קורס קריאה מהירה

ללמוד לקרוא במהירות מדהימה

קורס קריאה מהירה
מתמודדים יום יום עם כמויות טקסט אדירות שאינכם מספיקים לקרוא? רוצים לשפר את כישורי הקריאה שלכם ולהתחיל לקרוא במהירות גבוהה הרבה יותר, מבלי לפגוע כלל באיכות הקריאה? אם התשובה לאחת משאלות אלו היא כן – הלימודים בקורס קריאה מהירה (הידוע גם בשם קורס קריאה תלת ממדית, על שם אחת מהטכניקות הנפוצות בתחום) מיועדים עבורכם.

קריאה מהירה יכולה לתרום רבות להספק ואיכות של עבודתכם – בין אם אתם עורכי דין, מנהלים הנאלצים לקרוא דו"חות רבים, מוציאים לאור, עורכים לשוניים או עוסקים בכל תחום אחר הדורש קריאה מרובה. אם אתם סטודנטים – הקריאה המהירה תעזור לכם להצליח בלימודים, וגם אם אתם פשוט חובבי ספרות – הלימודים בקורס קריאה מהירה יתרמו לכם רבות. בואו לקרוא עוד על לימודי קריאה מהירה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס קריאה מהירה מתאימים כמעט לכל אחד ואחת – שכן מי מאתנו לא קורא אלפי (ואף עשרות אלפי)  מילים מידי יום? בין אם כחלק מהעבודה, הלימודים – או אף בזמן הפנוי – עת הגלישה באינטרנט, הקריאה בעיתון/ ספר והצפייה בטלוויזיה – כולנו קוראים הרבה, ויכולת לקריאה מהירה יכולה לתרום לנו רבות.

הלימודים מתאימים במיוחד למי שעיסוקו כרוך בקריאה מרובה – סטודנטים בכל התחומים, עורכי דין, מתרגמים ועורכי תוכן ורבים אחרים, אשר יכולות אלו יתרמו רבות לתפוקתם בעבודה או הצלחתם בלימודים. כמובן כי הלימודים מתאימים במיוחד גם לחובבי ספרות באשר הם.

אם אתם מתעניינים בלימודי קריאה מהירה, אולי תגלו עניין גם בקורס הקלדה מהירה (קורס הקלדה עיוורת).

תנאי קבלה

מרבית הכללות ומוסדות הלימוד אינם מציבים כל תנאי קבלה ללימודי קריאה מהירה, אך כמובן כי אתם נדרשים לדעת עברית על מנת שתוכלו להפיק דבר מה מהלימודים. כיוון שחלק מהקורסים בתחום כוללים גם לימודי קריאה מהירה – רצוי כי תשלטו גם בשפה האנגלית, על מנת להפיק את המיטב מהלימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס קריאה מהירה אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל כוללים הקורסים בתחום בין 5 ל- 30 שעות לימוד אקדמיות בלבד, והם נמשכים בין יום אחד לחודשיים – בהתאם לעומק והיקף הלימודים והתרגולים בקורס. חלק מהקורסים אף מציעים שיעורי השלמה וליווי אישי לאחר סיום הקורס הפורמלי.

אמנם הלימודים בקורס הם קצרים למדי, אך כמובן שכדי להפיק את המיטב מהלימודים אין די בנוכחות בקורס – אלא יהיה עליכם להשקיע זמן רב גם בתרגולים ביתיים, בזמנכם הפנוי.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו – אשר יכולים לתרום לכם רבות – אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים בתחום מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים, אנשים עובדים וכל מי שזמנו הפנוי מועט – יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס קריאה מהירה תדאג להכשירכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להעלות את מהירות הקריאה שלכם פלאים. לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המרתקים, נהנים התלמידים גם משלל תרגולים – הדואגים להפנמתו של החומר הנלמד – וכמובן גם לשיפור כישורי הקריאה של הבוגרים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי קריאה מהירה את הנושאים והתכנים הבאים: תפקוד המוח בעת הקריאה, הרחבת טווח הראייה, מבוא לתפיסה, טכניקות לפיתוח ושיפור הזיכרון, טכניקות לקריאה מהירה – קריאה תלת ממדית, סינון ומיון מידע, הבדלה בין עיקר וטפל בטקסט, זיהוי ואיתור נתונים חשובים, ערנות וריכוז, הרגלים נכונים לקריאה נכונה ומהירה, ועוד שלל נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים.

תעודה

בוגרי קורס קריאה מהירה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קריאה מהירה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?