קורס GRE

להתקבל בקלות ללימודים בחו"ל

קורס GRE
אם אתם חולמים ללמוד תואר שני או שלישי באחת מהאוניברסיטאות המובילות בעולם – ברקלי, פרינסטון, הארוורד, ייל וכו', אתם ודאי כבר יודעים שהדרך לשם אינה קלה כלל וכלל. מעבר לציונים גבוהים במיוחד בתואר הראשון, המלצות אקדמיות (ולעיתים גם מעשיות) ויתר הדרישות – יהיה עליכם גם להוציא ציון גבוה במבחן ה-GRE - מעין מבחן דמוי פסיכומטרי – רק הרבה יותר קשה ובאנגלית.

כדי להצליח במבחן ה-GRE מומלץ להירשם לקורס הכנה לבחינה, אשר בדומה ליתר קורסי ההכנה למבחנים – הוא אינו ארוך במיוחד אך הוא איכותי במיוחד – וממוצע בוגרי הקורס במבחן גבוה בהרבה ממוצע הניגשים למבחן ללא ההכנה המתאימה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הכנה למבחן GRE.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מבחן GRE – Graduate Record Examination הוא מבחן קשה ומורכב למדי, המהווה דרישת סף ללימודי תארים מתקדמים בארה"ב  ובמדינות נוספות, המזכיר במעט את המבחן הפסיכומטרי ומבחן ה-SAT – רק שהוא ברמה גבוהה יותר ונערך כולו באנגלית.

על מנת שתוכלו לעבור מבחן זה בהצלחה – כדאי לכם להצטרף לקורס ההכנה, המוצע לכם על ידי מכללות ומוסדות הלימוד המתמחים בתחום – ואשר ידאג כי תגיעו למבחן מוכנים ומזומנים – ובעלי סיכויים גבוהים להגיע בו לתוצאות גבוהות  במיוחד.

קהל יעד

הלימודים בקורס GRE מיועדים לכל מי שרוצים להירשם (ולהתקבל) לתואר מתקדם – תואר שני או דוקטורט – במוסדות האקדמיים המובילים בארצות הברית ובמדינות דוברות אנגלית נוספות. מבחן ה GRE הוא דרישת סף ללימודים אקדמיים מתקדמים בחו"ל בכל תחום ותחום, אולם קיימים גם מבחני GRE ייחודיים למעוניינים בתואר מתקדם בתחומים מסוימים – כביוכימיה או פסיכולוגיה, לדוגמא.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכנה למבחן GRE אולי תגלו עניין גם בקורס SAT (מבחן הקבלה לתואר ראשון בחו"ל), קורס מתא"ם (הכנה לבחינה לתואר שני בפסיכולוגיה בארץ) או קורס הכנה למבחן GMAT.

תנאי קבלה

אולם אין תנאי קבלה ללימודים בקורס הכנה ל-GRE, אך כיוון שהמבחן כולו נערך בשפה האנגלית – ואף חלק מהקורסים בתחום מתקיימים באנגלית, רצוי מאד שתדעו אנגלית ברמה גבוהה – על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מהלימודים. אם אתם חושבים כי רמת האנגלית שלכם אינה מספקת – אתם יכולים לקורס אנגלית.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכנה לבחינת GRE נע, בדרך כלל, בין 50 ל-70 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים אורכים בין חודשיים לחמישה חודשים – לרוב במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע. כמובן שבנוסף לשעות הלימודים בכיתה – יהיה עליכם להקדיש גם לא מעט ללימודים ולתרגולים בבית, על מנת שתגיעו למבחן מוכנים ותפנימו היטב את החומר הנלמד.

אם אתם מתעניינים בלימודי GRE, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מרבית המכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם סטודנטים, אנשים עובדים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.
 

תכנית לימודים

תכנית הלימודים בקורס GRE דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות על מנת להצליח במבחן כבר בפעם הראשונה – ורבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום אף מתחייבים בפני התלמידים לציון גבוה – ומעניקים קורס חוזר חינם לתלמידים שלא השיגו את מבוקשם.

לימודי GRE דואגים לשלב בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות – לבין שלל תרגולים, לרבות השלמת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים עברו, כך שהבוגרים מגיעים לבחינה מוכנים ומזומנים – כשהם יודעים בדיוק מה מצפה להם בה.

קורס הכנה למבחן GRE כולל, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: היכרות עם מבנה הבחינה וחלקיה השונים, הבנת הנקרא והרחבת אוצר מילים באנגלית, דקדוק, השלמת משפטים, הסתברות וסטטיסטיקה, אלגברה, גיאומטריה, אנלוגיות והפכים, כתיבת חיבורים, התמודדות עם לחץ זמן ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס GRE?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס GRE
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?