קורס ראשי משלחות לחו"ל

לימודים שייקחו אתכם רחוק

קורס ראשי משלחות לחו"ל
אוהבים לטייל למקומות חדשים ברחבי העולם? אוהבים להכיר תרבויות חדשות, וללמוד על הדת, ההיסטוריה, התרבות והאמנות שלהן? אתם בעלי כישורי הנהגה, הובלה והדרכה, ומעוניינים בעבודה שתוציא כישורים אלו אל הפועל? מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת בעולם התיירות? אם התשובה לשאלות אלו היא כן, יש לנו הצעה מפתה עבורכם!

קורס הכשרת ראשי משלחות לחו"ל – הקורס שיקנה לכם את כל הידע והכלים הדרושים להשתלבות בעבודה ייחודית ומרתקת במיוחד, בה תלוו משלחות וקבוצות ישראלים בטיולים בכל רחבי העולם. חלק מהמכללות בתחום אף יסייעו לכם להשתלב בעבודה בסיום הקורס! אז למה אתם מחכים? תתחילו לארוז ובואו ללמוד בקורס ראשי משלחות לחו"ל.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בשנים האחרונות עולה כפורחת התיירות היוצאת מישראל, וקבוצות ומשלחות רבות יוצאות מידי שנה לתור את העולם הגדול – בין אם למטרות עסקיות ואקדמיות, ובין אם לשם נופש וטיול.

רבות מהקבוצות והמשלחות היוצאות לחו"ל מעוניינות במדריך ישראלי, אשר ילווה אותן לכל אורך הטיול, ויעזור לתווך בינם לבין התרבות המקומית, יהיה אחראי על העניינים הבירוקרטיים הרבים המלווים את הנסיעה, יקבע מסלולי טיול ויתכנן לוח זמנים אידיאלי, ובקיצור – שיהיה ראש הקבוצה והמשלחת, ויטפל בכל בעיה ותקלה העלולה לצוץ.

על כן, על הנושא בתפקיד ראש המשלחת להיות מצויד בידע רב, ובשלל כישורים, כלים ומיומנויות שיאפשרו לו לבצע עבודה מורכבת זו על הצד הטוב ביותר – עליו להכיר היטב את התרבות והמקום בו נערך הטיול, עליו להיות בעל כישורים בין אישיים מצוינים, בעל כישורי הדרכה מעולים וכיו"ב.

למעשה, ראש משלחת מקצועי ואיכותי יכול להשפיע ולתרום רבות להנאה של הקבוצה מהטיול, ועל כן חשיבותו רבה במיוחד, וההכשרה אותה הוא מקבל צריכה להיות מעמיקה, מקיפה ויסודית.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מרתק, ייחודי ורווחי זה, הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הלימודים בקורס להכשרת ראשי משלחות לחו"ל.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס ראשי משלחות לחו"ל מיועדים לכל המעוניינים להשתלב במקצוע לא שגרתי, מרתק ומאתגר, הכולל אחריות רבה וגם, כמובן – נסיעות רבות לארצות ניכר.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס הדרכת טיולים וקורסים נוספים מתחומי התיירות.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי ראשי משלחות לחו"ל כוללים, בדרך כלל, את התנאים הבאים: גיל 21 ומעלה, סיום 12 שנות לימוד לפחות (לעיתים הדרישה היא לתעודת בגרות מלאה), יכולת הבעה טובה בעברית – בכתב ובעל פה, ידיעת השפה האנגלית ברמה טובה (ידיעות שפות נוספות היא יתרון גדול בקבלה), ומעבר של וועדת קבלה, או ריאיון אישי, הבודק את התאמת המועמד ללימודים ולעבודה בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכשרת ראשי משלחות לחו"ל נע, בדרך כלל, בין 230 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בקורס נמשכים כשנה בממוצע.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס ראשי משלחות לחו"ל משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מגוונים ומרתקים, לבין שלל התנסויות מעשיות חווייתיות – לרבות סטאז' (התמחות), הכולל סיור מקצועי לחו"ל והתנסות בהדרכת קבוצה.

בד"כ כוללים לימודי ראשי משלחות לחו"ל את התכנים הבאים: גאוגרפיה עולמית, היסטוריה של אירופה והמזרח התיכון, דתות, תולדות האמנות והאדריכלות, תקשורת בין – אישית, מתודיקה של הדרכת טיולים, מסלולי טיול פופולאריים, אתיקה מקצועית, ניהול כספים, כללי ביטחון ובטיחות, טיפול בתקלות ותאונות, סיורים מקצועיים בארץ, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס ראשי משלחות לחו"ל, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "מדריך, מלווה קבוצות וראש משלחת לחו"ל", מטעם מוסד הלימודים.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי טיולים, מעוניינים להכיר את העולם הגדול, ולהשתלב בעבודה מרתקת, ייחודית ורווחית, הכוללת אחריות רבה והנאה מרובה – קורס ראשי משלחות לחו"ל יכול להתאים לכם מאד.

קורס זה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לראש המשלחת האיכותי, היכול להוביל קבוצות מטיילים למגוון יעדים ברחבי העולם. אז בואו ללמוד בקורס הכשרת ראשי משלחות לחו"ל – הלימודים שייקחו אתכם רחוק!
איפה אפשר ללמוד קורס ראשי משלחות לחו"ל?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ראשי משלחות לחו"ל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?