קורס הנהלת חשבונות מזורז

הכשרה מקצועית איכותית בזמן קצר במיוחד

קורס הנהלת חשבונות מזורז
העבודה בתחומי הנהלת החשבונות וניהול הכספים אמנם אינה מתאימה לכל אחד, שכן היא דורשת יכולת ניתוח נתונים וכושר אנליטי גבוהים במיוחד, כמו גם אחריות רבה ויכולת סדר וארגון מופתית, אולם מי שמתאים לעיסוק בתחום זוכה ליהנות מעבודת מרתקת ומאתגרת, בעלת עתיד תעסוקתי בטוח יחסית, ומסלולי קידום רבים.

אם החלטתם כי עבודה בהנהלת חשבונות היא העתיד בו אתם חושקים – ואתם להוטים כבר להשתלב בעבודה בתחום ולהתחיל להרוויח – תוכלו להירשם לקורס מזורז בתחום, המבטיח לכם הכשרה מעמיקה ואיכותית בזמן קצר במיוחד. במקום לגרור את הלימודים על פני חודשים רבים, תוכלו להירשם לקורס המזורז ותוך חודשים ספורים לצאת לשוק העבודה! בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הנה"חש מזורז.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בעולם התעסוקתי הנוכחי אין זה נדיר כי אנשים עוברים הסבה מקצועית, במטרה להשתלב בעבודות רווחיות ובטוחות יותר. כיוון שתחום הנהלת החשבונות הינו מבוקש במיוחד בשוק העבודה, הוא מהווה בחירה מצוינת למי אשר חושקים בביטחון תעסוקתי רב יחסית, ובעבודה מאתגרת ורבת אחריות.

לאחרונה החלו להציע מספר מכללות להציע קורסים מזורזים להכשרת מנהלי חשבונות – כלומר, קורסים הנמשכים זמן קצר יחסית (חודשים ספורים בלבד, בדרך כלל) ובהם ניתנת לבוגרים הכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום, ללא לוותר או להתפשר על איכות הלימודים.

קורסים אלו, המתנהלים במתכונת אינטנסיבית למדי, כוללים מספר פגישות שבועיות, במקום מפגש לימודים אחד לשבוע, כך שניתן לקצר את זמן הלימודים וההכשרה פלאים, ולהשתלב בעבודה בתחום תוך חודשים ספורים מתחילת הליך ההכשרה. אז אל תבזבזו את זמנכם – בואו ללמוד בקורס הנהלת חשבונות מהיר.

קהל יעד

הלימודים בקורס מזורז להכשרת מנהלי חשבונות מיועדים, כמובן, לכל החושקים בעבודה בעולם המרתק של הנהלת החשבונות, ובייחוד למי שמעוניינים לעשות זאת במהירות האפשרית ולהשתלב בעבודה בתחום תוך חודשים אחדים.

אם אתם מעוניינים לקבל הכשרה איכותית בהנהלת חשבונות, אך אתם מחפשים קורסים במתכונת פחות אינטנסיבית – בואו לקרוא על קורס הנהלת החשבונות סוג 1 וקורס הנהלת החשבונות סוג 2.

כמו כן, אם אתם מתעניינים בלימודי הנהלת החשבונות, אולי תגלו עניין גם בלימודי התואר הראשון בחשבונאות, לימודי ייעוץ מס, או לימודי הכשרת חשבי השכר.

תנאי קבלה

מרבית הקורסים המזורזים להנהלת חשבונות דורשים מהמועמדים להיות בני 18 ומעלה ובוגרי 12 שנות לימוד (או, לכל הפחות, בוגרי 11 שנות לימוד ומעבר מוצלח של בחינת הכניסה במתמטיקה). חלק מהמכללות בתחום אף מקיימות ראיונות קבלה במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור מבחני קבלה נוספים – במתמטיקה, אנגלית וכיו"ב.

הקבלה ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3 מיועדת, כמובן, לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הנהלת חשבונות מזורז משתנה בהתאם למתכונת הלימודים (מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש) ובהתאם לדרגת ההכשרה לה זוכים התלמידים בסוף הקורס (האם הם זוכים לתעודת הנהלת חשבונות סוג 1, סוג 2 או סוג 3).

על אף ההבדלים במשך זמן, נושאים כל הקורסים בתחום יסוד משותף, והוא, כמובן – היותם מזורזים במיוחד, יחסית לקורסים זהים, המתנהלים במתכונת "רגילה" של מפגש אחד או שניים בשבוע.

הקורסים המזורזים להכשרת מנהלי חשבונות סוג 1 נמשכים, בדרך כלל, כחודשיים-שלושה חודשים בלבד, ומתנהלים במתכונת של שלושה מפגשים שבועיים, ואילו הקורסים המזורזים להכשרת מנהלי חשבונות סוג  1+2 כוללים, בדרך כלל, בין 350 ל-450 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים כארבעה וחצי חודשים לערך ומתנהלים במתכונת של שלושה מפגשים בשבוע.

הקורסים המזורזים להכשרת מנהלי חשבונות סוג 3 נמשכים בין שלושה וחצי לחמישה לערך, וכוללים שניים או שלושה מפגשים שבועיים.

כדאי לדעת: חלק מהקורסים בתחום מתנהלים בשעות הערב, וחלק בשעות הבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים.

נושאי לימודים

קורס הנהלת חשבונות מזורז אמנם, כיאה לשמו- מזורז, אך הוא כולל את כל נושאי הלימוד אותם תלמדו בקורסים הארוכים בתחום.

בין התכנים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא להנהלת חשבונות, התהליך החשבונאי, מס ערך מוסף, מלאי, כללים ועקרונות חשבונאיים, עריכת דו"חות כספיים, התקינה החשבונאית, מושגי יסוד בכלכלה, מושגי יסוד בביטוח ובנקאות, מבוא למערכת המיסים בישראל, חישובי רווח והפסד, חישובי ריבית, הצמדה והפרשי שער, חשבונאות מעשית ממוחשבת ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד, אשר יכשירו אתכם בכל הידע הנדרש למנהל החשבונות האיכותי.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, לרבות מעבר של המבחנים החיצוניים מטעם משרד התמ"ת (הכלכלה), יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם, ולתעודת סיווג מקצועי מנהל חשבונות סוג 1/2/3 (בהתאם לקורס אותו למדו) מטעם משרד התמ"ת. 

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודי בקורס הנהלת חשבונות מזורז יוכלו הבוגרים להשתלב כעבודה כמנהלי חשבונות ולהתחיל לפתח את הקריירה הרווחית שלהם בתחום.
 

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי קורס הנח"ש מזורז יכולים לפנות ללימודים מתקדמים בתחומי הנהלת החשבון וללמוד ייעוץ מס, חשבונאות פיננסית, הנהלת חשבונות בכירה וכיו"ב, צעדים אשר וודאי יתרמו לעלייתם בסולם הדרגות המקצועי.

סיכום

לסיכום, אם כבר התגברתם על שלב ההתלבטויות, ואתם מחפשים לימודים איכותיים, אשר יתנו לכם הכשרה מעמיקה לעבודה מאתגרת ורבת אחריות בתחום אשר תמיד נזקק לעובדים טובים – לימודים בקורס הנהלת חשבונות מזורז יכולים להתאים לכם עד מאד!

לימודים אלו יקנו לכם, תוך חודשים ספורים בלבד, את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בעבודות הרבות בתחום, ולהתחיל לצעוד במסלול הבטוח לקריירה מבטיחה.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הנהלת חשבונות מזורז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?