קורס מלגזה

להשתלב בשלל העבודות בתחום

קורס מלגזה
אם אתם עובדים במפעלי תעשייה, במחסנים גדולים, בנמלים ובמקומות דומים אחרים, או אם ברצונכם להשתלב בעבודה במקומות מעיין אלו – קורס מלגזה מיועד עבורכם! קורס הכשרה מקצועית קצרצר זה, הנמשך יומיים בלבד, יקנה לכם היתר להפעלת מלגזה – כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות יחסית בשלל העבודות בתחום.

כיוון שהשימוש במלגזה נדרש במקומות רבים, וכיוון שהפעלת מלגזה ללא מעבר קורס מפעילי מלגזה והוצאת היתר להפעלתה מהווה עבירה על החוק – קיים ביקוש רב בשוק העבודה למפעילי מלגזה (מלגזנים) איכותיים ומקצועיים. אז אם גם אתם שוקלים להירשם ללימודי הפעלת מלגזה – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב ופרטים נוספים אודות הלימודים בקורס מלגזנים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מלגזנים מיועדים לכל מי שמעוניין (או נדרש) להפעיל מלגזות כחלק מעבודתו.

אם אתם מתעניינים בלימודי הפעלת מלגזה, אולי תגלו עניין גם בקורסים קרובים אחרים – קורס הפעלת עגורן, קורס נהיגה על רכב כבד, קורס עבודה בגובה ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס מפעילי מלגזות כוללים את הדרישות הבאות: ל המועמדים ללימודים להיות בני 18 ומעלה ובעלי רישיון נהיגה ישראלי בתוקף בדרגה B (רכב פרטי) או 1 (טרקטור) לפחות. כן נדרשים המועמדים להציג טופס רש"ל 18 (טופס בקשה לניפוק רישיון נהיגה – "הטופס הירוק").

דרישות אלו הן, למעשה, דרישותיו של משרד הרישוי, ועל כן עליכן לעמוד בהם כדי שתוכלו להוציא את היתר הפעלת המלגזה.

מכללות אחדות מציבות דרישות נוספות בפני המועמדים: סיום 12 שנות לימוד, תעודת בגרות מלאה ומעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו, מהוות אף הן דרישות נפוצות לקבלה לקורסים בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס מלגזה הם לימודים קצרים למדיי – ובדרך כלל הם כוללים שני ימי לימוד בלבד 0- יום לימודים עיוני ויום לימודים מעשי. סך שעות הלימוד הכולל בקורס נע בין 15 ל-20 שעות לימוד אקדמיות.

חלק מהמכללות מציעות קורס מלגזה הכולל שני לימוד רצופים, ובחלקן הקורס נמשך כשבועיים וכולל יום לימודים אחד בשבוע.

כמו כן מציעות חלק מהמכללות בתחום אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הכשרת מפעילי מלגזה דואגת להכשיר את בוגריה בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למלגזן המקצועי והאיכותי. בדרך כלל מוקדש חלקו הראשון של הלימודים לשלל נושאים עיוניים ותיאורטיים, וחלקו השני – לתרגולים והתנסויות מעשיות בהפעלת מלגזה.

כיוון שתכנית הלימודים בקורס מלגזה כפופה לדרישות משרד התחבורה, כמעט ואין הבדלים בנושאי הלימוד בין מכללות שונות בתחום, והלימודים בקורס כוללים את הנושים הבאים: מבוא להפעלת המלגזה, חוקים ותקנות, יסודות הפיזיקה – יציבות, משקלים, חוזק חומרים, היכרות עם סוגי מלגזות שונים, אחזקה וביקורת, בטיחות ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מפעילי מלגזות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים – לרבות מעבר של המבחנים העיוניים והמעשיים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם ולרישיון (היתר) להפעלת מלגזה, מטעם משרד התחבורה.

חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים, האם המכללה בה בחרתם ללמוד מוכרת על ידי משרד התחבורה ומאושרת להעניק היתר להפעלת מלגזה, שכן הפעלת מלגזה ללא היתר משרד התחבורה מהווה עבירה על החוק, ובלעדיו לא תוכלו להשתלב בעבודות בתחום.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן איכותיות ובעלות מוניטין רב – ומעניקות לבוגריהן תעודות והיתרים המאושרים על ידי כל הגורמים הרלוונטיים.
איפה אפשר ללמוד קורס מלגזה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מלגזה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?