קורס הכנה לבגרות בהסטוריה

לעשות מהבגרות בהיסטוריה היסטוריה

קורס הכנה לבגרות בהסטוריה
אם אתם מתעניינים בהיסטוריה, אך בעת התיכון הזנחתם את לימודיכם, אם אינכם זכאים לתעודת בגרות – כי חסר לכם ציון בהיסטוריה, או אם אתם מעוניינים להעלות את ממוצע הבגרות שלכם – הלימודים בקורס הכנה לבגרות בהיסטוריה מיועדים עבורכם. לימודים אלו, כיתר קורסי ההכנה לבגרות בפרט וקורסי הכנה למבחנים בכלל, הם ממוקדים ואיכותיים – וידאגו להקנות לכם תוך חודשים אחדים – את כל הידע שבתיכון הוקדשו שנים ללימודו.

קורס הכנה לבגרות בהיסטוריה מוצע בשני מסלולים: הכנה לבגרות ברמת 2 יח"ל והכנה לבגרות ברמת 5 יח"ל, כל שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס המתאים בדיוק למטרותיהם. אז בואו להכיר ולהבין את ההיסטוריה שעיצבה את עולמנו – ועל הדרך גם לשפר את ממוצע הבגרות – בואו לקרוא עוד על לימודי הכנה לבגרות בהיסטוריה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לבגרות בהיסטוריה מתאימים לכל מי שמעוניין להשלים (או לשפר את ציונו) בתעודת הבגרות. כיוון שלא ניתן להוציא תעודת בגרות ללא שתי יחידות בהיסטוריה – הלימודים בקורס מתאימים לכל מי שחסר מקצוע זה בבגרות, אך הם מתאימים גם למי שיש בידיו תעודת בגרות מלאה – והוא מעוניין לשפר את הממוצע ולקבל את הבונוס המגיע למי שהשלים 5 יחידות לימוד בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למי שמעוניין להירשם לתואר ראשון בהיסטוריה, בתולדות עם ישראל ובתחומים קרובים אחרים.

אם אתם מתעניינים בקורס השלמת בגרות בהיסטוריה, אולי תגלו עניין גם בקורס השלמת בגרות באזרחות, קורס השלמת בגרות בספרות, קורס השלמת בגרות בתנ"ך ועוד.

תנאי קבלה

אין תנאי קבלה ללימודי השלמת בגרות בהיסטוריה – וכל מי שמעוניין להשתלב בלימודים מוזמן לבוא ולהירשם לקורס.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות בהיסטוריה ברמת שתי יחידות לימוד נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים לארבעה חודשים, ואילו הלימודים בקורס הכנה לבגרות בהיסטוריה ברמת 5 יחידות לימוד (אשר כולל, למעשה, את כל החומר של קורס הכנה לבגרות ברמת 2 יח"ל וחומר נוסף להכנה לבגרות של שלושת היחידות הנוספות) נמשך, לרוב, בין שלושה חודשים לחצי שנה.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי הכנה לבגרות בהיסטוריה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עסוקים במיוחד – כאנשים עובדים במשרה מלאה, לדוגמא, יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות בהיסטוריה מקיפים, כמובן, את כל חומר הלימוד העתיד להופיע בבחינה, ולצד ההרצאות העיוניות המרתקות בקורס, נהנים התלמידים גם מתרגולים רבים, הכוללים השלמת בחינות משנים קודמות ובחינות לדוגמא, כך שהם מגיעים למבחן מצוידים במיטב הידע בתחום – ואף מכירים היטב את מבנה הבחינה.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס השלמת בגרות בהיסטוריה משתנים, כמובן, בין קורס הכנה לבגרות בהיסטוריה ברמת 2 יח"ל וקורס הכנה לבגרות בהיסטוריה ברמת 5 יחידות לימוד. הקורסים המקיפים בתחום כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים:

שינויים שחלו באירופה ובעולם היהודי בסוף המאה ה- 19 ובתחילת המאה ה- 20, עליית התודעה הלאומית בקרב עמי אירופה ובקרב היהודים היושבים בה, האמנציפציה והאנטישמיות המתחדשת בצורתה המודרנית, תהליכים שחלו בעולם בין 1870-1920 והשפעתם על התפתחותה של התנועה הציונית, היחסים בין יהודים, ערבים ובריטים בא"י בתקופה שבין שתי מלחמות העולם, התעוררות התודעה הלאומית בקרב היהודים שחיו בארצות האסלאם ועוד.

כן כוללים הלימודים, לרוב, את הנושאים הבאים: התעוררות התנועה הציונית, העלייה לארץ ופיתוח הישוב היהודי כישוב אוטונומי הנערך להקמת מדינה יהודית עצמאית, ברית המועצות, צרפת ופולין בשנות ה-20, האידיאולוגיה הנאצית- הן כלפי גרמניה והן כלפי היהודים היושבים בה, עליית הנאצים לשלטון ובנייתו של המשטר הטוטליטארי בגרמניה, אירועי השואה והצורך שחשפו למציאת פתרון ל"בעיה היהודית", המאבק להקמת המדינה, מלחמת העצמאות, תולדות ארצות הברית ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות בהסטוריה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות בהסטוריה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?