קורס פסיכומטרי

להצליח בבחינה הפסיכומטרית

קורס פסיכומטרי
אם גם אתם חולמים להוציא ציון 700 ומעלה בפסיכומטרי – להתקבל לכל אוניברסיטה ומכללה בה אתם מעוניינים – ולכל חוג לימודים אשר בו חשקה נפשכם – כדאי לכם מאד להצטרף ללימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי, שכן הנתונים מצביעים על כך שממוצע בוגרי קורס הכנה לפסיכומטרי במבחן גבוה במובהק מהממוצע של מי שלא למדו בקורס ההכנה.

קורס הכנה לפסיכומטרי, בדומה לקורסי הכנה לבחינות אחרים, הוא ממוקד וקצר יחסית, אך על אף קוצר היריעה – הוא מספק לבוגריו את ההכנה הטובה ביותר שניתן לבקש: הקורס מועבר (בד"כ) ע"י מדריכים עתירי ניסיון, בעלי יכולות הוראה גבוהה, המקנים לתלמידיהם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להצלחה בבחינה. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי הוא חלומם של רבים – שכן הקבלה לחוגים המבוקשים ביותר תלויה, בין היתר, גם בהישגיכם בבחינה זו. כדיי להצליח בבחינה הפסיכומטרית יהיה עליכם להתכונן אליה היטב – ואחת הדרכים הבדוקות והטובות ביותר להכנה ראויה – הוא להצטרף לקורס הכנה לפסיכומטרי, המוצע לכם על ידי מכללות ומכונים בכל רחבי הארץ.

קהל יעד

הלימודים בקורס פסיכומטרי מיועדים לכל מי שמעוניין לקבל את ההכנה הטובה ביותר למבחן חשוב (ויש יאמרו – גורלי) זה.

אם אתם מתעניינים בקורס הכנה לפסיכומטרי, אולי תגלו עניין גם בקורס השלמת בגרויות, קורס SAT וקורסי הכנה למבחנים נוספים.

תנאי קבלה

אמנם בדרך כלל אין תנאי קבלה ללימודים בקורס פסיכומטרי, אך בחלק מהקורסים מתקיימים בתחילת הלימודים מבחנים באנגלית ומתמטיקה, כדי לשבץ את התלמידים לקבוצות לימוד בעלות רמת לימוד אחידה יחסית.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה למבחן הפסיכומטרי נמשכים בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לעומק והיקף הלימודים והתרגולים בקורס. כמובן שכדי להבטיח את הצלחתכם בבחינה יהיה עליכם להקדיש גם שעות רבות לחזרות ותרגולים בבית, ולא להסתפק בלימודים בכיתה בלבד.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי הכנה לפסיכומטרי, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, במטרה להקל גם על אנשים עסוקים במיוחד (כמי שעובד במשרה מלאה, לדוגמא) להשתלב אף הם בלימודים בקלות ונוחות.

מסלולי לימוד

מעבר לקורסי ההכנה לפסיכומטרי ,הרגילים", ניתן להשתלב בקורסים ייחודיים יותר בתחום – קורס פסיכומטרי לחיילים, קורס פסיכומטרי בשפות זרות (רוסית, צרפתית, ערבית, ספרדית, משולב- אנגלית), קורס פסיכומטרי לבעלי לקויות למידה וקורס פסיכומטרי מותאם אישית (לימודים אחד על אחד, המותאמים בדיוק לקצב ההתקדמות שלכם).

כמו כן, אם התברכתם ביכולת למידה עצמאית טובה – תוכלו לוותר על הקורס וללמוד לבד, בעזרתם של ספרי ההכנה המעולים, המוצעים לכם על ידי מכוני ההכנה המובילים – כספרי הכנה לפסיכומטרי של ניב רווח, לדוגמא.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס פסיכומטרי מקנים לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להצלחה בבחינה. קורסי ההכנה לפסיכומטרי כוללים לא רק הרצאות עיוניות מרתקות (תתפלאו – אבל צוות המדריכים האיכותי הופך גם את הנושאים הסבוכים והמשעממים ביותר למרתקים) אלא גם, כמובן, תרגולים רבים – לרבות השלמת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים קודמות.

הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי דואגים להכינכם לכל חלקי הבחינה, ועל כן הם כוללים את התכנים והנושאים הבאים:

חשיבה כמותית: פתרון בעיות מילוליות, פתרון תרגילים וניתוח גרפים. השאלות בוחנות ידע באלגברה, גיאומטריה, בעיות אחוזים, תנועה והספק.

אנגלית: השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא. השאלות בוחנות אוצר מילים והבנת טקסט.

חשיבה מילולית: שאלות אוצר מילים, אנלוגיות, החלפת אותיות (פ.ט.ל), השלמת משפטים, הגיון והבנת הנקרא, הבעה.

כן כוללים הלימודים נושאים כלליים – ניחוש מושכל בשאלות אמריקאיות, התמודדות עם לחץ זמן ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס פסיכומטרי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?