קורס GMAT

כרטיס הכניסה לעולם העסקים

קורס GMAT
אם אתם רוצים להתקבל ללימודי MBA  (תואר שני במנהל עסקים) באוניברסיטאות והמכללות המובילות בארץ ובעולם, אתם ודאי יודעים כי סביר להניח לציון גבוה במבחן ה-GMAT, מבחן בינלאומי (המזכיר מעט את הפסיכומטרי) המתקיים בשפה האנגלית ומהווה דרישת סף ללימודי MBA במוסדות לימוד רבים. כדי שתוכלו להצליח במבחן זה כבר בניסיון הראשון – כדאי לכם לקורס GMAT, אשר ידאג לצייד אתכם בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה בבחינה.

קורס הכנה לג'ימאט, כמרבית קורסי ההכנה לבחינות, אינו ארוך כלל וכלל ונמשך חודשים אחדים בלבד. תכנית הלימודים בקורס ממוקדת וכיוון שהוא מועבר על ידי מורים מומחים בתחום – הוא תורם רבות לשיפור הציון במבחן. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכנה למבחן GMAT.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה למבחן GMAT מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות והמכללות המובילות בארץ ובעולם, ואשר ברצונו להצליח ולהוציא ציון גבוה ב-GMAT כבר בניסיון הראשון.

שימו לב – לא כל המכללות דורשות GMAT, וגם במכללות ואוניברסיטאות הדורשות GMAT – מועמדים מסוימים זכאים לפטור (כגון בוגרי תואר ראשון בכלכלה או רואי חשבון, לדוגמא) – כך שכדאי לכם לברר האם באמת אתם המוסד אליו אתם מעוניינים להירשם דורש ציון GMAT, טרם ההרשמה לקורס ההכנה למבחן.

אם אתם מתעניינים בקורס הכנה ל-GMAT, אולי תגלו עניין גם בקורס GRE, המכין אתכם למבחן החשוב המהווה דרישת סף לקבלה לתארים מתקדמים באוניברסיטאות המובילות בארה"ב.

תנאי קבלה

בדרך כלל אין תנאי קבלה לקורס GMAT, אולם כדיי שתפיקו את המיטב מהלימודים – כדאי שתדעו אנגלית ברמה טובה יחסית-שכן המבחן כולו הוא באנגלית, ואף חלק מהקורסים בתחום מתנהלים בשפה האנגלית. אם אתם מרגישים כי רמת האנגלית אינה מספיקה – אתם יכולים להירשם לקורס אנגלית.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכנה ל GMAT תלוי בהיקף הקורס (כלומר, האם מדובר בקורס הכנה לחלק המילולי, לחלק הכמותי או לשניהם) ובכמות הזמן המוקדשת לתרגולים כיתתיים. הקורסים הקצרים ביותר הם אלו המתמקדים בחלק המילולי בלבד – והם כוללים, לרוב, כ-30 שעות לימוד לערך, בעוד הקורסים המכינים לחלק הכמותי בלבד כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-55 שעות לימוד. קורס GMAT המכין לשני חלקי המבחן כולל, בד"כ, בין 70 ל-90 שעות לימוד.

אם אתם מעוניינים להצטרף ללימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם סטודנטים, עובדים או עסוקים מכל סיבה שהיא – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

במהלך הלימודים בקורס GMAT נהנים התלמידים לא רק מהרצאות עיוניות ותיאורטיות המקנות להם את כל הידע הדרוש על מנת להצליח במבחן – אלא גם משלל תרגולים, לרבות השלמת בחינות לדוגמא ובחינות משנים קודמות (מבחני סימולציה), המקנים להם מיומנויות רבה בפתרון הבחינה – ודואגים כי עת ייגשו התלמידים למבחן – הם יידעו בדיוק מה מצפה להם.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס הכנה ל-GMAT משתנים, כמובן, בהתאם למטרת הקורס – ובעוד קורס GMAT  כמותי מתרכז רק בחלק הכמותי במבחן וקורס GMAT מילולי – רק בחלקים המילוליים, מרבית הקורסים בתחום כוללים הכנה לשני חלקי המבחן.

בין הנושאים הנלמדים בקורס הכנה למבחן GMAT: מבנה מבחן GMAT וסוגי השאלות בו, טיפים למילוי הבחינה ולהתמודדות עם לחץ זמן, חזקות ושורשים, משוואות ריבועיות, בעיות תנועה, אחוזים, דקדוק וזמנים באנגלית, Data sufficiency, תורת הקבוצות, גיאומטריה תלת-ממדית, Critical Reasoning, סטטיסטיקה תיאורית, שיטות לכתיבת חיבורים, תיקון משפטים, הבנת הנקרא, ניהול זמן נכון, התמודדות עם הפורמט הממוחשב של הבחינה ועוד שלל נושאים – אשר ידאגו כי תגיעו למבחן מצוידים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בו.
איפה אפשר ללמוד קורס GMAT?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס GMAT
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?