קורס SAT

ללימודים גבוהים בארצות הברית

קורס SAT
אם אתם מעוניינים להתקבל ללימודי תואר ראשון באוניברסיטאות והמכללות המובילות בארה"ב יהיה עליכם, בין יתר הדרישות, גם להוציא ציון גבוה במבחן ה-SAT, המהווה את המקבילה האמריקאית לפסיכומטרי. על מנת להצליח בבחינה מורכבת ולא-קלה זו, מומלץ להירשם לקורס הכנה, אשר ידאג כי תגיעו למבחן כשאתם אוחזים בכל הידע הדרוש להצלחה בו וכאשר אתם יודעים בדיוק למה לצפות – אחרי שהשלמתם כבר שלל מבחנים לדוגמא.

קורס הכנה ל-SAT, כמרבית קורסי ההכנה לבחינות, הוא ממוקד מטרה ומקדיש זמן רב לתרגולים, כך שתוך חודשים אחדים רוכשים בוגרי הקורס את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להצליח במבחן. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכנה למבחן SAT.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מבחן ה-SAT – Scholastic Assessment Test הוא המקבילה האמריקאית לבחינה הפסיכומטרית (למעשה, פיתוח הפסיכומטרי התבסס על מבחן ותיק זה) והוא מהווה את אחת מדרישות הבסיס לקבלה ללימודים גבוהים באוניברסיטאות ומכללות אמריקאיות.

המבחן כולל עשרה פרקים, כולל כ-200 שאלות סך הכל ומתמקד בשלושה תחומים: כתיבה (כתיבת חיבור, זיהוי טעויות דקדוק ותיקון משפטים ופסקאות), קריאה (הבנת הנקרא ושאלות השלמת משפטים), ומתמטיקה – אלגברה, גיאומטריה, סטטיסטיקה והסתברות וכו'.

קהל יעד

הלימודים בקורס SAT מיועדים לכל מי שרוצה להתקבל ללימודים בארה"ב, שכן ציון גבוה ב-SAT מהווה את אחת מדרישות הבסיס לקבלה ללימודים במרבית החוגים ולמרבית האוניברסיטאות והמכללות בארה"ב.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכנה ל-SAT, אולי תגלו עניין גם בקורס GRE (בחינת הקבלה לתארים מתקדמים בארה"ב), קורס פסיכומטרי או קורס הכנה והשלמת בגרויות.  

תנאי קבלה

אמנם במרבית המכללות ומוסדות הלימוד בתחום אין תנאי קבלה ללימודים בקורס SAT – וכל המעוניין מוזמן לבוא ולהירשם, אך כיוון שהמבחן כולו הוא בשפה האנגלית, וחלק מקורסי ההכנה מתקיימים אף הם באנגלית, יהיה עליכם לדעת אנגלית על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מן הלימודים.

אם רמת האנגלית שלכם אינה גבוהה דייה – אתם יכולים להצטרף, ראשית, ללימודים בקורס אנגלית.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה למבחן ה-SAT כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-80 שעות לימוד, והם נמשכים, לרוב, בין שלושה לשמונה חודשים, בהתאם למתכונת הלימודים (מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש).

לעיתים קרובות הקורסים בתחום מתחילים במתכונת "רגועה" יחסית, הכוללת מפגש אחד או שניים כל שבוע-שבועיים, ולקראת סופו של הקורס ובהתקרב מועד הבחינה הלימודים הופכים אינטנסיביים יותר, וכוללים כשלושה מפגשים (לערך) בשבוע, המוקדשים להתנסות במילוי בחינות לדוגמא.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו – אשר יכולים לתרום רבות להצלחתכם בבחינה, אך חוששים כי תתקשו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים העסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס SAT היא עשירה ומקיפה את כל החומר הדרוש להצלחה בבחינה. התלמידים בקורס נהנים לא רק מהרצאות עיוניות המועברות על ידי טובי המורים בתחום, אלא גם מהשתתפות בתרגולים רבים – לרבות השלמת מבחנים משנים קודמות ומבחנים לדוגמא, כך שהם יכולים להגיע לבחינה רגועים (יחסית) שכן הם מתורגלים היטב, מכירים את מבנה הבחינה ואוחזים במיטב הידע והכלים להצלחה.

הלימודים בקורס הכנה ל-SAT כוללים את התכנים והנושאים הבאים: הרחבת אוצר המילים באנגלית, טכניקות לקריאה מהירה, השלמת משפטים, פתרון אנלוגיות, הבעה בכתב ומיומנויות כתיבה וסיכום, אלגברה, סטטיסטיקה והסתברות, גיאומטריה, התמודדות עם לחץ זמן, טכניקות למענה על שאלות מרובות ברירה (שאלות אמריקאיות) ועוד שלל נושאי לימוד, מלווים בתרגולים שוטפים – אשר יכינו אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן חשוב זה.
איפה אפשר ללמוד קורס SAT?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס SAT
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?