קורס אמי"ר

איך להוציא פטור מאנגלית

קורס אמי"ר
אם אתם רוצים להירשם ללימודים אקדמיים ואף טרחתם ומצאתם מכללה שלא דורשת מכם פסיכומטרי, אם כבר התחלתם את לימודיכם לתואר ראשון – וקורסי האנגלית הנדרשים מכם ממררים את חייכם או אם ציון האנגלית שלכם בפסיכומטרי אכזב אתכם – ואתם מעוניינים לשפרו ולזכות בפטור הנכסף מקורסי האנגלית האקדמיים – הלימודים בקורס הכנה למבחן אמי"ר ואמיר"ם מיועדים עבורכם.

מבחן אמי"ר (אנגלית מיון לרמות) ואמיר"ם (גרסתו הממוחשבת של מבחן אמי"ר) הם דרישת קבלה נפוצה במכללות ומוסדות לימוד אקדמיים רבים, והצלחה במבחן זה יכולה לעשות את חייכם לקלים הרבה יותר – ולזכות אתכם בפטור מלימודי אנגלית המתלווים לתואר. על מנת להצליח במבחן זה – כדאי להירשם לקורס הכנה, אשר תוך חודשים אחדים ישפר פלאים את סיכויי הצלחתכם. בואו לקרוא עוד על קורס אמי"ר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מבחן אמי"ר הוא מבחן באנגלית שמטרתו לסווג את רמת הידע באנגלית של המועמדים ללימודים אקדמאים, בתחומים (והמכללות) אשר אינם מחייבים ציון בבחינה הפסיכומטרית.

קורס ההכנה לבחינת אמי"ר, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, שם לו למטרה לשפר את אוצר המילים של הנבחן ולהקנות טכניקות עבודה מהירות ויעילות, שכן המבחן מוגבל בזמן. קורס הכנה למבחן אמי"ר אף תורם לחיזוק בטחונו העצמי של הנבחן ולאמונה בהצלחתו שכן הוא כולל תרגול רב במבחני סימולציה המדמים את המבחן אחד לאחד.
 

קהל יעד

קורס אמיר פונה לקהלי יעד רבים – סטודנטים הנמצאים בתחילת לימודיהם ומעוניינים להוציא פטור מקורסי החובה באנגלית, כל המעוניינים להירשם ללימודים אקדמיים ונדרשים לעבור את מבחן זה (המהווה דרישת סף למכללות רבות), ומי שציונם בחלק האנגלית בפסיכומטרי לא הניח את דעתם – והם מעוניינים לזכות בפטור ולשפר את רמת האנגלית שלהם.

אם אתם מתעניינים בקורס אמי"ר, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס הכנה לפסיכומטרי, קורס אנגלית, קורס אנגלית עסקית וכו'.

תנאי קבלה

אף כי אין תנאי קבלה ללימודים בקורס הכנה לבחינת אמי"ר, בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד נערכים מבחני מיון עם תחילת הלימודים – על מנת לשבץ את הנרשמים לקבוצות לימוד התואמות את רמתם.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכנה לבחינת אמי"ר ואמיר"ם אינו ארוך כלל וכלל – ובמרבית המכללות ומוסדות הלימוד בתחום נמשך הקורס בין חודשיים לארבעה חודשים. הלימודים בקורס כוללים, בדרך כלל, מפגש לימודים אחד או שניים בשבוע – אולם סמוך למועד הקורס מתכונת הלימודים הופכת אינטנסיבית יותר – והתלמידים נכנסים ל"מרתון" השלמת בחינות – ומקדישים ללימודים בקורס מספר שעות מידי יום.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי הכנה למבחן אמי"ר – לימודים שיכולים לכם הרבה כאבי ראש במהלך התואר הראשון – אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם סטודנטים, אנשים עובדים וכל מי שעסוק במהלך היום, יכולים להשתלב בקורס בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

כמו כן, ניתן למצוא אף קורס אמי"ר און ליין – בו אתם קובעים בדיוק את מועדי ושעות הלימוד.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס אמי"ר ידאגו להכשירכם בכל הידע והמיומנויות הדרושים כדי שתוכלו להגיע לבחינה רגועים (יחסית) – כך שתוכלו להצליח בה ולהוציא את הפטור מקורסי האנגלית במהלך לימודי התואר הראשון. הלימודים בקורס הכנה למבחן אמי"ר משלבים בין הרצאות עיוניות מטובי המורים בתחום ובין תרגולים רבים – לרבות השלמת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים קודמות.

לימודי הכנה למבחן אמי"ר כוללים, בדרך כלל, את התכנים והנושאים הבאים: הרחבת אוצר המילים באנגלית, השלמת משפטים, קריאה מהירה של טקסטים באנגלית, התמודדות עם קטע טקסט לא מוכר – Unseen ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס אמי"ר?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אמי"ר
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?