קורס יועצי משכנתאות

ללמוד מקצוע מבוקש ורווחי

קורס יועצי משכנתאות
פריחת שוק המשכנתאות מובילה לביקוש הולך וגובר ליועצי משכנתאות איכותיים, אשר ידעו להתאים לכל אחד את תמהיל המשכנתא האידיאלי עבורו. כיוון שבשנים האחרונות אחוזים ניכרים מרוכשי הנדל"ן (למגורים ולהשקעה) נאלצים להתחייב למשכנתאות ארוכות שנים, נהנים יועצי המשכנתא מקהל לקוחות רב. כיוון שגם ההגבלים המוטלים על שוק המשכנתאות אינם מצליחים לעצור את נהירת הציבור אל עבר רכישות הנדל"ן ולקיחת המשכנתאות, צפוי כי גם בשנים הקרובות ייהנו יועצי המשכנתא מביקוש רב למומחיותם.

את כל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום תוכלו לקבל אם תירשמו לאחד מהקורסים להכשרת יועצי משכנתאות. קורסים אלו מתאימים לא רק למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום, אלא גם לכל מי שעומד לפני חתימה על משכנתא ומעוניין להבין היטב את התחום לפני התחייבותו, כך שיצליח להשיג את המסלול הטוב ביותר. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס יועצי משכנתאות. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תחום ייעוץ המשכנתאות, אשר עד לפני כעשור כמעט ולא היה קיים בארץ, זוכה בשנים האחרונות לפופולאריות רבה, ורבים מתייעצים ביועצי המשכנתא טרם התחייבותם לאחד הבנקים. יועץ משכנתא מקצועי ואיכותי יכול לחסוך ללקוחותיו סכומי כסף לא מבוטלים, כמו גם את "כאב הראש" הנלווה להתחייבות זו, ועל כן יועצים מיומנים זוכים לביקוש גואה ולרווחים נאים במיוחד.

דרושה מומחיות רבה על מנת לעסוק בהצלחה בתחום, שכן עולם המשכנתאות מורכב וסבוך הוא לאין שיעור, וכדיי להבינו לעומקו דרוש ידע רב בתחומי הפיננסים, הבנקאות, הנדל"ן וכיו"ב. כן נדרשים יועצי המשכנתא האיכותיים לשלל כלים ומיומנויות, אשר יעזרו להתאים לכל אחד מלקוחותיהם את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורו, כמו גם לכלים בסיסיים לשיווק ומכירה של שירותיהם הטובים

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה רווחית ומרתקת, בה תעזרו רבות ללקוחותיכם – קורס יועצי משכנתאות מיועד עבורכם.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס יועצי משכנתאות הוא נרחב במיוחד – בראש ובראשונה מיועדים הלימודים למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום, אולם גם רוכשי דירות, הנאלצים לקחת משכנתא, ירוויחו המון מלימודים אלו.

כמו כן מתאימים הלימודים לסוכני נדל"ן, המעוניינים להעמיק ולהרחיב ידיעותיהם בתחום המשכנתאות ולהתמקצע בו.

 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס ייעוץ משכנתאות נדרשים, בדרך כלל, להיות בוגרי 12 לימוד, ולעיתים הם נדרשים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים.

חלק מהמכללות מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ידע וניסיון בתחומי הפיננסים או הנדל"ן, ולעיתים אף דורשים מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכשרת יועצי משכנתאות אינם נחשבים ללימודים ארוכים כלל וכלל -  וברוב רובן של המכללות כוללים הלימודים בין 30 ל-50 שעות אקדמיות, והם נמשכים כחודשיים- שלושה.

אם אתם מתעניינים בלימודי יועצי משכנתאות, ודאי תשמחו לשמוע כי חלק ניכר מהמכללות מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב (במקום או בנוסף ללימודי הבוקר) וחלקם אף מציעים לימודים ביום שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים חשובים אלו.

נושאי לימודים

לימודי ייעוץ משכנתאות כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: היכרות עם שוק המשכנתאות בארץ, מושגים בסיסיים בעולם הנדל"ן והבנקאות, התאמת המשכנתא לצרכים של הלקוח, סוגי משכנתאות, בניית תמהילי משכנתא, דיני מקרקעין, שמאות, חוק המכר, ניהול שיחת המכירה, כלים לגידור סיכונים, היבטי מיסוי, ניתוח כלכלי של עסקאות, ועוד שלל נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, בין אם אתם עומדים לקחת משכנתא לצורך רכישת דירה (למגורים או להשקעה), ובין אם אתם מעוניינים בעבודה בתחום מרתק ורווחי – קורס יועצי משכנתאות מיועד עבורכם.

קורס זה יכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להבין לעומק את עולם המשכנתאות ועל מנת להשיג ולהתאים את מסלולי המשכנתא הנוחים והמשתלמים ביותר עבורכם (או עבור לקוחותיכם).

אז בואו ללמוד בקורס ייעוץ משכנתאות, ותוכלו להשתלב בעבודה רווחית, בה תעזרו לרבים בציבור לחסוך ממון רב, כך שתיהנו הן מרווחים נאים והן מתחושת סיפוק.

איפה אפשר ללמוד קורס יועצי משכנתאות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס יועצי משכנתאות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?