קורס קבלני כבישים ותשתיות

כל המידע על הקורס

קורס קבלני כבישים ותשתיות
אם כבר הספקתם לצבור ניסיון מעשי בעבודות בתחומי הבנייה, התכנון והתשתיות, ואתם מחפשים לימודי הכשרה מקצועית איכותיים שיזניקו את הקריירה שלכם קדימה – הלימודים בקורס קבלני כבישים ותשתיות מיועדים עבורכם. לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים לקבלן כבישים ותשתיות איכותי – התורם רבות לבניין הארץ.

תכנון והקמה של כבישים ותכנון וביצוע עבודות עפר, הם שונים לחלוטין מתכנון והקמה של מבנים, ועל כן יש צורך בהכשרתם של קבלנים המומחים בתחום זה. הקורס להכשרתם של קבלני כבישים ותשתיות (או בשמו הנפוץ- קורס קבלני 200) מהווה תנאי הכרחי לרישום הקבלנים ב"פנקס הקבלנים" בהתאם לתנאים שבחוק רישום קבלנים (תשכ"ט- 1969). בואו לקרוא מידע נוסף על קורס קבלני כבישים ותשתיות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס קבלני 200 – כבישים ותשתיות מיועדים לעובדים בעלי ניסיון בתחומי הבנייה והתשתיות, בעלי חברות בנייה וקבלנים בפועל – המעוניינים להירשם בפנקס הקבלנים ולעבוד בתחום באופן חוקי ומורשה.

אם אתם מתעניינים בלימודי קבלנות כבישים ותשתיות, אולי תגלו עניין גם בקורסים דומים נוספים – קורס קבלני בניין 100, קורס קבלני שיפוצים 131 וקורסים נוספים מתחומי הבנייה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס קבלני תשתיות וכבישים כוללים את הדרישות הבאות: סיום 10 שנות לימוד לפחות, ניסיון מעשי מוכח בעבודה רלוונטית (בתחומי הכבישים, התשתיות, הבנייה והפיתוח), מעבר של מבחני כניסה בעברית ובמתמטיקה (ולעיתים גם באנגלית) ומעבר של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס קבלנים 200 כוללים כ-500 שעות לימוד אקדמיות לערך, והם נמשכים, בדרך כלל, בין תשעה חודשים לשנה, בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים (בדרך כלל מתקיימים שני מפגשים בשבוע) ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, היכולים לתרום רבות להתפתחותכם המקצועית, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי כדי להקדיש לקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות לכם בחירה בין לימודים בשעות היום ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס קבלני כבישים ותשתיות 200 דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, ועל כן נהנים התלמידים מהכשרה מקיפה ומעמיקה, המשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים רלוונטיים, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי קבלני כבישים ותשתיות את התכנים הבאים: תורת הסלילה ועבודות העפר, תשתיות, מערכות עיליות ותת קרקעיות, טופוגרפיה ומדידות, קריאת תכניות, הקמת פרויקטים הנדסיים בעבודות סלילה ותשתית, חוקים ותקנו בנייה, סימון ותמרור כבישים, מעקות בטיחות, בטיחות באתרי סלילה, אחזקה שוטפת ותחזוקה מונעת של כבישים, כמויות, תמחור ותחשיב, יישומי מחשב, ניהול חברה קבלנית, יחסי אנוש וניהול עובדים, עזרה ראשונה ועוד.

תעודה

בוגרי קורס קבלני כבישים ותשתיות, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעברו בהצלחה את הבחינות הממשלתיות החיצוניות, יהיו זכאים לתעודת מקצוע מטעם משרד התמ"ת, והם יוכלו להירשם כקבלנים מוסמכים בפנקס הקבלנים.

שימו לב – חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים האם המכללה בה אתם מעוניינים ללמוד מוכרת ומאושרת על ידי משרד התמ"ת, שכן ללא אישור זה לא תוכלו להירשם בפנקס הקבלנים ורבות מהעבודות בתחום יהיו חסומות בפניכם.

כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן איכותיות, בעלות מוניטין רב ומוכרות על ידי כל הגורמים הרלוונטיים.
איפה אפשר ללמוד קורס קבלני כבישים ותשתיות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קבלני כבישים ותשתיות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?