קורס מנהלי חשבונות בכירים

להשתלב בתפקידים הבכירים בתחום

קורס מנהלי חשבונות בכירים
אם אתם עוסקים בתחומי הנהלת החשבונות, וברצונכם להזניק את הקריירה שלכם קדימה, ולהשתלב במשרות ניהוליות ובכירות – הגיע הזמן שתירשמו לקורס הכשרת חשבונאים מדופלמים. החשבונאי המדופלם (הידוע גם כמנהל חשבונות בכיר) הוא בעל הסיווג הגבוה ביותר בעולם הנהלת החשבונות, והוא מהווה חלק מהצוות הניהולי בכל ארגון, חברה ועסק. הכשרתו של החשבונאי המדופלם היא מקיפה ומעמיקה, ונדרשת ממנו אחריות רבה בעבודתו, שכן, לעיתים קרובות, הוא מנהל במו ידיו את כל תחומי החשבונאות בארגון.

כיוון שערכו של מנהל חשבונות בכיר מקצועי ואיכותי הוא רב במיוחד, וביכולתו לתרום המון לחברה בה הוא מועסק, קיימת דרישה מתמידה בשוק העבודה לעובדים מיומנים ומוכשרים בתחום, והחשבונאים המדופלמים נהנים מתנאי העסקה נוחים ומיוקרה מקצועית רבה. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס מנהלי חשבונות בכירים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

החשבונאי המדופלם, תפקיד הכולל התפקיד אחריות רבה ודורש מומחיות בתחומי החשבונאות, המיסים המימון והתמחיר, הינו הסיווג הגבוה ביותר בעולם הנהלת החשבונות, והעוסקים בו נהנים, בדרך כלל, ממשכורת נאה, תנאים טובים ויוקרה מקצועית.

אם כבר צברתם מעט ניסיון בעבודה בהנהלת חשבונות, ואתם מעוניינים להשתלב בתפקידים הבכירים ביותר שיש לעולם זה להציע – הלימודים בקורס מנהלי חשבונות בכירים מיועדים עבורכם. בואו לקרוא פרטים נוספים אודות לימודים מקיפים, מעמיקים ואיכותיים אלו.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס חשבונאי בכיר הוא אנשי מקצוע מתחום הנהלת החשבונות והתחומים המשיקים (יועצי מס, לדוגמא), הרוצים להשתלב במשרות הבכירות ביותר בתחום, לנהל באופן עצמאי את תחומי הנהלת החשבון בארגון, ולקבל את דרגת הסיווג המקצועי הגבוהה ביותר בו.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים לקורס מנהלי חשבונות בכירים להיות בעלי תעודת מנהל חשבונות סוג 2 או סוג 3 או בעלי תעודת יועץ מס. מועמדים אשר חסרים תעודות אלו נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי חמש שנות ניסיון מעשי (לכל הפחות) בעבודה בתחום.

מועמדים אשר השלימו בגרות 5 יחידות לימוד בחשבונאות ו-5 יחידות לימוד בחשבונאות פיננסית ממוחשבת רשאים אף הם להגיש מועמדותם ללימודים.

חלק מהמכללות גם מקיימות ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולמקצוע.

משך לימודים

הלימודים בקורס מנהלי חשבונות מדופלמים כוללים, בדרך כלל, בין 500 ל-600 שעות אקדמיות.

כדאי לדעת כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מגוון מסלולי לימוד להכשרה איכותית ומעמיקה זו – בשעות הבוקר, בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים תוכלו להשתלב בלימודים אלו בזמנים הנוחים לכם ביותר.

נושאי לימודים

נושאי הלימוד בקורס חשבונאי בכיר בהם רבים ומגוונים, ומקיפים את כל הידע הדרוש למעבר המבחנים החיצוניים ולהשתלבות בעבודה בתחום.

לימודי חשבונאי בכיר כוללים, בד"כ, את התכנים והנושאים הבאים: עקרונות תורת המשק והמסחר, חשבונאות ניהולית, כללי חשבונאות מקובלים, עקרונות ניהול ספרים, חישובים מסחריים, מיסים, תמחור, דיווח חשבונאי לפי סוג ארגון, דיני עסקים, התחייבויות לטווח קצר והתחייבויות לטווח ארוך, ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרים העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

בוגרים העומדים בהצלחה גם בכל המבחנים החיצוניים של הוועדה המקצועית לבחינות למנהלי חשבונות בכירים בשיתוף לשכת רואי החשבון בישראל, זכאים גם לתעודת "מנהל חשבונות בכיר" היוקרתית, המהווה את הסיווג המקצועי הגבוה ביותר בתחום הנהלת החשבונות, ואשר האוחזים בה נהנים מיתרון משמעותי בקבלה לעבודות בתחום.

סיכום

לסיכום, אם אתם מנהלי חשבונות או עוסקים בתחומים קרובים, וכבר הספקתם לצבור ניסיון בעבודה בתחום, למה שלא תתקדמו לתפקידים הבכירים (והרווחיים) ביותר שיש לתחום זה להציע לכם?

הלימודים בקורס מנהלי חשבונות בכירים יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת לעבור בהצלחה את הבחינות החיצוניות, לזכות בתעודת המקצוע היוקרתית, ולהשתלב כאנשי מקצוע איכותיים ומובילים בשלל המשרות הבכירות בתחום.

אז אם גם אתם מעוניינים בעבודה מאתגרת ורבת אחריות, מבוקשת ורווחית – בואו ללמוד בקורס מנהלי חשבונות מדופלמים, ותשתלבו בטופ של התחום.
איפה אפשר ללמוד קורס מנהלי חשבונות בכירים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מנהלי חשבונות בכירים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?