קורס מנהל חשבונות בכיר

הטופ של הנהלת החשבונות

קורס מנהל חשבונות בכיר
מנהל חשבונות בכיר, הידוע גם כחשבונאי מדופלם, הוא איש המקצוע המהווה חלק אינטגרלי מהצוות הניהולי של העסק או הארגון, האמון על ניהול תחומי החשבונאות בעסק, לרבות תחומי המיסים, התמחור והמימון, ולמעשה הוא יכול לנהל באופן עצמאי לחלוטין את תחום החשבונות גם בעסקים גדולים ומורכבים במיוחד.

כיוון שחשיבותו להתנהלותו התקינה ולהצלחתו של העסק היא רבה, קיים ביקוש מתמיד בשוק העבודה למנהלי חשבונות בכירים, והעוסקים בתחום נהנים לא רק מהיוקרתיות והמוניטין הנלוות להסמכה גבוהה זו, אלא גם מתנאי העסקה מעולים ומשכורות נאות במיוחד. אם גם צברתם ניסיון בתחום הנהלת החשבונות, והחלטתם כי הגיע הזמן להתקדם בקריירה ולהשתלב בתפקידים בכירים תחום– קורס הכשרת חשבונאים מדופלמים יעזור לכם להשיג את מבוקשכם. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס מנהלי חשבונות בכירים. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם צברתם ניסיון תעסוקתי בתחום הנהלת החשבונות, וכבר השלמתם את הקורסים הבסיסיים בתחום – למה שלא תתקדמו למשרות הבכירות והרווחיות ביותר הפתוחות בפניכם?

קורס חשבונאי מדופלם יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לזכות בתעודת הסיווג המקצועי היוקרתית ועל מנת למלא תפקיד מאתגר ורב אחריות זה בהצלחה. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד בקורס מנהלי חשבונות בכירים – ותתחילו לנהל!

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מנהלי חשבונות בכירים מיועדים לעובדים בתחום – מנהלי חשבונות, יועצי מס וכיו"ב – המעוניינים בהסמכה הגבוהה ביותר בתחום, אשר תכשיר אותם לניהול חשבונות עצמאי בעסקים גדולים ומורכבים.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל מתקבלים ללימודים בקורס הנהלת חשבונות בכירה מי שבידיהם תעודת יועץ מס או תעודת מנהל חשבונות סוג 2 או 3, או מי שסיימו 12 שנות לימוד והם בעלי 5 שנות ניסיון לפחות בעבודה בתחום.

לעיתים מתקבלים ללימודים גם בעלי בגרות 5 יח"ל בחשבונאות ו-5 יח"ל בחשבונאות פיננסית ממוחשבת, גם אם אינם בעלי ניסיון תעסוקתי ותעודות סיווג מקצועי. חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים לעבור ריאיון קבלה, במטרה לבדוק את התאמתם ללימודים ולעיסוק במקצוע.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכשרת מנהלי חשבונות בכירים כוללים, בד"כ, בין 500 ל-600 שעות אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות מציעות קורסים בשעות הערב וקורסים הנערכים בימי שישי בבוקר (בנוסף לקורסים "הרגילים" של שעות הבוקר), כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

קורס מנהלי חשבונות מדופלמים כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד, ומשתתפיו נהנים מהכשרה מקיפה ומעמיקה במיוחד.

בד"כ כוללים לימודי הכשרת מנהלי חשבונות מדופלמים את הנושאים הבאים: כללי חשבונאות מקובלים – רישום ודיווח, דיווח לפי סוג הארגון, רכוש קבוע ורכוש שוטף, השקעות, הון עצמי, התחייבויות לזמן קצר וארוך, הכרה בהכנסות על בסיס מזומן, מס הכנסה, פטורים, הכנסות ממס, הוצאות מותרות בניכוי, ניכוי פחת, קיזוז הפסדים, עקרונות ניהול הספרים, הליכי גבייה, הליכי שומה וערעור, חוקים ותקנות רלוונטיים, דיני עסקים, עקרונות תורת המשק והמסחר, חשבונאות ניהולית, חישובים מסחריים, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מנהלי חשבונות מדופלמים, המסיימים את הלימודים בקורס בהצלחה, זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים.

תעודת ההסמכה "מנהל חשבונות בכיר" מוענקת לבוגרים אשר עומדים בהצלחה בכל המבחנים של הוועדה המקצועית לבחינות למנהלי חשבונות בכירים בשיתוף לשכת רואי החשבון בישראל. תעודה זו נחשבת ליוקרתית למדיי, והאוחזים בה נהנים מביקוש בשוק העבודה ומיכולת להשתלב בשלל משרות רווחיות.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב במשרות הבכירות ביותר בתחום הנהלת החשבונות, להיות בעלי יכולת לנהל באופן עצמאי את תחום זה בארגונים ועסקים גדולים ומורכבים, וליהנות מיוקרה מקצועית וממשכורות נאות – קורס מנהלי חשבונות בכירים מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם מומחיות רבה בתחום הנהלת החשבונות, ויצייד אתכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, כך שקליטתכם בשוק העבודה (במידה ותעברו בהצלחה את הבחינות החיצוניות) צפויה להיות קלה ומהירה יחסית. אז בואו להוביל את תחום הנהלת החשבונות – בואו ללמוד בקורס מנהלי חשבונות מדופלמים.
איפה אפשר ללמוד קורס מנהל חשבונות בכיר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מנהל חשבונות בכיר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?