מכינה לעיצוב ואומנות

כרטיס הכניסה לעולם האמנות

מכינה לעיצוב ואומנות
אם אתם מעוניינים להתקבל ללימודי אדריכלות, עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, אמנות יצירה – או כל אחד מתחומי העיצוב והאמנות האחרים – כדאי לכם מאד להצטרף ללימודים במכינה לעיצוב ואמנות (הידועים גם כלימודי הכנת תיק עבודות), אשר יעלו פלאים את סיכויי הקבלה שלכם למכללות ומוסדות הלימוד המובילים בתחום.

הליך הקבלה ללימודים בתחומי העיצוב והאמנות הוא פעמים רבות ארוך וקשה – על המועמדים לעמוד במבחנים שונים (מבחן יצירתיות, מבחן פסיכוטכני וכו'), ראיונות אישיים או קבוצתיים ולהציג תיק עבודות, המדגים את יכולותיהם בתחומי העיצוב והאמנות. הלימודים במכינת אמנות ועיצוב ידאגו לא רק כי תיק העבודות שלכם יהיה מלא ביצירות המעידות על כשרונכם – אלא אף יכינו אתכם למבחנים והראיונות. בואו לקרוא עוד על הלימודים במכינה לעיצוב ואמנות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים במכינה לאמנות ועיצוב מיועדים לכל מי שמעוניינים להירשם ללימודים אקדמיים ולימודי תעודה יוקרתיים בתחומי העיצוב והאמנות השונים – החל מאדריכלות ועיצוב פנים, דרך עיצוב תעשייתי ועיצוב אופנה וכלה בלימודי ציור, צילום ופיסול ויתר תחומי העיצוב והאמנות.

הלימודים במכינת עיצוב ואמנות מתאימים גם למי שמעוניין לבנות תיק עבודות איכותי, אשר יעזור לו להשתלב בעבודות בתחומים אלו ותחומי עיצוב ואמנות אחרים.

תנאי קבלה

בעוד רבות מהמכינות לעיצוב ואמנות אינן מציבות כל תנאי קבלה – מכינות אחרות לעיצוב ואמנות מקיימות מבחני קבלה שונים (כגון מבחן יצירתיות או מבחן מיומנויות מחשב, לדוגמא) וראיונות אישיים. לפעמים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים במכינה.

משך לימודים

משך הלימודים במכינה לעיצוב ואמנות משתנה בהתאם לסוג המכינה (מכינה לאדריכלות או מכינה לעיצוב פנים, לדוגמא), רמת ההכשרה של הנרשמים (חסרי כל ידע בתחום או אומנים בעלי יצירות קיימות) וסוג המכינה, ועל כן, לצד מכינות קצרצרות הכוללות מפגש אחד או שניים, ונועדו בעיקר לעשות סדר בתיק העבודות של הנרשמים, קיימות גם מכינות מקיפות ומעמיקות, הנמשכות כשנה לערך ועוזרות לתלמידים לבנות תיק עבודות איכותי מ-א' ועד ת'.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מלאי יצירתיות אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודי ערב ו/ או לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים במכינה לעיצוב ואמנות הם לימודים עשירים ומלאי יצירתיות, אשר יכשירו אתכם בידע רב ושלל כלים – שיהפכו את קבלתכם ללימודי עיצוב ואמנות לקלים הרבה יותר. התלמידים במכינה לאמנות ועיצוב נהנים לא רק מהרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, אלא גם משלל תרגולים והתנסויות מעשיות – סדנאות יצירה, כיתות אומן, סיורים מקצועיים מרתקים, עזרה בבניית תיק עבודות וביצוע פרויקט גמר מונחה (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

נושאי הלימוד המדויקים במכינת עיצוב ואמנות משתנים בין המכינות השונות בתחום, בהתאם למטרת הלימודים – נושאי הלימוד במכינה לעיצוב תעשייתי או במכינה לאדריכלות, לדוגמא, אינם זהים לנושאי הלימוד במכינה ללימודי ציור ואיור, או במכינה ללימודי עיצוב גרפי.

על אף הבדלים אלו, פעמים רבות כוללים הלימודים במכינת אמנות ועיצוב נושאי כלליים שונים: הכנת וסידור תיק עבודות, פיתוח חשיבה יצירתית, מיומנויות ראיון ועוד.

תעודה

בוגרי הלימודים במכינה לעיצוב ואומנות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. כן יקבלו הבוגרים תיק עבודות, המאגד את מיטב היצירות שיצרו בלימודים, ואשר יהווה את כרטיס הביקור המקצועי שלהם, בבואם להירשם ללימודים ובבואם להתקבל לעבודות בתחום.
איפה אפשר ללמוד מכינה לעיצוב ואומנות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכינה לעיצוב ואומנות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?