קורס הכנה לבגרות בביולוגיה

קורס השלמת בגרות בביולוגיה

קורס הכנה לבגרות בביולוגיה
מעוניינים להוציא ציון גבוה באחת מבחינות הבגרות המרתקות והמאתגרות שיש ולהעלות את ממוצע הבגרות שלכם פלאים? רוצים להגביר את סיכוייכם להתקבל לכמה מהחוגים המבוקשים ביותר באקדמיה – כלימודי רפואה וביוטכנולוגיה? מעוניינים לרכוש ידע רב על עולם החי? אם תשובתכם לאחת משאלות אלו היא כן – הלימודים בקורס הכנה לבגרות בביולוגיה יכולים להתאים לכם עד מאד.

בדומה ליתר קורסי ההכנה לבחינות ככלל, וההכנה לבחינות הבגרות בפרט, הלימודים בקורס הכנה לבגרות בביולוגיה אינם ארוכים כלל וכלל – ותוך חודשים ספורים (בהנחה כי כבר יש לכם ידע בסיסי בתחום) הם יכשירו אתכם בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה בבחינה חשובה זו. בואו לקרוא עוד על לימודי הכנה לבגרות בביולוגיה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לבגרות בביולוגיה מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין להוציא ציון גבוה בבגרות זו, הנחשבת לאחת  המרתקות והמאתגרות ביותר. השלמת בגרות בביולוגיה ברמת 5 יחידות לימוד אף תזכה אתכם בבונוס נאה של 20 נקודות בתעודת הבגרות – ועל כן כל מי שמעוניין להעלות פלאים את ממוצע הבגרות שלו יכול להרוויח רבות מלימודים אלו.

בגרות בביולוגיה (ובמקצועות מדעי החיים האחרים) מהווה יתרון משמעותי – ואף דרישת סף לקבלה – לכמה מהחוגים המבוקשים ביותר באקדמיה – רפואה, ביוטכנולוגיה, ביולוגיה, מדעי המוח, מדעי התזונה ואחרים – ועל כן לימודי הכנה לבגרות בביולוגיה מתאימים במיוחד למעוניינים להתקבל לחוגים יוקרתיים אלו.

אם אתם מתעניינים בלימודי השלמת בגרות בביולוגיה, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי השלמת בגרות במתמטיקה, קורס הכנה לבגרות בכימיה, קורס הכנה לבגרות בפיזיקה וכיו"ב.

תנאי קבלה

לעיתים קרובות אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס הכנה לבגרות בביולוגיה, אך בחלק מהמכללות נערכים מבחני קבלה (הבודקים ידע בסיסי בביולוגיה, יכולת מתמטיות וכו'), הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים.

כיוון שהלימודים בקורס השלמת בגרות בביולוגיה אינם כוללים את לימודי הבסיס בתחום – על מנת שתפיקו מהם את המירב כדאי להירשם לקורס רק במידה ואתם בעלי היכרות בסיסית עם עולם הביולוגיה.  

משך לימודים

הלימודים בקורס השלמת בגרות בביולוגיה נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לרמת הקורס (הכנה לבגרות ברמת 3 או 5 יחידות לימוד), רמת הידע ההתחלתית של הנרשמים ומתכונת הלימודים – כלומר, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש.

בדרך כלל הלימודים בקורס מתחילים במתכונת רגועה יחסית, הכוללת כמפגש אחד או שניים בשבוע, אולם עת הקורס מתקרב לסיומו ומועד הבחינה הולך וקרב אף הוא – הופכים הלימודים אינטנסיביים יותר, ומספר מפגשי הלימוד השבועיים אלו. חלק זה של הקורס מוקדש ברובו להתנסות במילוי בחינות לדוגמא ובחינות משנים קודמות.

כמובן שעל מנת להבטיח את הצלחתכם בבחינה, אין די בהגעה לשיעורים – אלא יהיה עליכם להקדיש גם זמן רב ללימודים ותרגולים בבית.

אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים מלאי חיים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (כמי שעובד במשרה מלאה, לדוגמא) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.
 

נושאי לימודים

קורס הכנה לבגרות בביולוגיה כולל נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים רבים, המלווים בתרגולים שוטפים  (לרבות השלמת מבחנים משנים עברו ומבחנים לדוגמא), כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא, והם מגיעים לבגרות כשהם מצוידים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה בבחינה.  

נושאי הלימוד המדויקים בקורס משתנים בהתאם לרמת הלימוד (הכנה לבגרות בביולוגיה ברמת 3 יחידות לימוד או הכנה לבגרות ברמת חמש יחידות), אך לעיתים קרובות כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים:

מבוא לביולוגיה של האדם, התא, אקולוגיה, מערכות הובלה, תיאוריות ביולוגיות, רבייה, גלגולי אנרגיה ביצורים חיים, מחקר, מיקרואורגניזמים, תורשה ואבולוציה, התנהגות בעלי חיים, סוגיות אתיות וחברתיות, אקולוגיה, מאפייני החיים, מערכת הנשימה, מערכת העיכול, מערכת העצבים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, שיעזרו לכם לא רק לגלות את מסתרי החיים – אלא גם לעבור את בחינת הבגרות בהצלחה.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות בביולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות בביולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?