קורס סוכני נסיעות

קורס יועצי תיירות

קורס סוכני נסיעות
סוכני נסיעות, המהווים את אחד מעמודי התווך של עולם התיירות, הם אנשי המקצוע שממליצים ללקוחותיהם על חבילות התיירות המתאימות עבורם, ומלווים אותם לאורך הליך תכנון החופשה והזמנתה. על כן נדרשים סוכני הנסיעות להכיר יעדי תיירות (לעיתים "מצ'ופרים" סוכני הנסיעות ע"י הספקים בטיסות ליעדים שונים, כדיי שיוכלו "להמליץ" על יעדים אלו), ולדעת להתאים חבילת נופש ותיירות לדרישות ומאפייני לקוחותיהם. כן נדרשים הסוכנים ליחסי אנוש, ליכולת ניהול מו"מ ולכישורי מכירות ושיווק מעולים.

פעמים רבות מקבלים הסוכנים עמלה מספקי התיירות, ועל כן כושר ההשתכרות שלהם גבוה במיוחד. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום, יהיה עליכם להירשם לקורס להכשרת סוכני נסיעות ויועצי תיירות. קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לסוכן המקצועי והמוצלח. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס סוכני נסיעות ויועצי התיירות. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ענף התיירות הוא אחד הענפים הזוכים לצמיחה עקבית גם בימים אלו של משברים כלכליים עולמיים וחוסר וודאות כלכלי. למעשה, שנת 2012 הייתה שנת שיא בתיירות העולמית ולמעלה ממיליארד תיירים טיילו סביב העולם, ומומחים לתחום חוזים כי ענף זה ימשיך להתפתח ולתרום לכלכלתן של מדינות מפותחות ומתפתחות כאחד.

אחד מהתפקידים המבוקשים והמרתקים בתחום התיירות הוא סוכני הנסיעות ויועצי התיירות, האחראים על הקישור בין הלקוח (התייר) לבין חברות התעופה והשכרות הרכב, ספקי התיירות, המלונות וכו'.

אם אתם חושקים להשתלב בעבודה כסוכני נסיעות ויועצי תיירות, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להירשם לאחד מקורסי ההכשרה בתחום.

קורסים אלו ידאגו להכשירכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות, הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בעבודות בתחום מרתק וייחודי זה, בו תיהנו מהיכרות עם יעדי התיירות המבוקשים והפופולאריים בעולם, ומהסיפוק הנלווה להתאמה אופטימלית של חבילת נופש ה"תפורה" על הלקוח שמולכם (ואף תיהנו מהעמלה שתרוויחו מכך).

אז בואו ללמוד בקורס סוכני נסיעות, ותשתלבו בקלות בעבודה בענף התיירות – אחד הענפים המרתקים והתוססים ביותר, הזוכה לפריחה וצמיחה גם בימים של קשיים כלכליים עולמיים.

קהל יעד

קורס יועצי תיירות וסוכני נסיעות מיועד לכל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום ייחודי ומרתק זה. כן מתאימים הלימודים לעובדים שונים בענף התיירות (מלווי קבוצות, לדוגמא) המעוניינים להמשיך ולהתפתח בתחום התיירות.
 

תנאי קבלה

לעיתים קרובות נדרשים המועמדים ללימודים בקורס סוכני תיירות להיות בני 18 ומעלה ובעלי תעודת בגרות מלאה (מועמדים בני למעלה מ-30 יכולים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ללא תעודת בגרות). כן נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה ולעבור מבחני מיון באנגלית.

משך לימודים

לימודי הכשרת סוכני נסיעות כוללים, בדרך כלל, בין 400 ל-500 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חצי שנה לשנה.

חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב (בנוסף למסלולי היום) כך שגם אם אתם עובדים במהלך שעות היום, או אם אתם סטודנטים עסוקים, תוכלו להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס יועצי תיירות וסוכני תיירות כוללים מגוון נרחב של נושאים מרתקים, ובדרך כלל אף כוללים הלימודים גם ימי סיור חווייתיים.

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס הכשרת סוכני נסיעות את הנושאים הבאים: מבנה ענף התיירות, מגמות עדכניות בענף התיירות הישראלי והעולמי, קריאת מפות, אמנות וארכיטקטורה, מלונאות, טיולים מאורגנים, תעופה, חבילות נופש, יעדי התיירות הנפוצים, בניית ותמחור מסלולי תיירות, תפעול משרד הנסיעות, ניהול משא ומתן, שיווק ומכירות, שימוש בתוכנות מחשב רלוונטיות, הטיפול בתייר, מתן ייעוץ ללקוח, ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס סוכני נסיעות, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו למדו.

על מנת לקבל את תעודת סוכן הנסיעות – פקיד מורשה מטעם התאחדות סוכני הנסיעות, נדרשים הבוגרים לעבור בהצלחה את המבחן מטעם ההתאחדות (ההצלחה במבחן לבוגרי הקורסים בתחום היא כמעט מובטחת).

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב במקצוע רווחי ומרתק במיוחד, בו תסייעו ללקוחותיכם לתכנן את הטיול והנופש המושלם עבורם, קורס הכשרת סוכני תיירות ויועצי תיירות מיועד עבורכם!

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה ובמהירות בעבודה בתחום ייחודי זה – בסוכנויות ומשרדי נסיעות, בחברות תעופה, בחברות השכרת רכב ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס סוכני נסיעות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סוכני נסיעות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?