קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה

לעבור את הבחינה בהצלחה

קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה
אם אתם מעוניינים להעלות את ממוצע הבגרות שלכם – כך שתוכלו להתקבל ללימודים אקדמיים ביתר קלות – או אם חסרים לכם מספר נקודות על מנת שתהיו זכאים לתעודת בגרות מלאה – רצוי מאד להצטרף לקורס השלמת בגרויות/ קורס הכנה לבגרות. קורסי הכנה לבחינות אלו יקנו לכם בזמן קצר – לרוב חודשים ספורים בלבד – את כל הידע הדרוש על מנת להוציא ציון גבוה במבחן הבגרות, ואחד מקורסי ההכנה לבגרות המבוקשים בתחום הוא קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה.

קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה חשוב במיוחד למי שמתעניין בלימודים אקדמיים בתחום – כגון לימודי תואר ראשון בגיאוגרפיה או תואר ראשון במדעי הסביבה, אולם עקב היותם מרתקים במיוחד – ומשלבים שלל תחומים מעניינים – ממדעי החברה ומדעי הטבע כאחד – הם מתאימים (כמעט) לכל אחד ואחת. בואו לקרוא עוד על קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס השלמת בגרות בגיאוגרפיה מיועדים לכל מי שמעוניין לשפר את ציוניו (או להשלים את הבגרות בפעם הראשונה) בממוצע תעודת הבגרות ככלל – ובבגרות בגיאוגרפיה בפרט.

השלמת בגרות בגיאוגרפיה ברמת 5 יחידות לימוד בציון גבוה אף תזכה אתכם בבונוס לציון – ותהפוך את קבלתכם לתואר ראשון לקלה הרבה יותר.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכנה לבגרות בגיאוגרפיה, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להכנה לבגרות: קורס השלמת בגרות בהיסטוריה, קורס השלמת בגרות באזרחות, קורס השלמת בגרות בביולוגיה וכיו"ב.

תנאי קבלה

ברוב המוחלט של מוסדות הלימוד והמכללות בתחום – אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס השלמת בגרות בגיאוגרפיה משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, שכן קיימים שני סוגי קורסים עיקריים בתחום: קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה ברמת 3 יחידות לימוד וקורס הכנה לבחינות בגיאוגרפיה ברמת 5 יח"ל.

קורס השלמת בגרות בגיאוגרפיה הוא, כמובן, קצר יותר, ונמשך, בדרך כלל, בין חודשיים לארבעה חודשים, ואילו קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה ברמת 5 יחידות לימוד נמשך, לרוב, בין שלושה חודשים לחצי שנה. קיימים קורסים המשלבים את ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה יחד עם הכנה לבחינות נוספות – והם נמשכים קרוב לשנה.

חשוב לזכור כי מתכונת הלימודים היא אינטנסיבית למדי – ופעמים רבות כוללים הלימודים כשלושה – ארבעה ימי לימוד בשבוע, ובדרך כלל מוקדשים השבועות האחרונים בקורס ל"מרתון" – השלמת בחינות לדוגמא ובחינות משנים קודמות.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי הכנה לבגרות בגיאוגרפיה, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים בתחום מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים – כך שגם אם אתם עובדים, עמוסים בלימודים אחרים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
 

תכנית לימודים

תכנית הלימודים בקורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה משלבת בין הרצאות תיאורטיות ועיוניות מקיפות ומעמיקות בתחום – לבין תרגולים רבים, בהם תשלימו מבחנים לדוגמא ומבחני בגרות משנים עברו – כך שתגיעו לבחינה מצוידים בכל הידע והכלים הדרושים על מנת להצליח בה.

לימודים אלו, על אף שהם נמשכים חודשים אחדים בלבד, ידאגו להקנות לכם את כל החומר הכלול בשלוש שנות הלימודים בתיכון – ובין היתר כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים:

מושגי יסוד בגיאוגרפיה, גיאולוגיה, אקלים, גיאוגרפיה של ארץ ישראל, המזרח התיכון, גיאוגרפיה עירונית, גיאוגרפיה כלכלית, ניתוח מפות, גיאומורפולוגיה, איכות סביבה, מחזור וזיהום, בעיית המים בעולם, אזורי הארץ (ישראל), מקורות המים בארץ, התמקדות במדינות שונות: מצרים, סוריה, ארה"ב, מדינות מערב אירופה ועוד, פיתוח ותכנון מרחבי, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המועברים על ידי מורים איכותיים – שיגרמו לכם לבוא לשיעורים ברצון ולגלות עניין אמיתי בחומר הנלמד.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?