מכללת מגמות

המכללה ללימודי שוק ההון בפתח תיקווה

מכללת מגמות - המרכז ללימודים פיננסים ושוק ההון היא אחת מהמכללות המובילות והוותיקות ביותר בתחומי שוק ההון והפיננסים. המכללה מציעה מגוון קורסים בתחום הפיננסי ושוק ההון: ניהול ההון האישי, השקעות בניירות ערך, נגזרות פיננסיות, מטבע חוץ ומכשירי השקעה מתוחכמים.

הלימודים מתקיימים בפתח תקווה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים במכללת מגמות - המרכז לפיננסים ושוק ההון
קורס יסודות המסחר בבורסה
קורס מסחר מתקדם בוול סטריט
קורס ניתוח טכני
קורס מרתון מסחר

מכללת מגמות מציעה מגוון רחב של קורסים מרתקים, המיועדים לציבור הרחב ולמגזר העסקי והפיננסי כאחד. המכללה קיימת למעלה מעשרים שנה, והכשירה עד כה יותר מ-55,000 בוגרים, אשר השתלבו בתפקידי מפתח מאתגרים בכל מגזרי המשק, ובכלל זה חברות ביטוח, בנק ישראל, משרד האוצר, קרנות פנסיה, ועוד. 

סגל המרצים של מכללת מגמות נבחר בקפידה, ומונה מומחים ואנשי הדרכה מובילים מהשווקים הפיננסיים השונים. המרצים משלבים בין ניסיון מעשי בפעילות שוק ההון ובמגזר הפיננסי יחד עם יכולות הדרכה מעולות, ומעניקים לסטודנטים את ההכשרה הטובה ביותר בדרך להשתלבות בשוק התעסוקה. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים של מכללת מגמות כוללות ידע תיאורטי מקיף, לצד התנסות מעשית נרחבת. כל סטודנט מקבל חומר לימודי מלא על גבי ספרי לימוד ובאמצעים מתוקשבים, כולל תוכנות בזמן אמת, מכשירי סימולציה מתוחכמים ועוד.

יתרון נוסף וייחודי של מכללת מגמות הוא סיוע במציאת מקום עבודה במקצוע לאחר סיום הלימודים, וזאת הודות לשיתוף הפעולה הנרחב של המכללה עם בתי השקעות והמגזר הפיננסי. הבוגרים של מכללת מגמות הינם בעלי יתרונות רבים ובולטים, דבר המסייע להם למצוא מקום עבודה במהירות ותוך ליווי וקבלת סיוע מעשי מטעם צוות המרצים במכללה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת מגמות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?