קורס מלצרות

לקבל את הטיפים הטובים ביותר

קורס מלצרות
רוב המלצרים והמלצריות בישראל הם אנשים צעירים – משוחררים טריים המנסים לחסוך מעט כסף, סטודנטים המנסים לשרוד את החודש וכיו"ב. אולם, אין זה כך בכל העולם - בחלק ניכר ממדינות המערב המלצרות, המהווה את אחד מעמודי התווך של עולם המזון וההסעדה, הינה מקצוע לכל דבר ועניין, והעוסקים בה נשארים בעבודתם לאורך שנים ורואים בה קריירה מכובדת. בארץ, כאמור, נשלט התחום ע"י צעירים, הרואים בו עבודה זמנית וארעית בלבד, אך ניצני השינוי מתחילים לצוץ:

יותר ויותר ממסעדות היוקרה מגייסות רק כוח אדם מקצועי, אשר השלים לימודים בתחום, או, לכל הפחות, צבר ניסיון מעשי רב וזכה להמלצות חמות. כמובן שהעבודה במסעדות היוקרתיות הינה, בד"כ, רווחית יותר, ומלצריה נהנים ממשכורות וטיפים נאים במיוחד. אז אם גם אתם עוסקים במלצרות, או מתכוונים להשתלב בעבודה בתחום, וברצונכם להרוויח סכומים גדולים הרבה יותר מרוב חבריכם למקצוע – מומלץ כי תירשמו לקורס מלצרות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם קורס מלצרות נשמע לכם כמו בזבוז זמן, כנראה שלא פגשתם בוגרים של קורסים אלו, שכן, אם תתקלו בבוגרי הקורס, סביר להניח כי תשמעו מהם המלצות רבות על הלימודים, אשר, בדרך כלל, עזרו להם להגדיל את רווחיהם מהעבודה בתחום.

בוגרי קורס מלצרות נהנים מטיפים רבים וגדולים יותר, כמו גם מיכולת להשתלב במהירות וקלות בעבודה במסעדות היוקרתיות (והיקרות) ביותר. אז אם גם אתם רוצים להתחיל להרוויח "באמת" מעבודת המלצרות – הצטרפו לקורסים בתחום.  

קהל יעד

לימודי מלצרות מיועדים הן למלצרים העובדים בתחום, והן לשואפים להשתלב בעבודה זו.

אם אתם מתעניינים בלימודי מלצרות – אולי תגלו עניין גם בקורס ברמנים או קורס מלצרי יין.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל אין תנאי קבלה ללימודים בקורס מלצרות, וכל המעוניין בהכשרה מקצועית איכותית בתחום – כזו אשר תפתח בפניו את השער להשתלב בעבודה במסעדות היוקרתיות ביותר, ותעלה באופן ניכר את הטיפים הצפויים לו – מוזמן להשתלב בלימודי התחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס מלצרות נמשכים, בדרך כלל, בין חודש לחודש לחודשיים, וכוללים כ-30 שעות לימוד בערך.

חלק ניכר מהמכללות וממוסדות הלימוד בתחום מציעים לנרשמים בחירה בין מסלולי לימוד בשעות היום או בשעות הערב, כך שכל אחד יכול להשתלב בלימודים בשעות הנוחות והמתאימות לו ביותר.

נושאי לימודים

נושאי הלימוד בקורס מלצרות הם רבים ומגוונים וכוללים את הקניית כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למלצר המקצועי והאיכותי. הלימודים משלבים בין הקניית ידע עיוני רב ומקיף, לבין שלל התנסויות מעשיות בכל האספקטים החשובים לעבודת המלצר.

בין הנושאים והתכנים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: חשיבות המלצר לחשיבות ההנאה מבילוי במסעדה, מתן השירות מנקודת המבט של הלקוח, סגנונות שירות, הקשבה ללקוח, הליכות ונימוסים, טיפול ופתרון משברים, פתיחת וסגירת משמרת, תפעול המחשב, בניית אמון עם הלקוח, מתן המלצות, מכירות, היכרות עם עולם היין והאלכוהול, עריכת שולחן ופינוי שולחן, הקפדה על הופעה מכובדת, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד רלוונטיים.

תעודה

בוגרי לימודי מלצרות, אשר עומדים בכל דרישותיהם, זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו הם למדו.

תעודה זו מהווה יתרון גדול בקבלה לעבודה בתחום, בייחוד עת הניסיונות להתקבל לעבודה במסעדות היוקרתיות והפופולאריות ביותר (שהן, מן הסתם, גם המסעדות בהם מרוויחים המלצרים את הסכומים הנאים ביותר).

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים במלצרות, או מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום – קורס מלצרות יתרום לכם המון! אם תבחרו להשקיע חודש- חודשיים בלימודים אלו, תגלו כמה זה משתלם לכם – תוכלו להשתלב בעבודה במסעדות הנחשבות והיוקרתיות ביותר, ותרגישו כיצד הטיפים שאתם מקבלים עולים וצומחים במהירות.

אז אם גם אתם מעוניינים להחיל ליהנות מהרווחים הנאים במיוחד השמורים למלצרים מקצועיים, איכותיים ומיומנים – בואו ללמוד בקורס מלצרים, ותתחילו להרוויח!
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מלצרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?