ניהול מוסך פחחות רכב

כל הפרטים על הלימודים

ניהול מוסך פחחות רכב
אם אתם עובדים בתחומי פחחות הרכב ואתם מרגישים כי הגיע זמנכם להתפתח, להתקדם מקצועית ולרכוש מומחיות רבה יותר בתחום – ואף להשתלב בתפקידים ניהוליים ובכירים יותר בעולם המוסכים – הלימודים בקורס הסמכה למנהלי מוסך פחחות רכב יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו, המשולבים, פעמים רבות, עם לימודי מנהל למנהלי מוסכים, יקנו לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום – ויפתחו בפניכם שלל אפשרויות קידום.

כיוון שמראהו החיצוני של הרכב נקבע, בראש ובראשונה, על ידי מצבו של פח הרכב, החשיבות של טיפולי פחחות וצביעה היא רבה – והדרישה לאנשי מקצוע בתחום היא גדולה. לאחר קורס זה תהיו מאנשי המובילים בתחום פחחות הרכב – ותוכלו להשתלב במשרות הבכירות ביותר בתחום. בואו לקרוא עוד על לימודי הסמכה לניהול מוסך פחחות רכב.  התחבורה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מנהלי מוסך לפחחות רכב מיועדים לעובדים מנוסים בתחומי פחחות הרכב, המעוניינים להתפתח ולהתקדם מקצועית – ולהשתלב במשרות ניהוליות ובכירות יותר בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הסמכה לניהול מוסך פחחות ברכב, אולי תגלו עניין גם בקורסים קרובים נוספים: קורס מנהל למנהלי מוסכים, קורס מכונאות רכב, קורס הסמכה לניהול מוסך מכונאות רכב, קורס הסמכה לניהול מוסך חשמל רכב ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הסמכה למנהלי מוסך פחחות רכב כוללים את הדרישות הבאות: אזרחות ישראלית, עבר פלילי נקי, רישיון נהיגה בתוקף ותעודת מקצוע סוג 3 בפחחות רכב.

משך לימודים

הלימודים בקורס ניהול מוסך פחחות רכב כוללים כ-180 שעות לימוד אקדמיות לערך, והם נמשכים חודשים בין שלושה חודשים לחצי שנה (בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש).

לעיתים משולבים לימודי הסמכה לניהול מוסך פחחות רכב עם לימודי מינהל למנהל מוסך, ובמקרים אלו נוספים עוד כ-180 שעות לימוד אקדמיות לתכנית הלימודים – כך שהיא עומדת על 360 שעות לימוד אקדמיות לערך.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אשר יכולים לתרום רבות להתפתחותכם המקצועית, אך חוששים כי תתקשו לשלב את הלימודים עם עבודה – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודי יום ללימודי ערב ולימודים בשישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הסמכת מנהלי מוסך לפחחות רכב משלבת בין הקנייה של ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק בתחום, לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות – כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום.

לימודי הסמכה לניהול מוסך פחחות רכב כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: תורת המקצוע, תורת הכלים והחומרים, הכרת הרכב, ריתוך, פחחות, שיטות צביעה ועוד.

קורסים הכוללים גם לימודי מינהל למנהלי מוסך יכללו גם את התכנים הבאים: דיני תעבורה, מבנה משרד התחבורה, תקשורת בינאישית, דיני עבודה, ניהול פיננסי, ארגון ותכנון במוסך, הדרכה וניהול עובדים במוסך, נוהלי עבודה ומחשוב בשירות המוסך ועוד.

תעודה

בוגרי קורס הסמכה לניהול מוסך פחחות רכב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם ולתעודת מקצוע מטעם משרד התמ"ת (מותנה במעבר המבחנים הנדרשים ועמידה ביתר דרישות משרד התמ"ת להסמכה).

חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים האם המכללה בה בכוונתכם ללמוד מוכרת ומאושרת על ידי התמ"ת, שכן ללא תעודת המקצוע של התמ"ת תתקשו להשתלב בשלל העבודות בתחום.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן איכותיות ובעלות מוניטין רב, וזוכות לאישור והכרה של הגורמים הרלוונטיים.
איפה אפשר ללמוד ניהול מוסך פחחות רכב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ניהול מוסך פחחות רכב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?