קורס פיסול בבצק סוכר

לימודים מתוקים ויצירתיים

קורס פיסול בבצק סוכר
הפיסול בסוכר הוא שילוב ייחודי בין יצירתיות, אמנות ובישול, ועל כן הן חובבי בישול ואפייה, הן חובבי אמנות, יכולים ליהנות מהתעסקות נעימה וטעימה זו. הפופולאריות ההולכת וגוברת של העיצוב והפיסול בבצק סוכר הובילה מספר מכללות להציע קורסים בנושא, המיועדים להכשיר את בוגריהם בכל הידע, הטכניקות, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת להוציא תחת ידם יצירות מרהיבות עין.

אם גם אתם מתעניינים בלימודים מהנים אלו, ודאי תשמחו לשמוע כי אין זה כה קשה ומסובך ליצור פסלים מתוקים אלו, וכי (כמעט) כל אחד יכול להפוך למקצוען בתחום. הקורסים בתחום מתאימים הן למתחילים, אשר עושים את צעדיהם הראשונים בפיסול בסוכר, והן לקונדיטורים מומחים, המעוניינים בהתמקצעות מעמיקה, כך שבין אם ברצונכם ליצור לצורך הנאתכם האישית, ובין אם ברצונכם להשתלב בעבודה בקונדיטוריה – קורס פיסול בסוכר מיועד עבורכם.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הפיסול בסוכר הפך פופולארי במיוחד ברחבי העולם ובישראל, ורבים מבקשים לציין אירועים שונים עם עוגות ייחודיות המעוטרות בפסלונים וציורים מתוקים, עשויים מבצק סוכר ודברי מתיקה, המסמלים את האירוע – כגון פסלוני חתן וכלה על עוגות החתונה, פסלון של נסיכה לבת המצווה וכד'.

אף כי נדמה כי הפיסול בסוכר הינו טרנד חדשני ומודרני, מקורותיו נטועים עמוק בהיסטוריה, ואף כי ההיסטוריונים מתווכחים האם כבר במצרים העתיקה זכתה אמנות זו לפופולאריות, אין ספק כי לפחות בחצרות המלוכה האירופיות בתקופת הרנסנס, זכתה אומנות זו לפריחה ושגשוג.

כיום, עוגות מעוצבות ומפוסלות אינן עוד נחלת בני אצולה בלבד, וגם אתם יכולים ללמוד כיצד להכין פסלונים וציורים מתוקים וטעימים – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס עיצוב בבצק סוכר, ולאחר מפגשים אחדים תוכלו לעטר את עוגותיכם בשלל יצירות.

קהל יעד

לימודי פיסול ועיצוב בבצק סוכר מיועדים לחובבי בישול, אפייה וקונדיטוריה, המעוניינים בשלל כלים וטכניקות לעיצוב ופיסול בבצק סוכר. כן מתאימים הלימודים לקונדיטורים, שפים וטבחים מקצועיים, המעוניינים להעמיק ולהעשיר את ידיעותיהם בתחום.
 

תנאי קבלה

אף כי לימודי עיצוב בבצק סוכר אינם מציבים, בדרך כלל, בפני המועמדים כל תנאי קבלה, בחלק מהמכללות המציעות קורסים בנושא נדרשים המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה.

כמו כן, הקבלה לקורסים מתקדמים בנושא, דורשת ידע וניסיון בעיצוב ופיסול בבצק סוכר.

משך לימודים

הלימודים בקורס יצירה בבצק סוכר כוללים, בדרך כלל, בין 4 ל-16 פגישות, אולם קיימות בתחום גם סדנאות קצרות, הכוללות פחות מארבעה מפגשים.

רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון של מסלולי לימוד נוחים – בשעות אחר הצהריים והערב, בימי שישי בבוקר ומסלולים "רגילים" בשעות היום, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים בקלות להשתלב בלימודים בזמן הנוח להם ביותר.

נושאי לימוד

קורס פיסול בבצק סוכר כולל, כמובן, חלק מעשי נרחב, בו מתנסים המשתתפים בהליכי היצירה והפיסול בבצק הסוכר השונים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי פיסול בסוכר את הנושאים הבאים: מהו בצק סוכר, סוגי עוגות ומשטחים, קרם מקשר, ציור על עוגה, טכניקות להעתקה של ציור, טכניקות עיצוב ופיסול, פיסול חיות, פיסול דמויות אנושיות, עיצוב חפצים שונים, פיסול פרחים ועוד מגוון נושאי לימוד.

כמו כן, קיימים קורסים המתמקדים בעיצוב ופיסול של נושאים ספציפיים – כגון קורס עיצוב ופיסול גיבורי על בבצק סוכר, קורס עיצוב נסיכות בבצק סוכר וכיו"ב.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד ליצור פסלים מתוקים במיוחד, אשר יהפכו כל עוגה לחגיגה אמיתית, קורס פיסול בסוכר הוא בדיוק מה שאתם צריכים! אז בואו ללמוד בקורס היחידי שמשלב יצירתיות, אמנותיות, פיסול ואפייה, ותיהנו מהכשרה טעימה במיוחד.
איפה אפשר ללמוד קורס פיסול בבצק סוכר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיסול בבצק סוכר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?