קורס חשב שכר

להשתלב בתחום מבוקש ורווחי

קורס חשב שכר
אם אתם בעלי כושר אנליטי גבוה, חובבי חשבונאות ומספרים, ואתם מחפשים יציבות תעסוקתית, תפקיד דינאמי ומאתגר, משכורת טובה ואפשרויות קידום רבות -  לימודים בקורס חשבי שכר מיועדים בדיוק עבורכם. חשב שכר הוא מקצוע נחשק ומבוקש בעולם התעסוקה התחרותי, שכן תפקידו נושא חשיבות קריטית לניהולה התקין וחוקי של כל חברה, ארגון, או עסק. ללא חשב שכר מקצועי המשכורות לא תגענה בזמן והדבר עלול ליצור בעיות רבות – החל ממרמור וכלה בתביעות משפטיות. 

חשבי שכר נושאים באחריות רבה הן כלפי העובדים והן כלפי המעסיקים, ועל כן חשב שכר מיומן מהווה "נכס" יקר ערך לכל ארגון וחברה, ושירותיו מתוגמלים בהתאם. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום, הצעד הראשון אשר יהיה עליכם לעשות הוא להשתלב בקורס חשבי שכר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

עבודת חשב השכר הינה עבודה מגוונת, הכוללת תפקידים רבים ואחריות גדולה. האוחזים בתפקיד נדרשים ליכולת פעולה רב משימתית ועבודה בתנאי לחץ, קפדנות ודיוק, יכולת ריכוז במשימה, ושלל כישורים חשבונאיים. בין היתר אחראי חשב שכר על הנפקת המשכורות, דו"חות של מס הכנסה, הפרשות הנעשות לקרנות הביטוח השונות, עדכון חוזים ותנאי העסקה, פיצויי פיטורים ועוד. 

על חשב השכר להפגין בקיאות רבה בדיני עבודה, מיסים, קופות גמל, קרנות פנסיה וחוקי הביטוח לאומי. בנוסף עליו להתעדכן בשינויים העוברים עליהם באופן עקבי. לאור זאת ברור מדוע עבודת חשב השכר הינה כה מהותית לכל עסק וארגון, ומדוע המעוניינים לעסוק בתחום נדרשים להכשרה מקיפה ומעמיקה במיוחד.

אז אם גם אתם מעוניינים בקריירה בתחומי החשבונאות והכספים – קורס חשבי שכר יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים. כבוגרי קורס זה תוכלו להשתלב בשלל עבודות מרתקות, ולהתקדם, בשלבים מאוחרים יותר, לתפקידים בכירים – דוגמת חשב שכר בכיר, מנהל כספים ועוד.

קהל יעד

הלימודים בקורס חשבי שכר מיועדים למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום. הלימודים מתאימים, כמובן, גם לבעלי רקע בתחום, ומנהלי חשבונות ומנהלי כספים משתלבים בלימודים אלו בקלות רבה.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודי חשבי שכר להיות בוגרי 12 שנות לימוד, ובעלי רקע בתחום הכלכלה או החשבונאות (יש מכללות שמציעות קורסים גם לחסרי רקע וניסיון בתחומים אלו). לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעבודה בתחום.

משך לימודים

קורס הכשרת חשבי שכר כולל, בדרך כלל, בין 120 ל- 160 שעות לימוד אקדמיות.

רבות מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב, במטרה להקל על סטודנטים ועל אנשים עובדים להשתלב בנוחות בלימודים.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד בקורס חשבי שכר כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: הכנסות חייבות במס, הוצאות לשכיר, הכנסות פטורות, זיכויים והטבות מס, קרנות הפנסיה וקופות הגמל, עקרונות חוק ביטוח לאומי, חוקי העבודה וההסכמים הקיבוציים, חישוב שכר באמצעות תוכנות שכר, הליכי שומה וגביה, עדכוני חקיקה ופסקי דין, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד רלוונטיים.

תעודה

בוגרי הלימודים בתחום, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישותיהם, זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו הם למדו. בוגרים העומדים בהצלחה בבחינות של לשכת רואי החשבון בישראל, זכאים גם לתעודה מטעם הלשכה.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בעבודה מבוקשת, מאתגרת ורווחית, בה הכנת השכר לכלל העובדים בעסק תהא תחת אחריותכם – קורס חשבי שכר מיועד עבורכם. קורס זה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בשלל העבודות בתחום, ויפתח בפניכם שלל אפשרויות לקידום מקצועי בתחומי החשבונאות והפיננסים.
איפה אפשר ללמוד קורס חשב שכר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס חשב שכר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?