קורס הכנה לבגרות באנגלית

כל הפרטים על הלימודים

קורס הכנה לבגרות באנגלית
אם אתם מעוניינים להתקבל ללימודים אקדמיים – כדאי שתדעו שלעיתים גם תעודת בגרות מלאה אינה מספיקה – שכן מכללות ואוניברסיטאות רבות ידרשו מכם ציון גבוה יחסית בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד לפחות – על מנת שתוכלו להתקבל ללימודים בחוגים המבוקשים. אז אם ברצונכם להבטיח את הצלחתכם בבגרות חשובה זו – הלימודים בקורס הכנה לבגרות באנגלית מיועדים עבורכם.

לימודי השלמת בגרות באנגלית, כמרבית קורסי ההכנה למבחנים, יקנו לכם תוך חודשים אחדים את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה בבחינה – ואכן, מרבית הבוגרים מצליחים לשפר משמעותית את ציונם בבחינה. אז בואו ליהנות מהלימודים שיעזרו לפתוח בפניכם את שערי האקדמיה – בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס השלמת בגרות באנגלית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בחינת הבגרות באנגלית היא מהבגרויות החשובות ביותר – לא רק מפני שהיא מהווה את אחד ממקצועות החובה לבגרות, אלא גם מפני שמכללות ואוניברסיטאות רבות לא מסתפקות בציון עובר ברמת 3 יחידות לימוד – ודורשות מהנרשמים להיות בעלי בגרות ברמת 4 יחידות לימוד לפחות, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים.

כמו כן, בניגוד לרבים ממקצועות הבגרות – הידע באנגלית הוא באמת חשוב מאד להצלחה בלימודים גבוהים – וקשה מאד לסיים תואר ראשון בהצלחה אם רמת האנגלית שלכם אינה גבוהה דייה, שכן כמעט בכל תחום ותחום מרבית חומר הלימודים הוא בשפה האנגלית.

אז אם גם אתם מעוניינים (או נדרשים) לשפר את ציונכם בבחינת הבגרות באנגלית, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא על הלימודים בקורס הכנה לבחינת הבגרות באנגלית.

קהל יעד

הלימודים בקורס השלמת בגרות באנגלית מיועדים לכל מי שמעוניין להשלים או לשפר את ציונו בבחינה חשובה זו, המהווה תנאי סף לקבלה למכללות ואוניברסיטאות רבות.

אם אתם מתעניינים בלימודי השלמת בגרות באנגלית, אולי תגלו עניין גם בלימודים במכינה קדם אקדמית, קורס פסיכומטרי, קורס הכנה לבגרות במתמטיקה וקורסים נוספים להכנה למבחני הבגרות.

תנאי קבלה

בדרך כלל אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס הכנה לבגרות אנגלית- אך אם אתם נרשמים לקורס הכנה ברמת 4 או 5 יחידות לימוד יהיה עליכם להכיר את בסיס השפה, על מנת לשאוב מהלימודים את המיטב. אם אינכם יודעים כלל וכלל – אולי עדיף לכם, קודם כל, להירשם לקורס אנגלית.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות באנגלית נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לרמת הלימוד (הכנה לבגרות ברמת 3, 4 או 5 יחידות לימוד), כמו גם בהתאם לעומק והיקף הלימודים והתרגולים בקורס.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי תתקשו לעשות כן, עקב סדר יומכם המלא והעמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (או אנשים העסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות באנגלית משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות, שיקנו לכם את כל הידע הדרוש להצלחה במבחן, לבין תרגולים רבים (לרבות השלמת בחינות לדוגמא) הדואגים להטמעתו האיכותית של החומר הנלמד – ולהיכרות התלמידים עם מבנה הבחינה, כך שבסיום הקורס אוחזים הבוגרים בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה בבגרות.

לימודי הכנה לבגרות באנגלית כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: הרחבת אוצר המילים, דקדוק אנגלי, מיומנויות כתיבה, הבנת הנשמע, התמודדות עם לחץ זמן, ניחוש מושכל בשאלות רב ברירה ועוד.

נושאי הלימוד כמעט ואינם משתנים בין הקורסים השונים – ולימודי הכנה לבגרות באנגלית ברמת 3 יח"ל כוללים (כמעט) את אותם הנושאים שבלימודי הכנה לבגרות באנגלית ברמת 5 יח"ל, אולם רמת הקושי משתנה, כמובן.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות באנגלית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות באנגלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?