קורס הכנה לבגרות בפיזיקה

לעבור בקלות את הבגרות

קורס הכנה לבגרות בפיזיקה
אם אתם שואפים גבוה ולא פוחדים מאתגרים, אם התברכתם בחשיבה אנליטית מפותחת ומשיכה למקצועות ריאליים, ואם אתם רוצים כי בתעודת הבגרות שלכם יופיע ציון גבוה באחד מהמקצועות הנחשבים ביותר – הלימודים בקורס הכנה לבגרות בפיסיקה יכולים להתאים לכם עד מאד. הלימודים בקורס זה ידאגו כי תצלחו בשלום – ואף בהצלחה – את אחת מהבגרויות הנחשבות לקשות ביותר, ואשר ציון נאה בה יכול להעלות את סיכוייכם להתקבל לכמה מהחוגים המבוקשים ביותר באקדמיה.

לימודי הכנה לבגרות בפיסיקה, בדומה לחלק גדול מקורסי ההכנה לבחינות ככלל, והכנה לבגרויות בפרט, ידאגו להקנות לכם תוך חודשים ספורים – את החומר שבתיכון הוקדשו שנים ללימודו. בעזרת מורים מעולים, חומרי עזר איכותיים ותכנית לימודים בה הושקעה מחשבה רבה -  הדרך שלכם להצלחה תהא, ככל הנראה, קלה (יחסית). בואו לקרוא עוד על קורס הכנה לבגרות בפיסיקה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לבגרות בפיזיקה מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין לעטר את תעודת הבגרות שלו בציון גבוה באחת הבגרויות הנחשבות ביותר – בין אם יש לו תעודת בגרות מלאה והוא מעוניין בשיפור הממוצע, ובין אם אין הוא זכאי לבגרות – וחמש יחידות נוספות יזכו אותו בה.

ציון גבוה בבגרות בפיזיקה לא רק יזכה אתכם בבונוס הרגיל - ככל מקצוע מורחב ברמת חמש יחידות לימוד אחר - אלא יקנה יוקרתיות נוספת לתעודת הבגרות שלכם. בגרות מורחבת בפיזיקה אף יכולה לעזור לכם להתקבל בהצלחה לכמה מהחוגים המבוקשים ביותר - רפואה, מקצועות ההנדסה השונים, ביוטכנולוגיה ועוד, ועל כן הלימודים מתאימים במיוחד למי ששואף להתקבל ללימודים אקדמיים במקצועות אלו.

אם אתם מתעניינים בלימודי השלמת בגרות בפיזיקה - אולי תגלו עניין גם בקורס השלמת בגרות בכימיה, קורס השלמת בגרות במתמטיקה, קורס השלמת בגרות בביולוגיה וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

אמנם חלק גדול מהמכללות ומוסדות הלימוד אינם מציבים כל תנאי קבלה ללימודים בקורס השלמת בגרות בפיסיקה, אך דרוש ידע מתמטי (או לכל הפחות יכולת מתמטית) ברמה גבוהה יחסית, על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מהלימודים. על כן חלק מהמכללות עורכות מבחני מתמטיקה טרם תחילת הלימודים - במטרה לאפשר לכם להבין האם אתם מתאימים ללימודים - או שמא כדאי לכם לוותר עליהם. אם ברצונכם לשפר את רמתכם במתמטיקה - אתם יכולים לפנות לקורס הכנה לבגרות במתמטיקה
 

משך לימודים

הלימודים בקורס השלמת בגרות בפיסיקה נמשכים, בדרך כלל, בין שלושה לשמונה חודשים, ולרוב הם נערכים במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע - לאורך רוב הקורס, ולקראת סופו נכנסים התלמידים ל"מרתון", הכולל מפגשים כמעט מידי יום לצורך השלמת בחינות לדוגמא.

אם אתם רוצים להירשם ללימודי הכנה לבגרות בפיזיקה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן - יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר - כך שגם אם אתם עסוקים למדי - עדיין תוכלו להירשם ללימודים בנוחות וקלות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
 

נושאי לימודים 

תכנית הלימודים בקורס הכנה לבגרות בפיזיקה תדאג כי תגיעו למבחן מצוידים במיטב הידע הדרוש על מנת לעבור אותו בהצלחה כבר בניסיון הראשון. לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המקיפים בתחום, תיהנו, כמובן, גם מתרגול רב - לרבות השלמת בחינות לדוגמא ובחינות משנים עברו, כך שכשתגיעו למבחן תדעו בדיוק למה לצפות - וגורם ההפתעה יהיה מינימלי.

לעיתים קרובות כוללים הלימודים בקורס הכנה לבגרות בפיסיקה את התכנים הבאים: מכאניקה, חשמל ומגנטיות, קרינה וחומר, ניתוח ממצאים, אלקטרו-סטאטיקה, אלקטרו דינאמיקה, מגנטיות, קינמאטיקה, חוקי ניוטון, עבודה ואנרגיה, תנועה מעגלית, מתקף ותנע, תנועה הרמונית, גרביטציה, פיזיקה מודרנית, אופטיקה גיאומטרית, אופטיקה פיזיקאלית, האטום והגרעין ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות בפיזיקה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות בפיזיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?