קורס פסיכומטרי בספרדית

הקורס שיעזור לכם להצליח

קורס פסיכומטרי בספרדית
אם אתם מעוניינים להתקבל לחוגים המבוקשים והיוקרתיים במכללות ובאוניברסיטאות המובילות בישראל – יהיה עליכם להיות בעלי ציון גבוה בבחינה הפסיכומטרית. אם אתם חושבים כי בשפה העברית אינה מספיקה על מנת לעבור את הפסיכומטרי בהצלחה – תוכלו להיבחן במגוון שפות אחרות – ערבית, רוסית, צרפתית, אנגלית (נוסח משולב) וספרדית. לא רק הבחינה עצמה מוצעת במגוון שפות – גם קורס הכנה איכותי תוכלו למצוא בכל אחת משפות אלו.  

קורס הכנה לפסיכומטרי בספרדית נועד להקנות לסטודנטים זרים ולעולים וותיקים וחדשים ממדינות דוברות ספרדית את כל הידע והכלים הדרושים להצלחה בבחינה חשובה זו, ובדומה למרבית קורסי ההכנה למבחנים – הקורס נמשך חודשים אחדים בלבד, ומספק לכם את ההכנה הטובה ביותר לה ניתן לצפות. בואו לקרוא עוד על לימודי פסיכומטרי בספרדית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כידוע, אחת המשוכות עליהן עלינו להתגבר בדרך ללימודי תואר ראשון – היא המבחן הפסיכומטרי. מבחן זה הוא ארוך, קשה ומורכב למדי, ואם היה עלינו להשלימו בשפה שאיננו שולטים בה – יכולתנו להצליח בו הייתה יורדת פלאים. על כן, במטרה להקל על מי ששפת אימם אינה עברית – עולים חדשים וותיקים, סטודנטים זרים ומגזרים שונים בישראל – מציעה המרכז לבחינות והערכה אפשרות לגשת לפסיכומטרי במספר שפות זרות, הנפוצות בישראל.

לא רק המרכז לבחינות והערכה בא לקראת דוברי השפות הזרות – גם מכוני ההכנה מציעים קורסים ייחודיים להכנה לפסיכומטרי בשפות אלו, כך שאם ברצונכם לזכות בהכנה הטובה ביותר לבחינה הפסיכומטרית, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס הכנה לפסיכומטרי בשפה זרה. להלן תוכלו לקרוא מידע רב על קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית בשפה הספרדית.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי בשפה הספרדית מיועדים לדוברי ספרדית (עולים חדשים וותיקים, סטודנטים זרים) המעוניינים להוציא ציון גבוה בפסיכומטרי ומעדיפים להשלים את המבחן בשפת אימם – ולא בעברית.

שימו לב – אם תיגשו לפסיכומטרי בספרדית, וגם אין לכם בגרות בלשון והבעה עברית – יהיה עליכם לגשת למבחן יעל (מבחן רמות בעברית) על מנת שתוכלו להתקבל ללימודים אקדמיים בישראל.

אם אתם מתעניינים בלימודי פסיכומטרי בספרדית, אולי תגלו עניין גם בקורס השלמת בגרויות.
 

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי בשפה הספרדית נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לחמישה חודשים, ולרוב הם נערכים במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע. לקראת מועד הבחינה עצמה (בשבועיים – שלושה האחרונים לקורס) – הלימודים הופכים אינטנסיביים יותר: מתקיימות פגישות לימודים כמעט מידי יום, המוקדשות, ברובן, להשלמת מבחנים לדוגמא.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי תתקשו לעשות כן, מפאת סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים עסוקים מסיבות אחרות) יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס פסיכומטרי בספרדית משלבים לימודים עיוניים, המועברים על ידי טובי המורים והמדריכים, ותרגולים רבים – לרבות השלמת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים קודמות – כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא, והם מגיעים לבחינה כשהם מצוידים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בה.

לימודי פסיכומטרי בספרדית אינם נופלים באיכותם ובהיקפם מלימודי הכנה לפסיכומטרי "רגילים" והם כוללים את התכנים והנושאים הבאים:

חשיבה כמותית: פתרון בעיות מילוליות , פתרון תרגילים וניתוח גרפים. השאלות בוחנות ידע באלגברה, גיאומטריה, בעיות אחוזים, תנועה והספק.

אנגלית: השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא. השאלות בוחנות אוצר מילים והבנת טקסט.

חשיבה מילולית: שאלות אוצר מילים, אנלוגיות, החלפת אותיות (פ.ט.ל), השלמת מפשטים, הגיון והבנת הנקרא. חלק זה בוחן אוצר מילים בספרדית ואינו כולל מילים או ביטויי בעברית.

כן כוללים הלימודים נושאים כלליים, שיעזרו להצלחתכם בבחינה: איך מתמודדים עם לחץ זמן, איך מנחשים ניחוש מושכל בשאלות רב ברירה (שאלות אמריקאיות), היכרות מעמיקה עם מבנה הבחינה ועוד.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פסיכומטרי בספרדית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?