קורס קונדיטוריה

לימודים מתוקים במיוחד

קורס קונדיטוריה
בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה של ממש בעולם הקונדיטוריה הישראלי – קונדיטוריות בוטיק חדשות צצות כפטריות אחרי הגשם, ורמת הקינוחים במסעדות לא מוגבלת עוד למוס (פרווה) ומלבי. רבים אף נהנים מפעולת ההכנה והאפייה עצמן, ומכינים קינוחים מושקעים במיוחד להנאת בני ביתם. אם גם אתם מגלים משיכה לתחומי הבישול ולתחום הגדנאות בפרט, אתם מוזמנים לפנק את עצמכם בקורס קונדיטוריה.

מגוון הקורסים בתחום הוא רחב במיוחד ומתאים לכל רמה ומטרה – למעוניינים להשתלב בעבודה בקונדיטוריות המובילות, למעוניינים לפתוח קונדיטוריית בוטיק משל עצמם ולמעוניינים בהעשרה אישית אשר תקנה להם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. אם תבחרו בקורסים המקצועיים בתחום, תזכו אף לקבל תעודות יוקרתיות (ולעיתים אף תעודות בינלאומיות) אשר יקלו עליכם את ההשתלבות בעבודה. בואו לקרוא עוד על לימודי הכשרת קונדיטורים. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם גם אתם מרגישים כי הארוחה היא לפעמים רק תירוץ למנה האחרונה – קורס קונדיטוריה מיועד עבורכם!

הקורסים בתחום יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וילמדו אתכם איך להכין שלל קינוחים טעימים במיוחד. קורסים אלו מתאימים גם לשואפים להתמקצע ולהשתלב בעבודות בתחום – כשכירים או כעצמאיים – ודואגים להכשרה יסודית ומלאה של הבוגרים.

קהל יעד

קהל היעד לקורס קונדיטורים הוא, כמובן, כל מי שמעוניין להתמקצע בתחום מתוק זה – בין אם לצורך העשרה אישית ואפייה ביתית, ובין אם לצורך השתלבות בעבודות בתחום או פתיחת קונדיטוריה עצמאית.

אם אתם מתעניינים בלימודי מגדנאות – אולי תגלו עניין גם בקורס שוקולטיירים.
 

תנאי קבלה

קיימים מגוון של קורסים בתחום כאשר חלקם מיועדים לחסרי ידע וניסיון, חלקם לקונדיטורים חובבים, וחלקם למקצועניים, כך שכל אחד יכול להשתלב בלימודים המתאימים לרמתו.
קורס קונדיטוריה למתחילים אינו מציב, בדרך כלל, תנאי קבלה למועמדים, אם כי לעיתים נדרשים הנרשמים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעבור ראיון קבלה.

קורסים מתקדמים יותר דורשים מהמועמדים להיות בעלי ניסיון מוכח בתחום, וגם הם, כוללים, לעיתים, ריאיון קבלה כחלק מדרישות הקבלה ללימודים.

משך לימודים

כיוון לימודי קונדיטוריה כוללים מגוון נרחב של קורסים שונים, קשה לציין אורך ממוצע של הקורסים בנושא: ישנם קורסים בסיסיים הכוללים בסביבות ה-100 שעות לימוד אקדמיות, וקורסים מקיפים ומתקדמים הכוללים מעל ל-600 שעות לימוד. כן קיימים קורסים רבים "ממוצעים" הנמצאים בין טווחי קיצון אלו, וכוללים בין 200 ל-500 שעות לימוד.

רבות מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד נוחים, המתקיימים בשעות הערב (בנוסף לקורסים המתקיימים בשעות הבוקר) כך שגם אנשים עובדים יכולים בקלות להשתלב בלימודים.

נושאי לימוד

קורס קונדיטוריה משלב בין הקניית ידע עיוני רלוונטי לבין שלל התנסויות מעשיות.

אף כי נושאי הלימוד משתנים בהתאם למטרתו והיקפו של הקורס הספציפי, ברבים מהקורסים בנושא נלמדים התכנים הבאים: מבוא לקונדיטוריה ואפייה, תנורים וציוד מקצועי, היכרות עם חומרי הגלם הנפוצים, סוגי בצקים, בטיחות בעבודה, היגיינה ותברואה ועוד.

חלק מהקורסים אף כוללים סיורים מקצועיים, ובחלקם סיורים מקצועיים אלו כוללים נסיעה לחו"ל – וביקור בקונדיטוריות מובילות ברחבי העולם (בעיקר באירופה, ובייחוד בצרפת). כמו כן, פעמים רבות כוללים הלימודים סטאז' (התמחות) המבוצע במיטב המוסדות הקולינאריים ברחבי הארץ.

תעודה

בוגרי קורס מגדנאות וקונדיטוריה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודה מטעם מוסד הלימודים בו למדו.

חלק מהמכללות מעניקות תעודה המוכרת ע"י משרד התמ"ת, וחלק ממוסדות הלימוד מעניקים תעודות בינלאומיות יוקרתיות.

מומלץ לברר טרם ההרשמה מהי התעודה המוענקת בסיום הלימודים, ולאיזו הכרה זוכה תעודה זו.

סיכום

לסיכום, מגוון הקורסים בתחום המגדנאות הוא עשיר במיוחד וכל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים לרמתו, ניסיונו וצרכיו – בין אם אתם חסרי כל ניסיון ומעוניינים לקבל כלים בסיסיים בתחום, ובין אם אתם מעוניינים לפתוח קונדיטוריית בוטיק ממותגת – תוכלו למצוא בדיוק את הקורס המתאים לכם, מבחינת היקפו וההכשרה הכלולה בו.

אז בואו ליהנות מלימודים מתוקים במיוחד – בואו ללמוד בקורס קונדיטוריה ומגדנאות.
איפה אפשר ללמוד קורס קונדיטוריה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קונדיטוריה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?