קורס מלווי קבוצות לחו''ל

ללמוד ולצבור חוויות

קורס מלווי קבוצות לחו''ל
בשנים האחרונות עולה כפורחת התיירות היוצאת מישראל, ואין זה נדיר למשפחות (ופרטים) להקפיד על נסיעה אחת לחו"ל מידי שנה. כיוון שרבים מהיוצאים לחו"ל מעוניינים בטיולים מאורגנים, הדרישה למדריכי טיולים בחו"ל (הידועים גם כמלווי קבוצות לחו"ל) נמצאת בעלייה מתמדת. הדרכת טיולים לחו"ל היא מקצוע מרתק במיוחד, והעוסקים בו נהנים מאין-ספור חוויות – נסיעות רבות לכל רחבי העולם ומפגש עם שלל אנשים ותרבויות.

אולם, המקצוע אף דורש אחריות רבה ושלל כישורים, שכן מלווה הקבוצות נדרש להנהיג קבוצה ולתווך לה את המפגש עם התרבות הזרה, עליו להיות בקיא בהיסטוריה, הגיאוגרפיה והתרבות של עמים ומקומות רבים, ועליו להיות בעל כישורים בין אישיים מצוינים. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום תיירותי ייחודי זה, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להירשם לקורס מלווי קבוצות לחו"ל. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם בעלי יכולת מנהיגותית וכישורים בין אישיים, סקרנים, ואוהבים לגלות מקומות חדשים – הדרכת טיולים לחו"ל יכולה להיות פתרון מושלם עבורכם! מקצוע זה הוא מהנה ממש כפי שהוא נשמע, והעוסקים בו משתתפים בחוויות בלתי נשכחות רבות.

המקצוע כולל אחריות רבה, ועל המדריך לדאוג לא רק לביטחונה של הקבוצה, אלא גם להנאתה. כן אחראי המלווה על הקניית הערך המוסף של הטיול – ההיכרות של הקבוצה בהנהגתו עם התרבות המקומית, על ההיסטוריה, הגיאוגרפיה ושאר המאפיינים הייחודיים לה.

קורסים אלו לא רק יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות להם תזדקקו, אלא אף יקלו עליכם את ההשתלבות בעבודה, שכן רבים מהקורסים מתקיימים בשיתוף פעולה עם חברות נסיעות ותיירות, ובוגרים איכותיים "נחטפים" לעבודות. כמו כן, משקיעים מוסדות הלימודים מאמצים רבים לשלב את בוגריהם בעבודה, כך שחלק ניכר מהבוגרים נקלט במהירות ובהצלחה בשלל העבודות בתחום.

אז בואו ללמוד בקורס מלווי קבוצות לחו"ל ותתחילו לצבור חוויות מעשירות ומרתקות.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי טיולים לחו"ל מיועדים לכל המעוניין להשתלב במקצוע מרתק וייחודי זה. הלימודים מתאימים במיוחד למדריכי טיולים ומורי דרך, אשר יכולים, לעיתים, להשתתף בקורס מקוצר.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים לקורס הכשרת מדריכי טיולים לחו"ל להיות בני 20 ומעלה, בעלי תעודת בגרות (מועמדים בני 30 ומעלה יכולים להציג אישור המעיד על סיום 12 שנות לימוד במקום), ובעלי שליטה בשפה זרה בנוסף לשליטה ויכולת הבעה טובה בעברית. בחלק מהמכללות אף נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה.

משך לימודים

לימודי הדרכת קבוצות בחו"ל כוללים, בדרך כלל, בין 220 ל-270 שעות לימוד אקדמיות. לעיתים מציעות המכללות אפשרות להתנסות בטיול לימודי לחו"ל, אשר שעותיו אינן נכללות, בד"כ, בתכנית הלימודים.

רבות מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, בנוסף למסלולים של שעות הבוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים מרתקים אלו. אולם – מובן כי ימי הסיור ברחבי הארץ (כמו גם הטיול האופציונלי לחו"ל) נמשכים מספר ימים רצופים.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס מלווי קבוצות לחו"ל כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מושגי יסוד בתיירות, מבוא לגיאוגרפיה עולמית ואזורית, שימוש במפות, אמנות ואדריכלות, דתות, היסטוריה עולמית, מסלולי טיולים ברחבי העולם, טיולים ייחודיים - טיולי אמנות, טיולי מוזיקה, טיולי אוכל וכו', הכנת תיק הדרכה, מבנה הטיול המאורגן, היבטים משפטיים ואחריות המדריך, אתיקה מקצועית, נהלי עבודה במהלך הטיול, תקשורת בין אישית, שיטות הדרכה, סיורים מקצועיים, עזרה ראשונה ועוד.

חלק מהמכללות כוללות בתכנית הלימודים גם סטאז' (התמחות – התנסות מעשית בהדרכת קבוצות) המקנה למשתתפים אפשרות לצבור ניסיון מעשי בעבודה כבר במהלך לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים במקצוע מרתק ויוצא דופן, בו תיהנו משלל חוויות מרגשות, תיסעו לכל קצוות תבל, תכירו ותדריכו אנשים רבים, ותדאגו להנאת הקבוצה שבהדרכתם, ולהיכרותה עם התרבות המקומית הזרה – קורס מדריכי טיולים לחו"ל מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למלווה הקבוצות המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בקלות יחסית בשלל העבודות בתחום, ולהוביל את הקבוצה שבאחריותכם בבטחה ובהנאה מרובה.
איפה אפשר ללמוד קורס מלווי קבוצות לחו''ל?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מלווי קבוצות לחו''ל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?