרבות סיורים מקצועיים מעשירים, בחלק מהמכללות), נהנים הבוגרים מהכשרה איכותית במיוחד, המקנה להם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי מנהלי עבודה בתעשייה את התכנים הבאים: מתמטיקה שימושית, הסתברות וסטטיסטיקה, אנגלית טכנית, יישומי מחשב, כלכלה ותמחיר, תפ"י, ארגון וניהול עובדים, דיני עבודה, בטיחות וגיהות בעבודה, תורת התחזוקה, בקרת תהליכים סטטיסטית, ארגונומיה, סיכונים בעבודה, ניהול קונפליקטים, חקר ביצועים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מנהלי עבודה בתעשייה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות אף מזכות את בוגריהן בתעודת "מנהל עבודה בתעשייה" מטעם משרד התמ"ת (מותנה במעבר מבחני התמ"ת ועמידה בכל דרישות ההסמכה).

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס ניהול עבודה בתעשייה יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה במפעלים ובתעשיות השונות ברחבי הארץ כמנהלי עבודה במחלקות השונות וכממונים על הבטיחות. 
 

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים בענפי התעשייה השונים – וברצונכם לעלות בסולם הדרגות המקצועי ולהתקדם לתפקידים ניהוליים ובכירים יותר – לימודי ניהול עבודה בתעשייה מיועדים עבורכם. לימודים מקיפים ומעמיקים אלו ידאגו כי תקבלו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהל העבודה האיכותי – ותוכלו להוביל את ענף התעשייה הישראלי בהצלחה אל עבר העתיד.

אז בואו ליהנות מלימודי הכשרה מקצועית שייקחו אתכם קדימה – בואו ללמוד בקורס מנהלי עבודה בתעשייה.
איפה אפשר ללמוד קורס מנהלי עבודה בתעשייה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מנהלי עבודה בתעשייה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?