קורס ברמנים

ללמוד, לבלות ולהרוויח

קורס ברמנים
הברמן נהנה מעבודה רווחית בסביבה שמחה ודינאמית, ולעיתים קרובות הוא ממלא תפקיד מרכזי בחיי הלילה העירוניים. אולם, עבודתו של הברמן דורשת גם ידע רב, כלים ושלל מיומנויות – על הברמן להיות בקיא במגוון העצום של המשקאות האלכוהוליים ובדרכי הכנת הקוקטיילים, עליו להיות מסביר פנים ובעל כישורים חברתיים מפותחים ותקשורת בין אישית מעולה, וכמובן שעליו להיות בעל יכולות מכירתיות גבוהות.

את כל הידע והכלים הדרושים לברמן המקצועי והמוצלח תוכלו לקבל תוך חודשים ספורים, אם תבחרו להירשם ללימודים בקורס ברמנים. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד בקורס ברמנים, ותוך זמן קצר תוכלו להשתלב בעבודה רווחית ותוססת, הנמצאת במוקד של חיי הלילה בכל עיר ועיר. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הברמן (ובעברית תקנית – מוזג) הוא המלך הבלתי מעורער של חיי הלילה – הוא האחראי לא רק להכנת המשקאות, אלא אף להנאת הלקוחות, ועל כן בדרך כלל תמצאו אותו (או אותה) מתלוצץ עם יושבי הבר, ונהנה ממבטיהם המעריצים (במטרה לזכות בצ'ייסר חינם או במספר הטלפון שלו/ה).

הברמן אף נהנה, בדרך כלל, ממשכורת מכובדת במיוחד, ואף על פי שרווחיו מתבססים בעיקר על טיפים, נדיר מאד למצוא ברמן המרוויח פחות מ-50 ₪ לשעה, ואין זה נדיר כלל למצוא ברמנים המרוויחים מעל ל-100 ₪ לשעה.

כמובן שהברמן נהנה גם מסביבת עבודה שמחה וקצבית (בדרך כלל) ופעמים רבות הוא "חוטא" בלגימת בירה ו"הורדת" צ'ייסרים כחלק משגרת עבודתו.

לימודים בקורס ברמנים נועדו להכשיר עובדים מוכשרים ואיכותיים לתחום, ולמעשה, כיום כמעט ואין ברמנים אשר אינם בוגרים של אחד מהקורסים בנושא.

אם גם אתם מעוניינים להתחיל לעבוד כברמנים, הצעד הראשון בדרך לכך הוא הרשמה לאחד מהקורסים להכשרת ברמנים, אשר ידאגו לא רק להכשרתכם המקצועית, אלא אף יעזרו לכם להשתלב בעבודה בתחום במהירות האפשרית.

אם אתם צעירים המתעניינים בלימודים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי ברבים מבתי הספר תוכלו ללמוד תמורת הפיקדון הצבאי. אז בואו להשתלב בעבודה שהיא גם בילוי – בואו ללמוד בקורס ברמנים.

קהל יעד

הלימודים בקורס ברמנים מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין להשתלב בעבודות בתחום, שכן, כיום, כמעט אין ברמנים אשר אינם בוגרי קורס בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס פליירינג (להטוטנות בר), קורס מלצרי יין וקורסים "אלכוהוליים" נוספים.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס ברמנים, חוץ מהדרישה כי הנרשמים יהיו בני למעלה מ-18 (גיל השתייה החוקי בישראל).

משך לימודים

אורכו של קורס הברמנים נע, בדרך כלל, בין חודש לשלושה חודשים.

רבים מבתי הספר והמכללות לברמנים מציעים לימודים בשעות הערב – כך שגם אם אתם סטודנטים או אם אתם עובדים במהלך היום, אתם יכולים בקלות להשתלב בקורסים אלו.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס ברמנים משלבים בין הקניית ידע עיוני מקיף לבין שלל תרגולים מעשיים.

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס הכשרת ברמנים את התכנים הבאים: תהליכי הייצור של משקאות אלכוהוליים, סוגי משקאות ומותגים מפורסמים, ההשפעות הגופניות והנפשיות של אלכוהול, שיווק ומכירות, תקשורת בין- אישית, סוגי קוקטיילים, דרכי הגשת משקאות, התאמת המשקה האלכוהולי ללקוח, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, והתנסויות מעשית בעבודתו של הברמן.

תעודה

בוגרי קורס ברמנים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו למדו. חלק מבתי הספר לברמנים מזכים את בוגריהם בתעודה בינלאומית, המאפשרת להם לעבוד כברמנים במקומות שונים סביב העולם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי ברמנים יוכלו להשתלב בעבודה במסעדות, פאבים, אולמות אירועים, חברות קייטרינג, אולמות אירועים וכו'.

רבות מהמכללות משקיעות מאמצים רבים בשילובם של הבוגרים בעבודה, וחלק מבתי הספר אף מבטיחים לבוגריהם מציאת עבודה בתום הלימודים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים עבודה דינאמית ותוססת, אשר תזכו להכיר בה, מידי ערב, אנשים חדשים, ולדאוג להנאתם מהבילוי בפאב, המסעדה או המועדון – קורס ברמנים יכול להיות "תפור" עליכם.

קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות להם תזדקקו, ואף ידאג (בדרך כלל) לשילובכם המוצלח בעבודה. אז בואו להשתלב במקצוע רווחי ומהנה במיוחד, ותזכו למקום של כבוד בחיי הלילה באזור מגוריכם – בואו ללמוד בקורס הכשרת ברמנים.
איפה אפשר ללמוד קורס ברמנים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ברמנים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?