קואצ'רס סקול

בית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה

בית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה קואצ'רס סקול מעניק הכשרה מקיפה בתחום קואצ'ינג ואורח חיים בריא לכלל האוכלוסייה ולמאמנים מוסמכים.
הלימודים הם לבני 27 ומעלה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס אימון - ביה"ס קואצ'רס סקול
קורס מאמנים אישיים מורחב בהתמחות תזונה
קורס יסודות התזונה הנכונה
קורס מאמנים אישים
קורס סופרוויז'ן
קורס תזונה נכונה - שנתי

בית הספר Coachers-School הינו שלוחה של לרדת בקלות- רשת הרזיה באימון אישי בפריסה כלל ארצית. קורס אימון אישי בבית הספר קואצ'רס סקול כולל התמחות באימון תזונתי והרזיה. במסגרת הקורס המאמנים לעתיד רוכשים ידע תיאורטי מתקדם לצד מיומנויות פרקטיות נרחבות, ונהנים מהכשרה של צוות מרצים איכותי במיוחד. חשוב לציין כי תוכנית הלימודים פותחה במיוחד על ידי בית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה, על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום האימון והתזונה הנכונה גם יחד.

קואצ'רס סקול נוסד בשנת 2005, ומונה כיום אלפי לקוחות מרחבי הארץ. הרשת הינה מספר אחת בארץ בתחום אימון אישי לתזונה נכונה, הרזיה, ושמירה על משקל תקין ואיכות חיים, וזוכה להצלחה רבה. שיטת ההרזיה של לרדת בקלות נקראת שיטת שלושת השלבים, ופותחה על ידי מומחים מובילים בתחומם.

קורס אימון אישי לתזונה נכונה בבית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה קואצ'רס סקול כולל מגוון רחב של נושאים. במהלך הקורס הסטודנטים נחשפים לתחומים מרתקים מעולם האימון, דוגמת אימון להשגת יעדים, אימון אישי צמוד ואימון מוכוון מטרה. צוות המרצים של קורס אימון אישי כולל מאמנים מומחים MCIL / MCI המוסמכים לאמן מאמנים אישיים, מנחת קבוצות הרזיה, תזונאית קלינית טבעית, וכן מדריכת כושר מוסמכת.

קורס מאמנים אישיים מורחב בהתמחות תזונה - קורס מרתק זה מעניק כלים מקצועיים מתקדמים בתחום האימון האישי, וכולל היכרות עם שיטות האימון השונות הקיימות, תרגול מעשי של החומר הנלמד, איתור חסמים ונטרולם, ועוד. חלק נוסף של קורס מאמנים אישיים עוסק ביסודות התזונה הנכונה, ובכלל זה התמחות באימון אישי תזונתי. הקורס מתקיים אחת לשבוע בשעות הבוקר או הערב, בסניפים במרכז ובצפון. תנאי קבלה לקורס כוללים קורות חיים וראיון אישי. משך הקורס הוא 175 שעות אקדמיות, ובסיומו הבוגרים זכאים לתעודת מאמן אישי מוסמך מטעם ביה"ס קואצ'רס-סקול.

קורס יסודות התזונה הנכונה - במסגרת קורס מעשיר זה התלמידים רוכשים ידע מקיף בתחומים מגוונים דוגמת שיטות הרזיה, תזונה נכונה, בניית תפריטים, אורח חיים בריא ושילובי מזון נכונים. הקורס כולל 50 שעות אקדמיות, מתקיים אחת לשבוע בשעות הבוקר או הערב, בסניפים במרכז ובצפון, ומיועד למי שמעוניין להכיר בצורה נרחבת את תחום התזונה הנכונה. תנאי קבלה לקורס כוללים ראיון אישי וקורות חיים, ולאחריו הבוגרים זכאים לתעודה מטעם לרדת בקלות, ומאמנים אישיים מוסמכים זכאים גם לתעודת התמחות באימון תזונתי מטעם קואצ'רס סקול.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קואצ'רס סקול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?