קורסים של משרד העבודה

תחילתה של קריירה מוצלחת

קורסים של משרד העבודה

קורסים של משרד העבודה מוצעים במגוון רחב של מסלולים, המאפשרים לכל אדם למצוא את תחום ההכשרה המתאים לו. קורס מטעם משרד העבודה פותח אפשרויות קידום רבות, ומומלץ למבקשים להתקדם מבחינה תעסוקתית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים של משרד העבודה

האגף הבכיר להכשרה מקצועית ופיתוח כוח אדם פועל מטעם משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה (התמ"ת). תחומי האחריות של האגף הינם רבים, וכוללים הכשרה והשמה של כוח אדם, מיפוי מיומנויות דרושות לביצוע תפקידים חדשים, פיתוח פרויקטים בתחומים מגוונים, פיתוח תוכניות לימוד עדכניות, מחקר של מקצועות בדעיכה, ועוד.

קורסים מטעם משרד העבודה - זכאות

כל אזרח ישראלי זכאי ללמוד בקורס מטעם לשכת התעסוקה, פעם בשלוש שנים, ובתנאי שהוא מוגדר כדורש עבודה, מובטל או מבקש לעשות הסבה מקצועית. חשוב לציין כי האגף להכשרה מקצועית למבוגרים פונה לאוכלוסיית יעד של דורשי עבודה בגיל 18 ומעלה, ובהם עובדי תעשייה העומדים בפני פיטורים, עולים חדשים, בעלי מוגבלויות, חיילים משוחררים, אמהות חד הוריות, אקדמאים, תושבי קו עימות, ועוד.

קורסים משרד העבודה - הגשת מועמדות

על מנת להגיש מועמדות עבור קורסים מטעם משרד העבודה, יש ליצור קשר עם בית הספר בו מתקיים הקורס הרצוי, להצטייד בהפניה מלשכת התעסוקה באזור המגורים, ולהופיע בפני ועדת קבלת אשר בוחנת את התאמת המועמד ללימודים ולעבודה במקצוע.

קורסים של משרד העבודה - מסלולי לימוד

המסלולים העיקריים של קורס מטעם לשכת התעסוקה הם הכשרת מבוגרים במסלולי יום וערב, קידום נשים, הסבה מקצועית לאקדמאים, יישום חוק חיילים משוחררים והכשרה בתעשייה ובבנייה.

קורסים מטעם משרד העבודה - משך הלימודים

בהתאם לתחומי הלימוד המגוונים, גם משך הלימודים של קורס משתנה במידה ניכרת בהתאם לרמת ההתמחות. בדרך כלל קורס נמשך חודשים בודדים עד שנה, כאשר מספר ימי הלימוד נע בין יומיים בשבוע ולימודים מדי יום. חשוב לציין כי כמות הימים בהם נוכח התלמיד בלימודים מדווחים מדי חודש למוסד לביטוח לאומי, אשר בוחן את הזכאות האישית לדמי אבטלה או השלמת הכנסה.

קורסים משרד העבודה - תעודת גמר

לאחר סיום הלימודים, ועמידה בבחינות המעשיות והעיוניות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם שירות התעסוקה. תעודה זו, בהתאם לתחום ההתמחות, מאפשרת להשתלב במקומות תעסוקה שונים על פי המקצוע הנלמד.

קורסים של משרד העבודה - מסלולים עיקריים:

קורס חשמלאי מעשי, קורס מידענות, קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת, קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס עיצוב אתרי אינטרנט, קורס מזכירות רפואית, קורס הנהלת חשבונות, קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס סייעות לרפואת שיניים ועוד רבים.

איפה אפשר ללמוד קורסים של משרד העבודה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים של משרד העבודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?