קורס פסיכומטרי בצרפתית

כל המידע על הקורס

קורס פסיכומטרי בצרפתית
אם אתם מעוניינים להוציא ציון גבוה בבחינה הפסיכומטרית – ציון אשר יפתח בפניכם את האפשרות להירשם לחוגים המבוקשים ביותר במכללות והאוניברסיטאות המובילות בישראל, מומלץ כי תירשמו לקורס הכנה לבחינה, אשר תוך חודשים ספורים מקנה לבוגריו ידע וכלים חשובים – התורמים רבות להישגים. בוגרי קורס הכנה לפסיכומטרי נהנים, בממוצע, מציונים גבוהים יותר בבחינה, יחסית לאלו אשר לא השלימו את קורס ההכנה.

אם אתם חוששים כי כיוון שאתם ניגשים לפסיכומטרי בשפה זרה – לא תמצאו קורס הכנה מתאים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: ניתן להשתלב בקורס הכנה לפסיכומטרי גם בשפה הצרפתית – או כל שפה אחרת בה מתקיימת הבחינה, כך שאתם לא צריכים להתפשר וללמוד בקורס אשר אינו תואם את שפת אימכם. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי בצרפתית.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הבחינה הפסיכומטרית היא אחד מתנאי הקבלה הנפוצים ביותר ללימודי תואר ראשון, וכדי שגם מי שאינם דוברי עברית כשפת אם ייהנו מסיכויים שווים להצליח בה – מוצעת הבחינה במספר שפות נוספות הנפוצות בישראל – אנגלית (נוסח משולב), ספרדית, ערבית, רוסית וצרפתית.

כדי שמי שניגשים לפסיכומטרי בשפה זרה לא יהיו "מקופחים" כלל – מוצעים גם קורסי ההכנה לבחינה בשלל שפות – ולהלן תוכלו לקרוא מידע רב אודות הלימודים בקורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית בשפה הצרפתית.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי בשפה הצרפתית מיועדים, כמובן, לעולים חדשים וותיקים מצרפת (ומדינות דוברות צרפתית אחרות), המעוניינים להגיע למבחן הפסיכומטרי כשהם אוחזים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בו.

אם אתם מתעניינים בלימודי פסיכומטרי בצרפתית, אולי תגלו עניין גם בקורס השלמת ושיפור בגרויות.

שימו לב – אם תיגשו למבחן הפסיכומטרי בשפה הצרפתית – וגם אין לכם בגרות בלשון והבעה עברית – תהיו חייבים לעבור את מבחן יע"ל על מנת שתוכלו להתקבל ללימודים אקדמיים בישראל.
 

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי בשפה הצרפתית נמשכים, בדרך כלל, בין שלושה חודשים לחצי שנה, בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס בו בחרתם.

בדרך כלל כולל קורס פסיכומטרי בצרפתית מפגש לימודים אחד (או שניים) בשבוע, אולם לקראת מועד הבחינה (כשבועיים – שלושה לפני תום הקורס), הופכים הלימודים אינטנסיביים יותר – וכוללים כשלושה – ארבעה מפגשים שבועיים, המוקדשים, ברובם, להשלמת מבחנים לדוגמא.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי הכנה לפסיכומטרי בצרפתית, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד – כאנשים העובדים במשרה מלאה, לדוגמא, יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס פסיכומטרי בצרפתית דומים למדי ללימודים בקורס פסיכומטרי "רגיל" (בעברית), והתלמידים נהנים מרכישת מיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה במבחן מורכב ומאתגר זה. התלמידים נהנים הן מהרצאות עיוניות בכיתה, המקנות להם ידע רב, והן מתרגולים שוטפים – לרבות השלמת מבחנים לדוגמא, כך שהם מגיעים למבחן כשהם מתורגלים היטב בפתירתו.

לימודי הכנה לפסיכומטרי בצרפתית כוללים את הנושאים והתכנים הבאים:

חשיבה כמותית: פתרון בעיות מילוליות , פתרון תרגילים וניתוח גרפים. השאלות בוחנות ידע באלגברה, גיאומטריה, בעיות אחוזים, תנועה והספק.
אנגלית: השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא. השאלות בוחנות אוצר מילים והבנת טקסט.

חשיבה מילולית: שאלות אוצר מילים, אנלוגיות, החלפת אותיות (פ.ט.ל), השלמת מפשטים, הגיון והבנת הנקרא. חלק זה בוחן אוצר מילים בצרפתית ואינו כולל מילים או ביטויי בעברית.

כן כוללים הלימודים טכניקות לניחוש מושכל בשאלות אמריקאיות, כלים להתמודדות עם לחץ זמן, היכרות עם מבנה הבחינה ועוד.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פסיכומטרי בצרפתית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?